חֲדָשׁוֹת

קאט ווון די ורפאל רייס מכריזים על הולדת בנם

בגיל שלושים ושבע, לקאט ווון די היה זמן לנסות את עצמה בהרבה תחפושות. כמובן, התשוקה העיקרית של הילדה תמיד הייתה אמנות הקעקוע. למען התחביב שלה, הילדה אפילו נשרה מבית הספר בגיל 16 כדי להפוך את התחביב שלה ליצירת חייה..

קאט ווון די ורפאל רייס מכריזים על הולדת בנם - תמונות ועובדות

קאט ווון די ורפאל רייס מכריזים על הולדת בנם – תמונות ועובדות

קאט ווון די ורפאל רייס מכריזים על הולדת בנם

קאט הצליחה לעבוד במספרות גדולות רבות, לפתוח משלה, להיכנס לספר השיאים של גינס, וגם להוציא שני ספרים על התחביב שלה, שהפכו לרבי מכר ללא תנאי. בנוסף, פתחה קאט גלריה לאמנות ובוטיק גלריית וונדרלנד, השיקה קו קוסמטיקה משלה, Kat Von D Beauty, שזכה במהירות לפופולריות עצומה. אדם מוכשר באמת מוכשר בכל דבר. זה אולי נראה שקט מצליחה בכל מה שהיא נוגעת בו, אבל חייה האישיים של הילדה עד לנקודה מסוימת לא היו עננים כמו הקריירה שלה..

קאט הצליחה להתחתן ב -2003, בשנת 2011 חוותה רומנטיקה מערבולת עם המארחת ג’סי ג’יימס, והכריזה פעמיים וניתקה את האירוסין. בשנת 2012, הקעקוע כמעט התחתן עם די ג’יי Deadmau5, אך החתונה לא התקיימה בשל בגידת החתן. ואין לדבר על רומנים קצרי טווח..

אבל עכשיו נראה שהכל נגמר. לאחר שורה של כישלונות, אמן הקעקועים קאט ווון די מצא סוף סוף אושר בחייה האישיים ומצא מקלט בטוח משלה. ב -3 בדצמבר הודיעה אמנית הקעקועים וכוכבת הריאליטי לשעבר, קט ווון די, כי היא ובעלה, רפאל רייס, הפכו להורים בפעם הראשונה. בכורם היה ילד.

הבעלים לשעבר של הסלון המפורסם בעולם “LA Ink” שיתפה בשבת את החדשות הטובות בבלוג שלה באינסטגרם. היא ורייס החליטו לתת לתינוק את השם ליפאר פון די רייס. העובדה היא שרפאל רייס, מוזיקאי, סופר ואמן, השתמש לעתים בשם ליפר סייר כשם בדוי..

אפילו במהלך ההריון, קאט ספגה לא פעם ביקורת על הבעת גלוי דעתה. היא ובעלה החליטו לגדל את הילד במסורת הצמחונות ולא לחסן אותו. קאט נאלצה להיכנס לויכוחים עם מנויים כדי להגן על עמדתה, אבל אז האישה הפסיקה לעשות זאת לגמרי..

עם זאת, עכשיו הכל נגמר, ושום דבר לא יכול להחשיך את אושרם של הורים צעירים. “הכירו את התינוק המקסים שלנו, ליפר פון די רייס”, כתב פון די בפוסט וצירף תמונה של רייס אוחז תינוק. “תודה לחברים ולמשפחה היקרים שלנו, מעריצים ועוקבים על כך, על הסבלנות, שחיכית כל כך הרבה זמן עד שנכריז על הופעתו!”

וון די כתבה גם היא ורייס רוצים “להתמקד בתינוק ובקשרם הקסום ביניהם, שעכשיו נוספו אחריות הורות מופלאה לא פחות, במשך ארבעים הימים הבאים”..

נראה שרייס ווון די הם זוג מאוד הרמוני. הורים לא פורמליים יצירתיים להוטים להתמסר לתינוק המיוחל שלהם. רייס, שהוא יוצר הסגנון המוזיקלי “גולו צ’ולו”, שיתף גם כמה תמונות של הילוד באינסטגרם שלו..

“מה זאת אהבה? אלה אשתי ובני ???. אולי זה לא ממש נראה לי, אבל בפנים אני פשוט מתפוצץ משמחה! מעולם לא הייתי כל כך מאושרת בחיי! ” – הוא כתב. “השנה נתנה לי כל כך הרבה כי היא משמחת אותי מאוד, ועל כך אני באמת אסיר תודה. קיטי, אני אוהב אותך כל כך. מעולם לא ראיתי מישהו נותן את כל כוחו כמו כשילדת את הבן שלנו. הקסם הוא אמיתי, וכך גם האהבה שלי אליכם @thekatvond ??? “- פוסט מאינסטגרם רייס ב -2 בדצמבר 2018.

ווון די ורייס התחתנו ב -21 בפברואר השנה, שבוע בלבד לאחר שהודיעו על אירוסין..

קעקוע קאט פון ד – דוגמאות צילום מה- 16/3/2019 (227 תמונות):

צפו בסרטון:

הוכן על ידי: mpribytkova (פריביטקובה מריה אלכסייבנה)