לְקַעֲקֵעַ

איזה קעקוע לבחור וכיצד להשיג אותו?

תשובה לשאלה: באיזה קעקוע לבחור וכיצד לעשות זאת?

חלמת הרבה זמן, התלבטת, בחרת ציור ועכשיו, סוף סוף, החלטת – החלטת לעשות קעקוע. רק אל תשכחו שקעקוע אינו קל וכואב, לכן שקלו היטב את היתרונות והחסרונות, ואל תהיו קלות דעת ואל תקעקעו הקשורים לתחביבים לטווח קצר. לימוד נושא זה אינו תהליך מטריד, ואף מעניין, לכן אל תתעצלו ותבררו כמה שיותר מידע. לכל ציור יש משמעות מיוחדת, והמשמעות לא תמיד טובה, עדיף לחטט באינטרנט ולקבוע מה מתאים לך. כמו כן, מומלץ ללמוד עוד על תהליך “מלית קעקוע”, זה לא יהיה מיותר.

איזה קעקוע לבחור וכיצד להשיג אותו 1

קעקוע בצורת עץ שממנו עופות עפים על כתף של נערה

1. בחר את הציור המתאים לך ביותר.

הסטטיסטיקה מראה כי תבניות הקעקוע הנפוצות ביותר הן סמלים מופשטים, תווים סיניים ויפנים. גם בעלי חיים, ציפורים ובעלי חיים ובעלי חיים אחרים פופולריים. פחות נפוצים הם דימויים אנושיים וכל ביטויים והצהרות. אם תגיע לאמן טוב, הוא יעזור לך בבחירה ויסביר מה פירוש ציור זה או אחר. העיקר, זכרו – עדיף להפקיד נושא כה חשוב בידיו של מומחה מוסמך..

2. מצאו איש מקצוע.

ישנן דרכים שונות למצוא מומחה ולכל אחת משלה. אולי אתה סומך על החברים שלך שכבר יש להם קעקועים יותר, וזו אולי האפשרות הטובה ביותר. אולי אין לך מכרים כאלה – אז האינטרנט או מודעות ממקורות אחרים יעזרו לך. לפני שאתה עושה קעקוע עם מאסטר, אתה צריך להיפגש איתו, להסתכל על העבודות הקודמות שלו, להבין באיזה סגנון הוא עובד, כדי לא להתאכזב בעתיד..

איזה קעקוע לבחור וכיצד להשיג אותו 2

קעקוע בצבע בהיר מתחת לשיער של ילדה

3. להעריך את בטיחות העבודה, עקרות המכשירים וכו ‘..

הבטיחות, כידוע, במקום הראשון. אל תאבדי מהכלים שהאדון שלך משתמש בהם – הם צריכים להיות חד פעמיים ואיך נראה מקום העבודה עצמו.

עכשיו בואו נדבר על תהליך הקעקוע עצמו. כמובן, אין צורך לקרוא כרכים עצומים לאדוני קעקועים, אך לא יזיק ללמוד כמה מהדקויות..

איזה קעקוע לבחור וכיצד להשיג אותו 3

מבחר קעקועים על פרק כף היד לגברים ולנשים כאחד

קִעקוּעַ.

1. הציור, שיהפוך לקעקוע שלך, מוחל על נייר מיוחד. שוחח מראש עם מומחה איזה גודל וצורה הקעקוע יהיה.

2. כעת ציינו בדיוק היכן על גופכם הקעקוע יתהדר.

3. ציור מנייר מועבר לגוף.

4. כדי למנוע התפשטות דיו, האזור שנבחר מתרכך בג’לי נפט..

5. לאחר מכן, הציור מתואר בשורה אחת..

6. בעזרת מחט, על פי קווי המתאר של הציור, צבע קוליטיס מקצועי.

7. בסיום זה, אתר הקעקועים הופך לבלתי מזיק באמצעות חומרי חיטוי מיוחדים..

8. תחבושת רפואית מוחלת על חלק מהגוף.

איזה קעקוע לבחור וכיצד להשיג אותו 4

מספר סמלים אינסופיים השזורים זה בזה בקעקוע על פרק כף היד

שתי הנקודות האחרונות בדרך כלל חוזרות על עצמן, שוב ושוב, זה נעשה כך שאין זיהום והעור שעליו ממוקם הקעקוע נרפא לחלוטין..

אם אתם תוהים אם תהליך קעקוע כואב – כן, זה כואב, היו מוכנים לזה. אנשים עם רגישות גבוהה לעור צריכים להיות מוכנים נפשית. אבל כל התחושות הכואבות נמשכות בדרך כלל לא יותר מעשר דקות..

כמעט כל מי שהחליט לעשות צעד כזה מודאג מהסוג של הסרת קעקוע. אחרי הכל, אנשים רבים מועדים לדחפים שהם יכולים להצטער עליהם. כדאי לחשוב על זה מראש, כפי שכבר הוזכר לעיל, חשוב על זה היטב ואל תנקוט בפעולות קלות דעת.

הסרת קעקוע היא תהליך לא פשוט, וזה מאוד יקר. זה נקרא כרסום. אני מסיר את הקעקוע בלייזר. הקעקוע אינו מוסר לחלוטין באופן מיידי – יהיה עליך לבקר במספרה לפחות 10 פעמים.

האם חשבתם על הכל ולא תשנו את דעתכם? אתה לא צריך לחשוב על זה יותר, איזה קעקוע לבחור? מצא אמן אמיתי והתוצאה לא תכעיס אותך. בהצלחה!