חֲדָשׁוֹת

איך הורדת 122 קילו תשפיע על מראה הקעקועים שלך

בין אם אתה יורד במשקל ובין אם אתה עולה במשקל, הקעקועים שלך יהפכו לאיומים! מדובר בשקר, ספקולציות לא נכונות ולא הגיוניות שיפריכו את החוויה של אישה שזרקה 65% ממשקלה, ירדה 122 ק”ג והקעקוע שלה נראה נהדר.

כיצד ההשפעה של 122 ק

כיצד ההשפעה של 122 ק”ג תשפיע על מראה הקעקועים שלך – מידע ותמונות

כיצד הורדת 122 ק”ג תשפיע על מראה הקעקועים שלך – סיפור ותמונות אמיתיות

(אם אינך רוצה לקרוא, תוכל להאזין לגרסת האודיו של המאמר)

זה יהיה על ילידת בריטניה, שכבר חמש שנים נלחמת בעודף משקל, הן ברמה הפיזית והן ברמה המוסרית – אמי מרפי, ברשת החברתית אינסטגרם, תוכל למצוא אותה בקישור @splattard.

הנערה הצליחה לרדת יותר מ -120 ק”ג, לשם כך נאלצה לפנות הן להתערבות כירורגית והן לאימונים ארוכים וקשים שמטרתם לרדת במשקל.

יש הרבה קעקועים מעניינים וראויים לציון על גופה של אמי, ואיננו יכולים אלא לשאול אותה כיצד השפיעה הירידה במשקל על מראה עיצובי הקעקועים. בנוסף, בעידן של בעיות מוחלטות עם עודף משקל ויחד עם זאת חתירה לאטרקטיביות, סיפורה יניע את הקוראים בצורה מושלמת. .

כיצד התחיל סיפור ההרזיה ומה קדם לו?

למעשה, תמיד חשבתי שאני בריא, היה לי לחץ דם תקין ודופק, הרופאים לא מצאו בעיות בריאותיות, אך יחד עם זאת תמיד חשבתי על ילדים ורציתי אותם.

עם המשקל והגוון שלי, ללדת ילד הוא אירוע לא בטוח הן עבורי והן עבורי הילד – הוא מילא תפקיד חשוב.

בנוסף, תמיד הייתי נתון, אם לא בריונות מצד אחרים, אז ללעוג – בוודאות. ביציאה מהבית לא הרגשתי רק את דעותיהם של אחרים, את גינוים במחשבותיי, אלא שאני צוחקת בקול רם בפניי ומלעיגה ביני לבין עצמי, מאחורי הגב, כמובן – בגלל המשקל והבנייה שלי.

https://www.instagram.com/p/B8_Vuj3jTrm/?utm_source=ig_web_copy_link

איך התחילה ירידה במשקל??

אני לא יכול לומר שהתזונה שלי תמיד הייתה שגויה, או שונה באופן קריטי ממה שרוב האנשים אוכלים. פשוט אכלתי הרבה, תמיד הייתה לי בעיה עם המשקל, בגיל 20 סבלתי מהשמנת יתר, ובתקופה שאחרי החתונה נרגעתי והפסקתי לשלוט בעצמי.

בפרק הזמן הזה הפסקתי להתאמן ולנסות להגביל את עצמי באוכל, מה שהוביל את המצב לכך שהחלטתי בתקיפות לעשות משהו לעצמי. ומיד התחיל לעשות את זה.

לאחר התייעצות עם מומחים, למדתי כי נפח הבטן שלי, עקב אכילת יתר מתמדת, גדול בהרבה מזה של רוב האנשים, וזה גורם לי לרצות כל הזמן לאכול ולמלא אותה. ועם נפח כזה, גם אם אמלא אותו לגמרי במשהו דל קלוריות, הוא עדיין יהיה הרבה יותר ממה שהגוף שלי צריך. התברר שזה סוג של מעגל קסמים.

הפתרון היה ניתוח להסרת חלק מהקיבה, כ -80% – כריתת קיבה של שרוול אנכי, הנקראת גם VSG. מיד לאחר מכן שיניתי לחלוטין את התזונה והתחלתי לאכול אך ורק בעצת תזונאי, ולא רק למלא את החלל בקיבה עד שהרעב ישביע..

כבר 3 שבועות לאחר הניתוח, הורשו לי ללכת (ללכת) ברחוב, לאחר 8 שבועות הרופאים אפשרו לי ללכת לחדר כושר – עשיתי זאת בשמחה.

