חֲדָשׁוֹת

ברטולו קולון הראה קעקוע דרמטי חדש שתופס כמעט את כל זרועו השמאלית

למרות העובדה ששחקן הבייסבול כבר הגיע לגיל המכובד של ארבעים וחמש, הוא כבר הספיק לשחק במספר קבוצות מובילות כמו שיקגו ווייט סוקס, ניו יורק ינקיז ואוקלנד אתלטיקס, עד שחתם בטקסס ריינג’רס. “. הקנקן הדהים את האוהדים עם מגרש החתימה שלו יותר מפעם אחת, אבל גם עכשיו ברטולו קולון עדיין מוצא דרכים “לשדרג” את עצמו ולהפתיע אפילו את אוהדי הבייסבול המתוחכמים ביותר..

ברטולו קולון הראה קעקוע דרמטי חדש - תמונה 1

ברטולו קולון חשף קעקוע דרמטי חדש – העובדות

לא, הוא לא הוסיף סיבובים חדשים לארסנל הירי שלו, למרות שקולון כבר מפורסם בזכות היכולת לזרוק כדור מהיר במהירות רבה כמעט מכל מקום על המגרש. ולא, הוא לא הודיע ​​שהוא ישחק בעמדה בעונה הקרובה (אפשר בכלל לדמיין את זה?). הכד האמריקאי הטוב ביותר מצא דרך מהנה יותר לאהוב מעריצים.

מה שקולון הראה לעולם בסיבוב השמונה עשרה, כשהטקסס ריינג’רס הפסידו 13-0 לסיאטל מרינרס ב”גלוב לייף פארק “, היה הרבה יותר גדול. פשוטו כמשמעו. התברר שקולון פתאום החליט לעשות קעקוע חדש, שתופס כמעט את כל זרועו השמאלית. הוא כולל יצור מלאך בצבע קשת הנלחם במישהו שנראה בהחלט כמו שטן..

באופן כללי, סצנה זו מתארת ​​את הקרב בין המלאך מיכאל לבין השטן וזה נראה מדהים. באופן כללי, תמונתו של הקדוש הזה היא נושא פופולרי לשרטוט קעקועים. לחלק אולי נראה שזו בחירה מוזרה למדי, אך, ככל הנראה, עבור קולון זה היה חלום מוקיר..

“זהו המלאך מייקל. רציתי לעשות קעקוע כזה הרבה זמן ”, הגיב קולון לאחר המשחק. “השנה סוף סוף החלטתי שאעשה את זה, אבל היה חם מדי. הקעקוע לא ירפא טוב. למרבה המזל, אז נהיה קריר יותר ומיהרתי למלא אותו בסוף השבוע “, הסביר, לאחר יום חופש בטקסס ריינג’רס ביום חמישי שעבר..

תצלום של הקעקוע הופיע באופן מיידי באינטרנט וגרם לדיון סוער ברשתות חברתיות. כמובן, מעריצים ואנשים מן השורה מתעניינים מאוד במה שהשפיע על בחירתו של ברטו. קשה לשפוט דבר מההערה המאופקת שלו. אולי הספורטאי דתי במיוחד? או שמא הוא מושפע מהרומן של ג ‘ון גן עדן אבוד? בכל מקרה לעולם לא נדע את התשובה לשאלות אלו..

ברטולו קולון הציג קעקוע דרמטי חדש - תמונה 2

יש להודות שהקעקוע ברמה הגבוהה ביותר. תמונה מפורטת בהירה, כל הרגשות נקראים בצורה מושלמת על פני הדמויות. נראה כי העלילה המפורסמת החלה לשחק בצבעים חדשים על ידו של שחקן הבייסבול המפורסם.

עובדה מעניינת: דיוקן של ברטולו עצמו מתהדר בזרועו של פנטזיה בייסבול. אדם בשם מאט סאסי הימר באחד המשחקים: אם ברטולו יצליח להבקיע בית, הוא יעשה קעקוע על פניו. מאט וחבריו השתתפו בהתאמה אישית בכדי לחזות בהצלחה זו. לא אמרתי מאשר נעשתה. למרות שמאט התברר כאיש המילה שלו, הקעקוע שלו לא נראה יפה כמו הקעקוע של ברטו. כנראה שאתה צריך לחשוב על ההימורים שלך בזהירות רבה יותר, למרות שמאט מאמין שבמצב הזה הוא מעדיף לנצח מאשר להפסיד. סאסי שמח שהוא עשה קעקוע. “אני אראה את זה לילדים – אם יהיו לי אי פעם”, הוא העיר, “כל עוד אוכל להציג את הקעקוע לאחיין הקטן שלי”..

אם נחזור לנושא, אנו מברכים בכנות את ברטולו על הקעקוע החדש שלו. זה באמת נראה אפי. אנו מקווים שהקעקוע החדש יבשר על סבב קריירה חדש, מלא ניצחונות בלתי נשכחים והתאמות בהירות..

צפו בסרטון:

הוכן על ידי: MPRIBYTKOVA (מריה פריביטקובה)