צילום של קעקועים

משמעות קעקוע Dreamcatcher

המשמעות וההיסטוריה של קעקוע לוכד חלומות

קעקוע צובר יותר ויותר פופולריות בקרב אוכלוסיית העולם כולו בעקבות אופנה של בני נוער אמריקאים.. לוכד חלומות משמעות קעקוע הגיע אלינו מהאינדיאנים המאמינים בהשפעה המקודשת והקסומה של הקמיע, הוא מגן על אדם ישן מפני רוחות רעות, המגלם את מסע השמש בין הערביים לשחר על פני השמים. בתחילה, לוכד החלומות נועד רק לבידור לתינוקות, אך עד מהרה הם החלו להבחין כי שנתם של ילדים צעירים נעשית רגועה וחזקה יותר אם תולה קמיע ליד העריסה..

משמעות קעקוע Dreamcatcher

משמעות קעקוע Dreamcatcher

המשמעות של קעקוע לוכד חלומות

הופעתה של מלכודת לרוחות רעות ידועה לרבים: רשת חוטים שנמתחה על עיגול מענפי עצים ונוצות וחרוזים רב-צבעוניים השזורים בחוטים. והנה משמעות קעקוע לוכד חלומות לא הרבה ידועים, מכיוון שאנשי לקוטה מאמינים שהקמיע תופס מחשבות טובות וחלומות נעימים, ועובר את כל השלילי. אנשי אוג’יבווה נותנים לו את המשמעות של סינון, חלומות רעים מסתבכים בחוטי קורי העכביש ומתפזרים עם קרני השמש הראשונות, וחלומות טובים עוברים דרך קורי העכביש באין מפריע. בקרב עמי סיביר, הקמיע נמצא בשימוש נרחב על ידי שאמאנים בקסם כדי למשוך חלומות נבואיים. אולי משמעות הקעקוע שלך תהיה שונה מאלה המפורטים למעלה, אך היא בהחלט תוכל להגן עליך מפני נזקים ועין הרע, מחשבות רעות..

בדיוק כמו שקמיע אמיתי נתלה בראש המיטה כדי להגביר את האפקטיביות, יש להניח את הקעקוע קרוב ככל האפשר לראש ובאזורים פתוחים בגוף כך שניתן לפוצץ אותו ולהיתפס על ידי רוחות חולפות, תורם לשינה טובה ובריאה..

הקמע נראה מרשים במיוחד בצבעים עזים, באמצעות מגוון חרוזים ונוצות צבעוניות. בואו נסתכל על הנפוץ ביותר עיצובים קעקועים של לוכד חלומות:

משמעות קעקוע Dreamcatcher 3

משמעות קעקוע Dreamcatcher 3

משמעות קעקוע Dreamcatcher 4

משמעות קעקוע Dreamcatcher 4

עיצובים קעקועים של לוכד חלומות 1

עיצובים קעקועים של לוכד חלומות 1

עיצובי קעקועים של לוכד חלומות 2

עיצובי קעקועים של לוכד חלומות 2

כדי שדימוי לביש יפעל ברצינות לטובה, אתה צריך להאמין בו ולהבין את המשמעות, ולא רק להשתמש בו כתמונה יפה. מכיוון שמדובר בקמיע של כוח והגנה, כדאי לצייר בעצמך סקיצה של הקמיע האישי שלך או להזמין אותו מאמן, ולדון בנקודות העיקריות. בסיס העיגול יכול להיות מתואר בעץ או מתכת. נקודה חשובה היא מגוון נוצות, גברים משתמשים בנוצות של נשר, נשים משתמשות בנוצת ינשוף. אתה יכול לשלב את הנוצות של כמה ציפורים בבת אחת. הוא האמין כי נשים רגישות יותר להשפעת הרוחות, וזו הסיבה שהן משתמשות בקורים, ארוגים בצורה הדוקה יותר ומיומנת יותר מגברים. באריגה יכולות להיות צורות ודוגמאות שונות, פרחים וענפים יכולים להיות מעורבים..

קעקועים של Dreamcatcher משתלבים יותר ויותר עם תמונות אחרות, למשל, עם להקות ציפורים שעפות משם, פרחים, תמונות של בעלי חיים – הכל תלוי בדמיון שלך וברצון שלך..

באינטרנט, אתה יכול למצוא הרבה קעקוע לוכד חלומות, לאחר שתביט בהם, תמצא סקיצה שקרובה לך יותר ברוחך, ותעזור לך להחליט על מיקום הקעקוע על הגוף. הקעקוע נראה יפה במיוחד על גוף שזוף ושחום עם גוון חום-צהוב, כמו נשים הודיות אמיתיות.

משמעות קעקוע Dreamcatcher 1 משמעות קעקוע Dreamcatcher 1 משמעות קעקוע Dreamcatcher 2 משמעות קעקוע Dreamcatcher 2 עיצובים קעקועים של לוכד חלומות 3 עיצובים קעקועים של לוכד חלומות 3 קעקוע לוכד חלומות קעקוע לוכד חלומות

אתה יכול לצפות:

סקיצות של TATTOO DREAMCATCHER

קעקוע צילום עם דרימטר