חֲדָשׁוֹת

פלויד מייוות’ר הורשע בגניבת רעיון קעקוע

מתאגרף אמריקאי מפורסם, משתתף במשחקים האולימפיים, אליפויות, זוכה פרסים ותארים רבים, המתאגרף הטוב ביותר ללא קשר לקטגוריית המשקל על פי מגזין רינג, המתאגרף בעל השכר הגבוה ביותר בהיסטוריה של האיגרוף המקצועי פלויד מייוות’ר, הידוע גם בשם הבדוי ” נאה “נתפס” וגונב רעיונות לקעקועים.

פלויד מייוות'ר הורשע בגניבת רעיון קעקוע - תמונה 1

הכל התחיל כשאדם בשם רדיט האשים את המתאגרף הפופולרי שזכה בפרסים רבים שפלויד גנב סקיצה של הקעקוע שלו והדביק אותו על זרועו. כפי שהתברר, המתאגרף הואשם כי פרסם תמונה בפרופיל שלו ברשת החברתית הפופולרית אינסטגרם, שם הוא חתם על פלויד מייוות’ר, ובה הייתה תמונת ידו סתומה בקעקוע “הגנוב” הזה. למעשה, מייוות’ר בת ה -41, שהואשמה בגניבת סקיצה, כלל אינה חובבת קעקועים, בניגוד לספורטאים מודרניים רבים, ואין לה (בוודאי), אלא תמונה שנראתה על ידי משתמש שהאשים את המתאגרף בגניבה, פשוט עבודה מצוינת בעורך תמונות. סביר להניח שאחד מעריציו של פלויד המפורסם החליט להשתעשע ובאחת התמונות של הסלבריטאי הוא צייר סקיצה של קעקוע שנמצא אי שם באינטרנט ושלח את התוצאה למתאגרף. בתורו, לאחר שראה את התמונה, מצא המקרה משעשע ופרסם אותו בחשבונו. שוב, ברצוני לציין כי פלויד מייוות’ר כלל אינו חובב סוג זה של אמנות כקעקוע..

פלויד מייוות'ר הורשע בגניבת הרעיון של קעקוע - תמונה 2

לדברי “הבעלים” של הקעקוע, שכעס ברצינות על אירוע כזה, הוא נעשה על פי מערכון אישי שפותח במיוחד עבורו על ידי האמן הקעקוע המפורסם ג’ון צ’ה ואין לו אנלוגים..

לאחר שבחן את תמונת רדיט, ציין כי היא אפילו מכילה שומות שעל גופו, הקורבן הסכים כי סביר להניח שזו רק עבודה מצוינת בעורך התמונות של אחד ממעריצי המתאגרף, ופלויד מייבסר, שהואשם בו לגנוב את הקעקוע, לא היה שום קשר לזה. ובהתחשב בעובדה שלקעקוע המחבר, פלויד, בתמונות הקודמות אין קעקועים על הידיים ובאופן כללי לא מתייחס אליהם טוב במיוחד, סביר להניח שבאמת הצילום של הצילום הוא שגרם לשערורייה כזו. התמונה שהתפרסמה בחשבון המתאגרף, אגב, נשארה שם זמן רב. כנראה שפלויד מאוד אהב איך ידו נראית עם דפוס כזה. אולי בעתיד הוא ישנה את דעתו לגבי הקעקוע וימלא את עצמו בכמה שלוש תמונות..

אגב, הקעקוע מתאר כמה מלאכים בעיניים עצומות. המשמעות שהוכנסה לתמונה אינה ידועה לנו, אך אנו יודעים בוודאות ששרטוט כזה הוא יחיד במינו ונעשה בסטודיו מונארק על ידי אמן הקעקועים המעולה ג’ון צ’ה, המתמחה במערכונים דתיים (אייקונים). וכו ‘) ותמונות של ימי קדם (יוון העתיקה, רומא).

פלויד מייוות'ר הורשע בגניבת הרעיון של קעקוע - תמונה 3

המאמר נכתב על פי המידע שמסר המשאב https://ua-tao.com. במסגרת האתר תוכלו למצוא מידע שימושי רב על משלוח סחורות מסין ותוכל לקבל שירות באיכות גבוהה..

הוכן על ידי: me_is_dima (נומירובסקי דמיטרי אלכסנדרוביץ ‘)