נוֹקֵב

פירסינג טבור לילדות – כל מה שצריך לדעת לפני ההליך

בתנאי החיים המודרניים, עבור בנות רבות, פירסינג הטבור הפך לחלק בלתי נפרד מדימוי אופנתי..

פירסינג טבור לבנות - תמונה 3

פירסינג טבור לילדות – תכונות, כללים, עצות

פנצ’ר פופולרי הוא אחת הדרכים הטובות ביותר לקשט את הגוף, להדגיש את היופי והמיניות של בטן שטוחה ומלאה. חלק מהפאשניסטות אינן מגבילות את עצמן לנקב אחד עם עגיל יפהפה, אלא מכינות לעצמן שניים, שלושה ואפילו יותר חורים, אותם הם מקשטים אחר כך בתכשיטים המדהימים ביותר.

פירסינג טבור לבנות - תמונה 1

אנחנו עושים במחיר הגון ובאיכות הגונה

כשנערה מוכנה לממש את חלומותיה לנקב את הבטן, היא מתעניינת גם בשאלה כמה עולה לנקב את הטבור – תנאי חשוב באמת. שלא כמו פירסינג על הפין, שמקושר לסיכונים גבוהים ודורש את המקצועיות הגבוהה ביותר של המאסטר, פירסינג בטבור נחשב למשתלם. עם זאת, אין זה אומר שיש צורך לדקור את הבטן בתנאים אומנותיים – בעיות וסיבוכים עלולים להתעורר לכל אחד אם ההליך מבוצע מבלי להקפיד על סטנדרטים של עקרות..

פירסינג טבור לבנות - תמונה 2

דברים בסיסיים שכדאי לדעת לפני ניקוב הטבור

פירסינג טבור, שנחשב בעבר לקישוט מעמד של גופותיהם של שליטים או כוהנות קדומות, זמין כעת לכל נערה. לפני פירסינג, מומלץ לציין בעצמך את כל היתרונות והחסרונות של פנצ’ר אינטימי שכזה – האם אתה מוכן לטפל בו, לסבול מחוסר נוחות, כמו גם מכאבים במהלך ההליך? ריפוי נחשב לשלב הקשה ביותר. לתקופה זו כדאי להימנע מעגילים עשויים זהב ומתכות יקרות אחרות, ניתן לדחות אותם. עדיף להכניס טבעת או מוט עשוי טיטניום או פלדה רפואית לחור הראשוני. יהיה עליך לוותר על הליכי אמבט, סולריום ושחייה בבריכה – לפחות למשך 3-4 שבועות. עד לריפוי מלא לא ניתן להפריע לנקב של נגע הלשון והטבור ללא סיבה ויש להחליף את העגיל באחר.

פירסינג טבור לבנות - תמונה 4

מהן התוויות נגד ניקוב הטבור

יש לזכור שכאשר פונים לסלון לקבלת מידע על כמה עולה לנקב טבור, עליך לברר לגבי התוויות נגד. הדבר נכון במיוחד לגבי סוגי פירסינג שיכולים לגרום לדימום חמור. ואם משהו לא בסדר בקרישת הדם, זו סיבה לשנות את דעתך.

פירסינג טבור לבנות - תמונה 5

  • חָשׁוּב!

החומר מיועד למטרות מידע בלבד – אינו המלצה לפעולה ישירה.

לפני ביצוע מניפולציות עם פירסינג – הקפד להתייעץ עם רופא (מומחה).