חֲדָשׁוֹת

אינסטלטור אמריקאי עשה קעקוע בתקווה לניצחון עתידי של קבוצת ההוקי של שיקגו בלוהוקס

ישנם מקרים ידועים רבים בהם אנשים לא רק קעקעו, ואפילו לא קעקוע בעל משמעות אישית עמוקה, אלא קעקוע לכבוד אליל, סדרת טלוויזיה אהובה, שיר, שיר או קבוצת ספורט אהובים. כמובן שזה לא יפתיע אף אחד, ואולי בחירה כזו אפילו טובה יותר מהשם של המחצית השנייה, שעשויה להיות יום אחד לא להיות בכלל בכלל..

אבל יש גם כאלה שאחרי ציור הנצחה מנבאים אירועים..

ראסל פדרסן התברר שהוא אחד מהם..

אינסטלטור אמריקאי עשה קעקוע בתקווה לניצחון עתידי של קבוצת ההוקי של שיקגו בלוהוקס - צילום

היסטוריית הקבוצה

שיקגו בלוהוקס הוא מועדון הוקי קרח אמריקאי מקצועי שמשחק ב- NHL. הקבוצה נמכרה בשנות העשרים בשיקגו לרב המיליונר פרידריק מקלאפלין. פעם שירת בחיל הרגלים של הצבא האמריקאי, שנשא את השם “בלאקהוק”, שפירושו בלאק הוק דאון, כך שלא היה לו קשה להמציא שם. מאז 1926, הקבוצה זכתה בגביע סטנלי שש פעמים, ובהיסטוריה הארוכה שלה מצאה את אוהדיה הנאמנים. אינסטלטור אילינוי ראסל פדרסן הפך לאחד מהם..

מעריץ ייעודי מארה”ב

ראסל פדרסן החל את מסע האוהדים שלו עם קעקוע של גביע סטנלי, שבסופו של דבר הצטרפו אליו התאריכים 2012-2013 ו- 2014-2015. באותן שנים, הקבוצה האהובה עליו הפכה גם לבעלים של גביע המנצחים. ראסל עצמו מעיר כי מדובר במסירות עיוורת בלבד לקבוצה. כאשר קעקע את המספר 2017, הוא הצהיר כי כעת יש לו אותה הטענה מוקדמת כמו בשנת 2015. כשהוא מדבר על עצמו, הוא מתאר את עצמו כבחור הוקי, ומוסיף שאחרי המוות הוא ירצה להקשיב לנירוונה ולצפות בבלוהוקס משחקים לנצח נצחים. כעת הוא ייהנה מהמשחק של הקבוצה האהובה עליו בהנאה רבה, ויחגוג את הניצחונות מחרישי האוזניים העתידיים משנה לשנה..

לעשות קעקוע כזה. הוא לא רואה דבר יוצא דופן, אחרי הכל, אנשים עושים קעקועים גרועים יותר. לדעתו, יהיה הרבה יותר גרוע למלא את שמו של מישהו. בסופו של דבר, המספר 7 יהיה קל עבור 8 או 9, במקרה של תבוסה של הקבוצה האהובה עליכם השנה, כי בהמשך, ראסל בטוח, הם בהחלט ינצחו.

הערכות של מומחים

לדברי אנשי מקצוע בתחום ההימורים, שיקגו בלוהוקס הם אחד המתמודדים המובילים לזכייה. בשנת 2017, סוכנויות ההימורים ניבאו את סיכוייהן כ -6 ל -1. לדברי אוהדי הקבוצה, השחקנים יודעים היטב את עבודתם וכל אחד מהם הוא איש מקצוע, דבר שהוכח יותר מפעם אחת..

כך או אחרת, הקבוצה לא הצליחה לזכות בגביע סטנלי בשנת 2017. יש לקוות שראסל הצליח לתקן את קעקוע הערימה בהצלחה, וממשיך להיות אוהד מסור של הקבוצה, משתתף במשחקיה ומאמין בעיוורון בניצחון. בכל מקרה, משמעות הקעקוע אינה כל כך בתמרים כמו בגביע עצמו, שראסל הדביק על זרועו, ואשר כל הזמן מזכיר לו שהבלקהוק בהחלט הטובים ביותר. הקבוצה עצמה הרימה מזמן את הרף במשחקי NHL ופשוט מחויבת לשמור עליו, כי הכל בשיקגו ממש על אוזניה, חוגג יום וכל הלילה, אחרי עוד ניצחון.

הוכן על ידי: komlevaas (Komleva Anastasia Sergeevna)