צילום של קעקועים

המשמעות של קעקוע OM

מהחומר תלמדו את המשמעות של קעקוע OM, הכירו את המשמעות וההיסטוריה של הציור הזה. אם תחליט לעשות לעצמך קעקוע OM, בקטלוג שלנו עם תמונה של קעקוע ישנם 2 חלקים עבורך:

  • תמונה של קעקוע OM
  • סקיצות לקעקוע OM

מה הפירוש של קעקוע OM, משמעות והיסטוריה?

המשמעות של קעקוע OM - קעקועים מוכנים על התמונה

המשמעות של קעקוע OM – קעקועים מוכנים על התמונה

לאחר שקיבלת ברגע יפה אחד את ההחלטה הגורלית ליישם קעקוע אום על גופך, שמשמעותו מקיפה ורבת פנים, כדאי להכיר את התזות הכלליות של הבודהיזם. זה יעזור לך להיות מודע יותר להשפעתו, להתכוונן לגל הרצוי ולהגביר את הרטט החיובי..

סמל גרפי OM

נתחיל מהסמל עצמו (תמונה). הוא מורכב מכמה עקומות, חצי עיגול ונקודה. כלפי חוץ, זה נראה כמו אות Z גדולה עם זנב תקוע מאחור, ועין למעלה. אך לכל שורה, מקף ונקודה יש ​​משמעות קדושה משלה..

  • העקומה הראשונה (החצי התחתון של H) מסמלת את מצב הערנות של האדם, כאשר התודעה, כל המחשבות והרגשות מופנים לעולם החיצוני שסביבו..
  • העקומה השנייה (מחצית Z העליונה) מציינת מצב של מנוחה מוחלטת, שינה עמוקה (או איטית), כאשר התודעה אינה מתבטאת בשום צורה.
  • העקומה השלישית (זנב Z) היא מצב של שינה REM, מעין גבול, כאשר אדם מסוגל לראות חלומות. התודעה בשלב זה מכוונת פנימה.
  • הנקודה המכתירה את כל הסימן היא מצב התודעה הגבוה ביותר. מצב מנוחה מוחלטת, חוסר תנועה ורצונות, אובדן אשליות וזיהויים, הפסקת קיומו של “עצמי” – השגת הארה.
  • חצי העיגול המפריד בין ה” Z “שלנו לנקודה העליונה מציין את מאיה – העולם סביבנו, שאנו לוקחים אותו למציאות האמיתית – עצם האשליה שאנו יוצרים וחווים.

מנטרה OM ומשמעותה

עבור אדם אירופאי, המושג “מנטרה” עדיין אינו משהו מוכר ומוכר. אם נתרגם את המילה הזו לשפה שאנו מבינים, נקבל משהו כמו “כישוף” או “טקסט קדוש”. אום היא המנטרה הקדושה הגבוהה ביותר הפותחת וסוגרת כל תפילה בהינדואיזם ובבודהיזם. בהגייה, הוא כולל 3 צלילים: A – U – M.

תמונה של קעקוע OM 29תמונה של קעקוע OM 29תמונה של קעקוע OM 28תמונה של קעקוע OM 28תמונה של קעקוע OM 27תמונה של קעקוע OM 27תמונה של קעקוע OM 26תמונה של קעקוע OM 26תמונה של קעקוע OM 25תמונה של קעקוע OM 25תמונה של קעקוע OM 24תמונה של קעקוע OM 24תמונה של קעקוע OM 23תמונה של קעקוע OM 23תמונה של קעקוע OM 22תמונה של קעקוע OM 22תמונה של קעקוע OM 21תמונה של קעקוע OM 21תמונה של קעקוע OM 20תמונה של קעקוע OM 20תמונה של קעקוע OM 19תמונה של קעקוע OM 19תמונה של קעקוע OM 18תמונה של קעקוע OM 18תמונה של קעקוע OM 17תמונה של קעקוע OM 17תמונה של קעקוע OM 16תמונה של קעקוע OM 16תמונה של קעקוע OM 15תמונה של קעקוע OM 15תמונה של קעקוע OM 14תמונה של קעקוע OM 14תמונה של קעקוע OM 13תמונה של קעקוע OM 13תמונה של קעקוע OM 12תמונה של קעקוע OM 12תמונה של קעקוע OM 11תמונה של קעקוע OM 11תמונה של קעקוע OM 10תמונה של קעקוע OM 10תמונה של קעקוע OM 9תמונה של קעקוע OM 9תמונה של קעקוע OM 8תמונה של קעקוע OM 8תמונה של קעקוע OM 7תמונה של קעקוע OM 7תמונה של קעקוע OM 6תמונה של קעקוע OM 6תמונה של קעקוע OM 5תמונה של קעקוע OM 5תמונה של קעקוע OM 4תמונה של קעקוע OM 4תמונה של קעקוע OM 3תמונה של קעקוע OM 3תמונה של קעקוע OM 2תמונה של קעקוע OM 2תמונה של קעקוע OM 1תמונה של קעקוע OM 1

כמו במקרה של תמונה גרפית, לכל צליל יש גם משמעות משלו. בהתאם לכך הוא: יצירה – שימור – הרס. כשם שצליל אחד מחולק לשלושה צלילים נפרדים כשמסתכלים עליו, כך האלוהות המזרחית הגבוהה ביותר כוללת ברהמן את ברהמה, וישנו ושבעה. הראשון אחראי לבריאת העולם המניפסט כולו, השני הוא לשימורו, השלישי הוא האל המשמיד.

למעשה, כל אחת משלושת האלוהויות הגבוהות נושאת את המהות של השניים האחרים. זוהי אלוהות שלישית, משהו הדומה להבנה אירופאית עם השילוש הנוצרי אבא – בן – רוח הקודש, למרות שהמושג שונה למדי.

בנצרות העולם בו אנו חיים הוא מציאות אמיתית, ולאחר המוות אנו מקבלים עונש או פרס – אנו הולכים לעזאזל או לגן עדן. בהינדואיזם – אנו מוקפים במאיה – אשליה המונעת מהרוח להתרומם ולהיוולד מחדש. שבעה במקרה זה כבר לא פועל כמשחתת, אלא כאל של לידה מחדש..

קעקוע ה- OM, שמשמעותו כה קדושה לכל חסיד הדת המזרחית, דורש יחס נכון כלפי עצמו. אתה לא צריך לשים אותו על שום חלק של הגוף מתחת למותניים – זה עדיין הסמל המרכזי של ההינדואיזם. בנוסף, המיקום הנכון שלה יכול להיות המפתח להשפעה מועילה של התמונה. המיקום האידיאלי הוא אזור החזה ומקלעת השמש. פחות נפוץ, גב וכתפיים.

צפה בסרטון עם קעקוע OM:

אתה יכול לצפות:

סקיצות של TATTOO OM

צילום טאטו סימבול OM