חֲדָשׁוֹת

פסטיבל קעקוע רוסי קעקוע – 2018

בספטמבר 2018 התקיימה במוסקבה תערוכת הקעקועים הרוסית. זהו פסטיבל שנתי בו מיטב אנשי המקצוע בעולם מראים את יכולותיהם. האירוע ריכז את כולם: מאסטרי קעקועים, חובבי התרבות הזו ופשוט אלה שרצו להכיר את המלאכה.

הפסטיבל נמשך יומיים. תוכנית הבידור כללה קרבות שונים בין אמני קעקועים, סצנות של אימון קעקועים שלב אחר שלב, הופעות של כוכבים ברמה עולמית. מי שהגיע יכול לעשות קעקוע ממיטב אנשי המקצוע, כמו גם לצפות בתערוכה מיוחדת, שבה נאספו כל הכספים הדרושים לפעולה זו..

כ -200 בעלי מלאכה מרוסיה ומחוצה לה השתתפו בפעולה. ובתום התכנית קיבלו המשתתפים פרסים ראויים..

ניסאקו - פסטיבל קעקוע רוסי לקעקוע - תמונה 1

העיתונאים הצליחו לראיין את אנשי המקצוע הטובים ביותר ולברר את עקרון העבודה העיקרי שלהם. מה היו סצנות הקעקועים בפסטיבל במוסקבה?

ניסאקו - פסטיבל קעקוע רוסי לקעקוע - תמונה 2

ניסאקו. המאסטר הודה כי יש לו גישה שלילית לאותו סוג קעקועים ובעל סגנון עבודה ספציפי משלו. בנוסף, ניסאקו הרגישה שקעקועים במיינסטרים הורגים לחלוטין את האישיות. הוא רגיל לעבוד על אלתור מבלי לבוא עם מערכון שנקבע מראש. בפסטיבל המשיך המאסטר במערכון שהתחיל והכה קעקוע על גבו. והפסטיבל עצמו נחשב להזדמנות מצוינת לבדוק את החוויה שלכם ולפגוש אנשים חדשים. הקעקוע אמר גם שהוא אוהב להשתמש בצבעים בהירים ויוצאי דופן..

גאקין - פסטיבל אקספו לקעקוע רוסי - תמונה 1

והנה האמן הקעקוע גאקין סיפר ​​שהוא מעדיף קעקועים בסגנון מזרחי. בפעילותו הוא מעדיף בעיקר גוונים שחורים ואדומים. גאקין הודה כי בעבודתו הוא שם דגש רב יותר על איכות, ולכן התהליך עצמו מנסה להיעשות בזהירות ולא למהר לשום מקום. לציור הוא אינו משתמש בשבלונות שהוכנו מראש, אלא מחיל סקיצה ישירות על הגוף לפני תחילת המפגש..

גאקין - פסטיבל קעקוע רוסי לקעקוע - תמונה 2

כמו כן, איש המקצוע רואה מקוריות כעיקרון העיקרי ביצירתו, לכן הוא מתייחס בקפדנות לגניבת סקיצות. גאקין דיבר בהתלהבות על מוסקווה ומצא את הרוסים מסבירי פנים וידידותיים.

Nastya Strizh - פסטיבל אקספו לקעקוע רוסי - תמונה 1

נסטיה שטריץ ‘ גם ראו במופע הזה הזדמנות מצוינת לממש את הפוטנציאל שלהם ולהתחרות בכישרון עם קעקועים אחרים.

Nastya Strizh - פסטיבל אקספו לקעקוע רוסי - תמונה 2

הילדה סיפרה כי בפסטיבל החליטה להמשיך את הרעיון שלה, שתוכנן קודם לכן. נסטיה מעדיפה סגנון גיאומטרי ביצירתה, והרישומים שלה ברובם מאולתרים לחלוטין.

ג'ונדיקס - פסטיבל קעקוע רוסי לקעקוע - תמונה 1

אמן קעקועים ג’ונדיקס אמר לכתבים שהוא בדרך כלל עובד בסגנון בודהיזם וגיאומטריה. הוא הגיע לסגנון זה בהדרגה, באמצעות ניסויים ושילובים ארוכים, ודרך זו הייתה ארוכה של 18 שנה. בפסטיבל עצמו הכה המאסטר קעקועים קטנים; במהלך התערוכה עצמה הוא הצליח לבצע כ -7 עבודות. ג’ונדיקס אמר כי קשה יותר לעבוד בפסטיבל מהרגיל, כי המוני אנשים בסביבה ולא התאורה הטובה ביותר משפיעים לרעה על התוצאה. והאדון לא חווה את ההתרגשות, הוא לא התעניין במאבק, אלא רק הכרת התודה של הלקוח.

קיריל ורהייט - פסטיבל קעקוע רוסי לקעקוע - תמונה 1

עוד אמן קעקועים קיריל ורהייט שיתף את דקויות העבודה שלו, התברר כי המאסטר עובד בסגנון ריאליזם עם שילוב של אלמנטים אחרים. הצעיר אהב את מופע הקעקועים והשאיר הרבה רשמים חיוביים. הוא הופתע משפע האנשים המפורסמים באירוע, אך עצם תהליך העבודה בתנאי המופע, קיריל לא ראה בכך נוח במיוחד: מוזיקה רועשת ורעש מסיחים את דעתם מהמקרה ללא הרף..

האירוע הותיר רושם חיובי הן על המאסטרים והן על החובבים. כוכבים זרים רבים שביקרו במוסקבה בפעם הראשונה הגיבו חיובית למדי לחברה הרוסית..

הוכן על ידי: jane133 (## FIO ##)