חֲדָשׁוֹת

תצוגת אופנה של קולקציית Vetements בפריז: בגדים עם קעקועים פליליים, כיפות ומחצלת

המופע בתחילה שונה מהפורמט הרגיל לאירוע כזה, במקום בשורה הראשונה הסטנדרטית ישבו האורחים ליד שולחן ארוך מכוסה במפה לבנה, שדומה לאירוע חגיגי, כמו יום הולדת או מסיבת סיום. לא היו מנות אלכוהוליות וטעימות, אבל היו מספיק חידושים פיקנטיים.

תצוגת אופנה של קולקציית Vetements בפריז - בגדים עם קעקועים פליליים, כיפות ומחצלת - תמונה 2

בגדים עם קעקועים פליליים, כיפות ומחצלת מבית Vetements

דמנה גבסאליה הציעה הפעם לאורחיה שמלות ארוכות ובדונים עם קעקועים, ציורים עם כיפות ופולקלור פלילי אחר. שמלות מצעיפים עם דוגמה אופיינית, מעילים בצבע דגל המדינה וחלוקים עם קירילית, לעתים קרובות “מגונים”.

ז’קט עם דיוקן המוזיקאי ו ‘צוי ראוי לתשומת לב מיוחדת של הקהל..

המופע שימח את המעריצים בחידושים, כגון חלוקים עם כתובות בשפת האם למעצב Vetements – “גרוזיני”. בין הדגמים היו גם כאלה שהיו בעלי מראה קווקזי מובהק – כנראה שזו גם לא תאונה..

המבקרים לאחר התוכנית ציינו כי ההופעות של דמנה גבסאליה הפכו לאחרונה ליותר ויותר פשוטות, והמסרים אינם מוסתרים..

תצוגת אופנה של קולקציית Vetements בפריז - בגדים עם קעקועים פליליים, כיפות ומחצלת - תמונה 1

“פינה” מותאם למידה

שרוול ארוך או צווארון גולף, המעוטר בבירור בקעקועי כלא סובייטיים, שאינם נטולי משמעות מיוחדת, נתפס על ידי הציבור הזר ללא הבנה רבה, מכיוון מבחינתם זה רק קעקוע צווארון גולף, שהופיע כבר בשנות ה -90, היה צריך להסביר את משמעות הציורים ואת תרבות הכלא הזו לכל אחד בנפרד.

דמנה גבסאליה, הסבירה כי זהו צוואר הגולף הזה, עם קעקועים בכלא המובנים לכולם מברית המועצות לשעבר: כיפות, כוכבי אוטריצאלוב על כתפיו – הוא הקדיש לזכר ילדותו שבילה בגאורגיה והסכסוך באבחז, שהוא מיוחד חשיבות עבורו.

תצוגת אופנה של קולקציית Vetements בפריז - בגדים עם קעקועים פליליים, כיפות ומחצלת - תמונה 3

למעלה מ- Vetements – בובות מקננות, כיפות ועוד ב -45,000 רובל

פריטים מהתוכנית הגיעו לרוסיה. ב- DLT, עליון עם חיקוי של קעקועים בכלא: בתולות ים, כיפות, בובות קינון וכיתוב בולט “הנה לך, תאכל אותו!”, אתה יכול לקנות “תמורת 45,000 רובל”.

תצוגת אופנה של קולקציית Vetements בפריז - בגדים עם קעקועים פליליים, כיפות ומחצלת - תמונה 4

בקומה השלישית ב- DLT תוכלו לרכוש פריטים נוספים מהתערוכה, לרבות קפוצ’ונים וחולצות עם קודי QR המובילים לחומרים אודות מלחמת האזרחים בגאורגיה..

אבל קנה חולצות קלאסיות לנשים באינטרנט במחיר סביר, תוכל לעקוב אחר הרמז שלנו.