חֲדָשׁוֹת

פיט דוידסון עושה קעקוע חדש לכבוד אישה מיוחדת מאוד

כוכב סאטרדיי נייט לייב פיט דוידסון הוא פרסונה שנויה במחלוקת. דוידסון מפורסם לא רק בזכות בדיחות חדות ואקטואליות, אלא גם בזכות אהבתו לקעקועים, הבחור מתהדר ברישומים רבים על גופו. לדוגמה, לקומיקאי יש קעקוע נוגע ללב המוקדש לאביו שנפטר בטרם עת. עם זאת, ברור שהציבור מתעניין הרבה יותר בציורים המוקדשים למין ההוגן, ופיט נותן מדי פעם סיבות חדשות לדיון..

פיט דוידסון עשה קעקוע חדש לכבוד אישה מיוחדת

לפיט דייווידסון היו כבר סיפורים כשהנציח אהבה לאישה מסוימת עם ציורים על גופו על אחריותו ובסיכון שלו. בדצמבר האחרון, שנה לאחר הבחירות הגורליות של 2016, הוא הדביק דיוקן של הילרי קלינטון על זרועו; דיווידסון בילה את רוב הקיץ בחיבוק האקוופור כדי לעזור לקעקוע אריאנה גרנדה להחלים טוב יותר. למעשה, הוא אפילו מילא שניים, אך בעבר כיסה את הציור המוקדש לחברתו לשעבר בנוף יפהפה..

עם זאת, לאחר שניתק את היחסים עם הזמר, דיווידסון מיהר לצמצם גם את הציורים הללו. נראה שהגיע הזמן לעצור, לקחת הפסקה ממערכות יחסים ולחשוב מחדש על החיים, אבל לא, הניסויים של פיט לא הסתיימו בכך. החל מהיום, בשעה 3.12 בדיוק, הוא הוסיף לאוסף שלו אישה מפורסמת נוספת: רות באדר גינסבורג. פעילה ידועה לזכויות נשים תופסת את מקומה הראוי על גופתו של פיט.

אולי זה זעזע כמה ממעריציו של דיווידסון, כי רק לפני חודש הבהיר הקומיקאי שהוא מנסה לשנות את גישתו כלפי קעקועים אימפולסיביים – במיוחד אלה המוקדשים לנשים. מדבר כמנחה משותף בתוכנית האמריקאית “ג’אד&פיט “יחד עם ג’אד אפאטו, דיווידסון התייחס לפרידה האחרונה ודיבר על כמה פגישות להסרת קעקועים הוא צריך לעבור. ההנאה היא כמובן לא נעימה, אבל זה המחיר של החלטות נחרצות..

“אני די גרוע לגבי קעקועים. כן, אני חושש שמתישהו אצייר לעצמי דיוקן של אמי, הכל כל כך גרוע “, שיתף דייוויסון בכנות את הקהל. הוא התלוצץ שבילה יותר מדי זמן בחיפוי ההדים של התשוקה לשעבר שלו – קעקועים שהוקדשו לקאזי דייוויד וגראנדה – שבפעם הבאה זה לא יהיה כל כך “טיפשי” (זה המילים של פיט, לא שלנו). יהיה נחמד אם בפועל הכל היה חלק כמו במילים..

למעשה, לפיט הייתה מספיק זהירות במשך כחודש, וכעת הוא רכש דיוקן של רות גינסבורג הידועה לשמצה על כתפו הימנית. בפרק האחרון של סאטרדיי נייט לייב, דיווידסון וכריס רד ספדו לעבודה של גינסבורג על בית המשפט העליון וכיצד “אישה אחת מצליחה להחזיק הכל בידיה”. ברור שדוידסון קיבל השראה רבה – עד כדי כך שהוא מיהר לקעקע את ג’ון מסה מוקדם בבוקר כדי לצלם לצמיתות את דמותו של גינסבורג על העור..

המאסטר עצמו יעץ לחברו להיות יותר זהיר, והזהיר שפיט עדיין צעיר מאוד, והקשר הוא דבר שבא והולך. הוא גם התלונן שדוידסון עף באוזן אחת ועף באחרת – הקומיקאי ממשיך לעשות אותן טעויות שוב ושוב. עם זאת, במקרה של גינזבורג, לא מדובר באהבה, אלא בכבוד עמוק ובהערצה, שמשנים את העניין באופן מהותי..

אולי נשים אחרות לימדו את דייווידסון אהבה, סבלנות וכאב, כפי שאריאנה שרה בשיר שלה “תודה לך הבא”, אך אנו חושבים כי זו תישאר לאורך זמן. למה? אם כמה צלעות שבורות לא יכלו לדכא את רוחה של רות גינזבורג השוחה (השופטת נפלה במשרדה לאחר שהרגישה לא טוב), אז אהבתו של דיווידסון לא יכולה, ואף יותר מכך..

מבחר תמונות של קעקועים עם פורטרטים מה- 15/3/2019 (437 תמונות):

צפו בסרטון:

הוכן על ידי: mpribytkova (פריביטקובה מריה אלכסייבנה)