חֲדָשׁוֹת

הקעקוע של אנה קילקביץ ‘

אנה חילקביץ ‘היא שחקנית צעירה בקולנוע הרוסי, בכיכובה, בין היתר, בסדרה הקומית הפופולרית “אוניבר. אכסניה חדשה “. הילדה בת 29. בדצמבר 2015 ילדה בת, ארינה. אנה יפה מאוד ומושכת אחרים בקסמה.

גופה של השחקנית, כמו כוכבי קולנוע רבים אחרים, לא היה יוצא מן הכלל, והיא מעוטרת גם בקעקועים. לאנה יש שלושה מהם. חילקביץ ‘בוטחת בביצוע היצירה רק לאדון אחד, שממנו יצרה את כל הציורים..

תמונה של הקעקוע של אנה חילקביץ '(קעקוע) (ערך) - ציור לדוגמא - 003

הקעקוע הראשון של ילדה הוא אחד המשפטים המפורסמים ביותר בלטינית “per aspera ad astra”. מתורגם לרוסית, פירושו “דרך הקוצים עד הכוכבים”. ההצהרה הופיעה על גופתה של אנה לפני שנים רבות ובוצעה ברגל ימין. סביר להניח שהקעקוע מסמל דרך חיים קשה לפופולריות ולקריירה, וגם מעורר התגברות על קשיים בהשגת הצלחה..

כוכבת הקולנוע עשתה את הקעקוע השני שלה לפני כשנתיים. הוא ממוקם על להב הכתף הימנית ומורכב משלוש ציפורים. אנה חילקביץ ‘קיבלה את ההחלטה לעשות ציור במהלך חופשתה בתאילנד האקזוטית. כשחזרה למוסקבה, השחקנית החיה את תוכניותיה לחיים. הילדה שידרה את כל התהליך ברשת מהסלון. בנוסף, כוכב הקולנוע פרסם תמונות והתוצאה הסופית של העבודה באינסטגרם. ציפורים מסמלות את הרצון לעצמאות, כבוד לחופש, חיפוש ההשראה ומעוף הנפש.

דוגמאות לתמונות:

תמונה של הקעקוע של אנה חילקביץ '(קעקוע) (ערך) - ציור לדוגמא - 001 תמונה של הקעקוע של אנה חילקביץ '(קעקוע) (ערך) - ציור לדוגמא - 002 תמונה של הקעקוע של אנה קילקביץ '(קעקוע) (ערך) - ציור לדוגמא - 003 תמונה של הקעקוע של אנה חילקביץ '(קעקוע) (ערך) - ציור לדוגמא - 004

מספר אירועים קשורים לקעקוע השלישי בחייה של אנה. הפופולריות של תדמיתה הביאה לתלות חזקה בדעת הקהל. לכן היא פנתה לאוהדיה ורק לאלה שהם “בעד” ביצוע עבודות אמנות. אנה סיפקה ארבע אפשרויות לקעקוע אריות ושאלה את עוקביה באינסטגרם “מה דעתכם? איזה מספר עדיף? ” לאחר שמזל המזל מאזניים, קשה לחילקביץ ‘לבצע את הבחירה הסופית. למרות שבעבר היא נשענה לעבר המערכון השני.

מעריצים פעילים מאוד השאירו כ -25 אלף תגובות. במסרים הם בחרו והצדיקו זאת. לאחר יומיים, אנה קיבלה החלטה. אגב, חוות הדעת של החסידים והשחקנית עלתה בקנה אחד – נבחר מלך החיות עם המשקפיים.

לאחר שעזבה את הסלון, השאירה קילקביץ ‘הערה ברשת החברתית כי הקעקוע כבר מעצב את גופה. אבל המקום שבו הוחל הציור, הילדה לא נתנה פרסום. אנחנו יכולים רק לנחש …

היא רק כתבה: “… ליובה כבר עליי! אבל היכן הוא גר, עכשיו רק אדם אחד יראה … ”. בכתב הכתובת של הכתובת ציינה אנה “אני מחפש סקיצה חדשה!”. השחקנית לא מתכוונת לעצור בשלושה קעקועים וכנראה בקרוב תראה למעריצים ציור נוסף על גופה..

הילדה מעלה לעתים קרובות את תמונותיה, כולל אלה עם קעקוע. אבל היא אף פעם לא מעירה על הסיבות שגרמו לה למלא את התמונה, כמו גם על המשמעות שלהן. אולי הדימויים האמנותיים על גוף הכוכב הם אישיים, והיא לא רוצה לפרסם אותם..

מידע לכתיבת מאמר זה מסופק על ידי חנות מקוונת בסיטונאות, שבתוכם תוכלו לרכוש תיקי נשים במחיר נמוך שיא.

הוכן על ידי: אמא1965 וולד (וויילנקו אולגה אלכסנדרובנה)