לְקַעֲקֵעַ

קרם ומשחות להקלה על כאבי קעקועים

מהחומר תלמדו על משחות ואמצעים להקלה על כאבים וטיפול בקעקועים, הכירו את המאפיינים והתכונות שלהם, קבלו ייעוץ בבחירה, קראו על המותגים הפופולריים ביותר..

קרם ומשחות להקלה על כאבי קעקועים - מידע וייעוץ בנושא טיפול בקעקועים

קרם ומשחות להקלה על כאבי קעקועים: המידע החשוב ביותר

קעקוע הוא תהליך כואב. אנשים בעלי דרגות שונות של סף כאב חווים תחושות בעוצמה משתנה. קשה למצוא אדם שלא היה צריך הרדמה לפני קעקוע..

אתה יכול להרדים את תהליך ציור דפוס על העור בכמה אמצעים..

טיפול בקעקועים - קרמים ומשחות - תמונה 5

כולם מתחלקים לשתי קבוצות גדולות:

  • שימוש חיצוני – מוחל על פני העור, נספג מעט ובעל השפעה פנימית זמנית;

  • שימוש מערכתי – נלקח דרך הפה או מוזרק, נספג במחזורית המערכתית, משפיע על כל הגוף.

משככי כאבים עבור קעקועים מהסוג האחרון אינם מומלצים מהסיבה שהם יכולים להשפיע על מדדי האיכות של הדם. כתוצאה מכך, קיים סיכון לדימום, דבר שאינו רצוי בעת החלת פיגמנט. בהקשר זה, אנשי מקצוע בתחומם מעדיפים להשתמש בתרופות לשימוש חיצוני: קרמים, משחות וג’לים.

טיפול בקעקועים - קרמים ומשחות - תמונה 3

תרופות פופולריות

בבחירת קרם קעקוע להרדמה יש להעריך את מאפייני המוצר הבאים:

  • האם למשחה יש הרדמה גבוהה, מכיוון שכאשר החלת הפיגמנט המחט חודרת לעור לעומק של יותר מ- 0.5 ס”מ;

  • האם האפקט המשכך כאבים מתרחש במהירות, שכן זמן המאסטר בדרך כלל מוגבל ואין דרך להשקיע שעות בהמתנה לתוצאה;

  • כמה זמן ההשפעה נמשכת לאחר מריחת הקרם, בהתאם לגודל ולמורכבות התבנית, ניתן למרוח את הקעקוע למספר שעות ולדרוש פגישות נוספות;

  • האם יש למוצר התוויות נגד ותופעות לוואי?.

טיפול בקעקועים - קרמים ומשחות - תמונה 2

הקוסמטיקה המודרנית מציעה משחות שונות לשיכוך כאבים. לרוב הסלונים יש את המוצרים האהובים עליהם, אך כמה מאסטרים מציעים לרכוש את הקרם לעצמכם לקעקוע..

הבה נבחן את הפופולריים ביותר:

סופר קהה האם הוא חומר הרדמה אמריקאי המאפשר לך להקהות את הקעקוע במהירות. הרכב מכיל פתרון של 5% לידוקאין. התרופה מוחלת מתחת לסרט 30 דקות לפני ההליך. ההשפעה נמשכת 4 שעות. העלות נעה בין 500 ל 700 רובל.

ד”ר. חסר תחושה – קרם הרדמה אמריקאי. הוא משמש אך ורק באזורים שלמים של האפידרמיס. הרכב מכיל תערובת של לידוקאין, בנזוקאין ופרילוקאין. לאחר חשיפה למשך 30-60 דקות ההשפעה נמשכת עד 4 שעות. עלות המוצר נעה בין 500 ל -100 רובל.

TKTH – קרם הרדמה המכיל לידוקאין, פרילוקאין ואפינפרין. זה צריך להישמר על העור במשך שעה, ולאחר מכן הוא נשאר יעיל במשך 4-5 שעות. עלות המוצר היא כ- 600 רובל.

קהה עמוקה – הרדמה סינית קצרת טווח. הוא כמעט לא נספג בדרמיס, בעל השפעה משכך כאבים קל. מתאים לקעקועים בגודל קטן. בעת השימוש, יש להחזיק אותו על העור למשך 60 דקות, ולאחר מכן התרופה פועלת במשך 3 שעות. עלות הקרם אינה עולה על 500 רובל.

סקסיאן – תרופה המבוססת על תמיסת לידוקאין של 5% המיוצרת בקוריאה. לאחר המריחה על העור יש לתת לו לעמוד למשך 30 דקות. ההרדמה נמשכת לפחות 3 שעות. עלות הקרם היא כ- 400 רובל.

קרם קעקועים ללא כאבים – קרם ייחודי לפעולה מהירה. דורש מריחה על העור לא יותר מעשר דקות. לאחר מכן, הוא נשאר יעיל למשך מספר שעות. עלות הקרם היא 500 רובל.

LUSHCOLOR – מוצר מקצועי לשימוש חיצוני. לצורך הרדמה, הוא מוחל במשך 20 דקות, ונמשך מספר שעות. כלי זה משמש לעתים קרובות בסלונים לא רק עבור קעקועים, אלא גם עבור פירסינג, איפור קבוע והליכים כואבים אחרים. עלות הבקבוק היא 1000 רובל.

שלישיית סופר – משחה עוצמתית להקלה על כאבים בהליכים קוסמטיים שונים. הרכב מכיל הרדמה משולשת: לידוקאין, טטרקין ובנזוקאין. התרופה מוחלת במשך 10 דקות, ולאחר מכן אתה יכול מיד להתחיל ליישם את הקעקוע. העלות היא כ 2500 רובל.

טיפול בקעקועים - קרמים ומשחות - תצלום 9

ניתן להשתמש במשככי כאבים מקומיים רק אם אין מחלות דרמטולוגיות. האם ניתן להרדים קעקוע בבית כדי לחסוך זמן בסלון? למה לא. אתה רק צריך לברר מהמאסטר את התנאים לשימוש בקרם זה או אחר, כמו גם את זמן ההחזקה של המוצר כדי להשיג את האפקט הטוב ביותר..

נוסח המאמר הוכן על ידי: איליאאקולוב (אקולוב איליה יורביץ ‘)