האימונים שלי החלו בהדרגה ותוך שנה הגעתי ל 4-5 ימים בשבוע בחדר הכושר. 15-20 דקות של אירובי על הליכון, שעה של משקולות כוח.

אחר כך התחברתי לריצה – בנפרד מחדר הכושר ובהדרגה, התקדמתי, התחלתי לרוץ יותר – זה ריתק אותי, אהבתי את התוצאה, שיאים חדשים וניצחונות.

אחר כך הוספתי שיעורי בדמינטון.

בנוסף, למדתי לבשל – לעשות זאת לא רק מהבחינה של תזונה בריאה, אלא גם טעים. כל הזמן מצאתי מנות חדשות ממטבחים שונים שהייתי רוצה לטעום ויהיה בו זמנית דל בפחמימות – מתאים לתזונאי שלי.

תזונה כזו אפשרה לי להתמודד ביתר קלות עם רגעים פסיכולוגיים ולא לסבול מהרגלים ישנים הקשורים לאוכל ולכמותו..

https://www.instagram.com/p/B7CAuZJjIeO/?utm_source=ig_web_copy_link

מה הייתה הבעיה הגדולה ביותר בירידה במשקל שלך?

למעשה הזמן היה בעיה בשבילי! היה לי מאוד קשה לעבוד מ 9 עד 5, להשתתף בערב בשיעורי קולג ‘ולהצליח לשלב את כל פעילויות החובה עם בישול ואימון, מה שדרש הרבה זמן, שהספיק לשינה, ואולי לא מספיק לפעמים.

כיצד הרזיה והאימון בחדר הכושר השפיעו על הקעקועים שלך?

ביחס לקעקועים שלי, הכל מעולה! אני, בהיותי אופטימי, סמכתי על משהו גרוע יותר.

וישנן מספר סיבות לשמירה על קעקועי במצב טוב לאחר ירידה של יותר מ -120 ק”ג..

היה לי אמן קעקועים טוב – כל הקעקועים שלי באיכות גבוהה, אני משוכנע בכך.

רוב עיצובים הקעקועים שלי קשורים לבעלי חיים, מה שהופך את העקמומיות של התבנית פחות מורגשת עקב ירידה במשקל ושינויים בגודל הגוף..

לא היה לי קעקוע בחלק הפנימי של היד או הירך.

עשיתי הרבה עם ברזל, מה שאפשר לי, עם ירידה כללית במשקל, לא לרדת הרבה בנפח הידיים, אלא לגרום להם להיות שונים רק באיכותם – אני חושב שזה הדבר החשוב ביותר.

אבל – זה לא הכל, לא הכל פשוט כל כך.

באופן טבעי, עם ירידה כזו במשקל, הייתה לי בעיה עם עור רפוי (עודף). היא נפתרה בדרך היחידה הקיימת – הסרת עור מיותר.

באמת ביקשתי מהמנתח לשמור את הקעקועים שלי במהלך הניתוח – הוא בתחילה אמר שזה לא יעבוד. חשבתי שעדיף – לאבד את הזנב מהקנטרל (קטסונה) או לנתק חלק מהזנב מהקרפיון? =)

כתוצאה מכך, המנתח עשה עבודה מצוינת.!

הוא הצליח לחתוך קטע בחלק הפנימי של הזרוע, ולתפור הכל כך שנשמרו 99% מתבנית הקעקוע, והקנטרל בציור קשור לקארפ קוי.

https://www.instagram.com/p/B6dLt2UjhQs/?utm_source=ig_web_copy_link

מה התוכניות שלך לקעקועים בהמשך?

כבר בזמן הירידה במשקל הופיעו ציורי קעקועים על הרגל התחתונה שלי, אני מתכוון לסגור את הצלקות על היד עם קעקועים שנותרו לאחר הסרת העור.

ואני אכין תוכניות לקעקועים, החל מהצורה שלי, ואנסה לעקוף מקומות שעלולים להיות מסוכנים, למשל הירכיים, שיכולים להשתנות מאוד עקב ירידה במשקל..

מה אתה יכול לאחל לעצמך אתמול (לפני חמש שנים)?

הייתי רוצה יותר התמדה, ללכת בתקיפות לעבר המטרה. התעלם מכישלונות והתמקד בהצלחות. אתה מוזמן להשאיר אנשים בעבר – שהם רעילים, שלעולם לא רצים אחרי אף אחד. נסה ליהנות כמה שיותר.

https://www.instagram.com/p/B55FagADb3z/?utm_source=ig_web_copy_link