לְקַעֲקֵעַ

בחירת תבנית לקעקוע וקעקוע

לְקַעֲקֵעַ, שתעשה יהפוך לחלק מהגוף שלך, לאחד ממרכיבי הדימוי שלך ואישיותך, ולכן בחירת תמונה היא משימה אחראית. הדרך הקלה ביותר היא לציית לאינסטינקט העדר, לעקוב אחר אופנה ולעשות קעקוע “כמו כולם”, אך טרנדים אופנתיים משתנים כל הזמן. מה אם כן לעשות עם קעקוע שאיבד את הרלוונטיות שלו?

בחירת התמונה צריכה להתחיל בהתבוננות פנימית.. תסתכל פנימה, כי כדי להפוך לחלק אורגני בגוף שלך, קעקוע חייב לשקף את האישיות שלך.

בחירת תבנית לקעקוע וקעקוע - כל מה שצריך לדעת בחירת תבנית לקעקוע וקעקוע - מידע שימושי

זכור כי קעקוע הוא מעין המחשה של המאפיין העיקרי של האישיות שלך, גולת הכותרת שלך..

לא יכולתם להעלות ציור מתאים? גלוש באינטרנט, דפדף באלבומים – יש מבחר רחב של תמונות לכל טעם. אולי עבודות אלו ישמשו בסיס, לאחר ביצוע שינויים מסוימים תקבל את קעקוע חלומותיך. ייתכן גם שציורים של אנשים אחרים יעניקו לך השראה ליצור סקיצה ייחודית משלך.!

אתה יכול לבקש עזרה מאמן קעקועים ולפתח איתו סקיצה. המאסטר יגלם את הרעיונות שלך אם אתה עצמך מונע מכישרון של אמן, אבל מבין בבירור מה הקעקוע שלך צריך להיות.

מטבע הדברים, קעקוע בלעדי יעלה יותר מקעקוע טיפוסי. אבל אתה תהיה בטוח שאתה הבעלים היחיד של תמונה כזו על פני כדור הארץ כולו..

זכור את חוקי הזהב. ראשית, הקעקוע צריך לשקף את המאפיינים המהותיים של האישיות שלך, כלומר, הוא צריך להתאים לך ללא קשר לגיל, תדמית, מקצוע. שנית, אסור לערבב סגנונות, למשל, המניעים היפניים והקלטיים טובים כשלעצמם, אך יחד הם ממציאים משהו מביך, מגוחך..

לבסוף, בהחלט החלטת על התבנית. מה הלאה? על מי תסמוך כדי להביא לעור שלך יצירת מופת של אמנות יפה? כמובן, תוכלו לפנות לשכן אוטודידקט שירקם עבורכם תמונה לשיר באמצעות מכונה תוצרת בית ודיו באיכות נמוכה. נכון, קעקוע כזה לא יהיה אחיד במיוחד, לא לגמרי ברור ויטשטש במהירות..

אף על פי כן, גם כאן אפשר לשמוח לפחות על כך שהצליחו לא להדבק ב- HIV או הפטיטיס, כיוון שהשכן-“צלצול” כמעט ואינו מייחס חשיבות מיוחדת לשמירה על תקנים סניטריים. נכון, עם קעקוע לא מוצלח, תצטרך לרוץ למכון קעקועים, שם הוא ייחסם..

רק זכור ששירותי תיקון כאלה יקרים יותר מיישום קעקוע רגיל. מה אתה יכול לעשות: הקמצן משלם פעמיים. לכן, אל תיצור לעצמך בעיות נוספות. קעקועים צריכים להיעשות על ידי מאסטרים מקצועיים בסלונים מיוחדים..

קיימת גם סכנה להיתקל בשריטות. אלה רמאים שמתחזים לאמני קעקועים. אין להם את הכישורים לעבוד עם ציוד מקצועי, להשתמש בצבעים באיכות נמוכה, הם קלות דעת לגבי סטנדרטים סניטריים, ולעבוד עבור מעט או אפילו עבור אלכוהול או סמים. לקוח חסר ניסיון המונחה על ידי רעיונות משלו לגבי אמני קעקועים וסטריאוטיפים יכול ליפול על הפיתיון של הגורד. התוצאה תמיד עצובה.

כיצד לבחור סלון קעקועים ומאסטר? כמובן שהדרך הבטוחה ביותר היא לפנות לאדם מהימן, ששירותיו כבר השתמשו בחברים שלך. אם מומלץ לך לפנות לאשף ספציפי, אנא שאל לגביו מראש..

כשאתה מגיע לאולפן, תסתכל מסביב. אל תיבהל מעיצוב הפנים הספציפי. העיקר שהאולפן יהיה נקי ושהכלים יהיו חד פעמיים. אל תהססו לבקש ממנהל העבודה להראות לכם את מקום עבודתו, כמו גם את רישיון העבודה שלו..

קירות חדרי הקעקועים מעוטרים לעתים קרובות בפוסטרים. אל תשפוט את המאסטר לפיהם, סביר להניח שהתמונות הללו נקנו פשוט לפמליה ואינן עבודתו של אמן הקעקועים שלך. הדבר החשוב ביותר הוא להסתכל על האלבום עם תצלומים של עבודות האמן שבחרת. אם הם יתחילו להסביר לך שקיים אלבום כזה, אבל משום מה הם לא יכולים להראות לך אותו עכשיו, רץ מאולפן כזה ללא היסוס. כל אמן קעקועים מקצועי חייב להיות בעל תיק עבודות!

כאשר לומדים את תמונות עבודות המאסטר, שימו לב לבהירות קווי המתאר, בהירות וטוהר הצבע, סגנון הקעקוע, הרושם הכללי שהציור יוצר..

האם אתה משוכנע בכישורים של המאסטר? עכשיו תקשיב לרגשות שלך. קעקוע הוא תהליך כואב הדורש אומץ ושליטה עצמית. האדם שאיתו אתה הולך לעשות קעקוע לכל החיים צריך להיות סימפטי ואמין עבורך. רק זכור: האמן הקעקוע אינו הפסיכואנליטיקאי שלך. אתה לא צריך “להעמיס” על המאסטר בבעיות האישיות שלך, ארוך ומייגע לדבר על העומסים המנטליים שלך, ספקות, הסיבות שגרמו לך להגיע למכון הקעקועים. אתה לא הלקוח היחיד שלו – אל תחכה בתור!

אם האמן הקעקוע מתאים לך הן כאיש מקצוע והן כאדם, המשך לדון בעיצוב הקעקוע העתידי. בניית ברית עבודה הרמונית עם מאסטר היא חצי מהקרב. על האמן לא לכפות עליך את חזון הקעקוע שלך, אך אל תתעלם בעקשנות מעצת איש מקצוע. הקשיב להמלצות המאסטר, אך המילה האחרונה תמיד צריכה להישאר איתך..

אל תפחד לשאול שאלות (כמובן, לענין). שוחח עם המאסטר על כל הפרטים של הקעקוע העתידי: גודל, צבע, סגנון. עבדו על כל אחד. אם הקעקוע הוא נפח, שאל כמה זמן ייקח. משא ומתן על המחיר מראש. מיקוח לא שווה את זה: איש מקצוע לא לוקח מספרים מהתקרה, הוא יודע כמה עולה עבודה כזו או אחרת.

אם הקעקוע מכיל טקסט כלשהו, ​​בדוק את אוריינות הכתיבה שלו, אחרת אתה מסתכן להפוך למחברת הליכה של תלמיד.