צילום של קעקועים

תמונות קעקוע מצריות

בחלק זה של הקטלוג שלנו, אנו מביאים לידיעתך – “תמונות קעקוע מצריות»לאחר שהתוודעת אליהם תוכל לקבל מושג כללי על הציורים, ללמוד משהו חדש ומעניין. למי שבחר קעקוע בסגנון מצרי, אנו מציעים לחפש בסיס לציור, במסגרת הקטלוג שלנו:

  • המשמעות של “קעקועים מצריים”
  • סקיצות של “קעקועים מצריים”

תמונות קעקוע בסגנון מצרי - דוגמאות לקעקועים מוכנים - רישומים

תמונות קעקוע בסגנון מצרי – דוגמאות לקעקועים מוכנים – רישומים

מידע על המאמר המסופק על ידי האתר – holiday-kids.ru, המתמחה בקיום וארגון מסיבות ילדים במוסקבה ובמוסקבה.

מעניין לגבי תמונות קעקוע מצריות

הסגנון המצרי באמנות אמנות הגוף הוא אחד העתיקים ביותר. העובדה ההיסטורית של מקורם של קעקועים כאלה היא לפני כמעט ארבעת אלפים שנה. בימי קדם, המין ההוגן היה הראשון שהניח סמלים פולחניים קסומים על גופם. מאוחר יותר, העדיפות ביישום קעקועים קדושים עברה לגברים. בעולם המודרני של קעקועים בסגנון מצרי, הכיוון הוא מסתורי, אם לא מיסטי. לכל מערכון מיוחסת משמעות מיוחדת שיכולה להשפיע על שינוי הגורל.

המניעים העיקריים של קעקועים מצריים

יש לחלק את העלילות והמניעים הפופולריים ביותר בסגנון זה לקבוצות:

  • וריאציות שונות של השמש.

דימוי הגוף השמימי עבור המצרים מסמל את דמותו המקודשת של האלוהות העליונה רא.

השמש היא המטרה העיקרית של פולחן פולחן אצל רבים

תרבויות עולם.

  • בעלי חיים הנחשבים לקדושים במצרים.

בציוויליזציה העתיקה הזו, בעלי חיים רבים היו נערצים, שעמדו בראש רשימת החסינות: חרבת, חתול, כלב, שור, איביס, פאלק ועפיפון..

לכן, רישומים של נציגי בעלי החיים אלה כה פופולריים כיום..

  • הפירמידות ו”בעליהן ” – הפרעונים.

הסודות הבלתי פתורים של בניינים גרנדיוזי והמגן עליהם, הספינקס, עדיין מרגשים את המוח והדמיון..

  • תמונות של אלים

המצרים ציירו יצורים אלוהיים עם ראשי בעלי חיים, הניצבים בפרופיל. מגמה זו מלווה גם אמנים במכון הקעקועים..

  • שלטים, הירוגליפים מצריים וביטויים.

כל אחד מהאלמנטים ניחן במשמעות ברורה. לדברי רבים, סמלים אלה מעניקים לבעלים הזדמנויות מיוחדות, ידע, כוח. המנהיגים בסגנון זה הם ללא ספק רישומי הצלב המצרי ועין הורוס..

המשמעות הסמלית של קעקועים מצריים

הן באלפי השנים האחרונות והן במאה ה -21, הוא האמין שקעקועים כאלה הם קמעות שיכולים להגן מפני צרות ורוחות רעות..

לפני שמחליטים על סקיצה, הגיוני לא להתעצל ולברר את המשמעות של ציור מסוים. אחרי הכל, קעקוע הקשור למצרים יכול לשאת מטען חיובי ושלילי כאחד:

– חרפה: קמיע עוצמתי, מסמל חיים חדשים.

במהלך היישום על הגוף, הם משתמשים בצבעים עזים המחקים את המשחק הטבעי בכנפיו של היצור הזה..

– אנק: הסמל החשוב ביותר של האלמוות.

סימן פשוט אך עוצמתי, המורכב משני חלקים עיקריים – צלב, המסמל חיים, ומעגל, שפירושו “נצח”.

מתבצע לעתים קרובות יותר בגוונים שחורים.

– אלוהים אנוביס עם ראש כלב: פטרון ממלכת המתים.

הוא מועדף על ידי אנשים שאפתנים השואפים לעוצמה..

– אלוהים תות ‘עם ראש איביס, שומר החכמה.

נותן ידע מיוחד, שיקול דעת, סמכות.

– חתול: סמל של חסד, זריזות ויופי.

הוא מועדף על ידי בנות שחולמות להפוך לאטרקטיביות יותר. לעתים קרובות חתול צבוע בכנפיים. במקרה זה הוא מקבל משמעות כפולה – התגלמות האור והחושך. אדם הלובש קעקוע כזה יכול להיות ניחן באיכויות של מלאך ושד כאחד..

הם מנסים לתאר את כל הקעקועים כשהם נראים על פפירוס היסטורי, תוך שהם מציירים את הפרטים הכי קטנים בזהירות מיוחדת. לוח הצבעים זמין בשחור ולבן ובצבעים. הצבעים משתמשים בגוונים בהירים אך טבעיים.

בחירת הסגנון והרישום של קעקוע עתידי היא עניין אישי בלבד. העיקר לקבל החלטה מושכלת..

תמונה של קעקועים מצריים מיום 03/07/2017

TATTOO IN EGYPTIAN STYLE # 365 - גרסה בלעדית של התבנית הניתנת לשימוש בקלות לתיקון ויישום כקעקוע בסגנון מצרי לגברים TATTOO IN EGYPTIAN STYLE # 579 - גרסה מעניינת של התבנית, שניתן להשתמש בה בהצלחה לתיקון ויישום כקעקוע בסגנון פרובנס המצרי TATTOO IN EGYPTIAN STYLE # 808 היא גרסה ראויה לתבנית שניתן להשתמש בה בהצלחה לשינוי ויישום כקעקוע בסגנון מצרי על הזרוע

TATTOO IN EGYPTIAN STYLE # 5 - גרסה בלעדית של התבנית שניתן להשתמש בה בקלות לעיבוד והחלת כתובות כמו קעקוע בסגנון מצרי TATTOO IN EGYPTIAN STYLE # 989 היא גרסה מגניבה של התבנית שניתן להשתמש בה בהצלחה לשינוי ויישום כקעקוע בסגנון מצרי. EGYPTIAN STYLE TATTOO # 783 הוא עיצוב מגניב שניתן לעבד אותו בקלות וליישם כקעקוע בסגנון מצרי לנשים

TATTOO IN EGYPTIAN STYLE # 361 - גרסה בלעדית של התבנית שניתן להשתמש בה בקלות לשינוי ויישום כקעקוע בסגנון שיקגו המצרי. TATTOO IN EGYPTIAN STYLE # 945 - גרסה מגניבה של התבנית שניתן להשתמש בה בקלות לעיבוד וליישום כקעקוע בסגנון פרובנס המצרי. TATTOO IN EGYPTIAN STYLE №373 - גרסה בלעדית של התבנית, שניתן להשתמש בה בהצלחה לשינוי ויישום כקעקוע בסגנון מצרי לגברים

TATTOO IN EGYPTIAN STYLE # 470 - גרסה מגניבה של התבנית, שיכולה לשמש היטב לשינוי ויישום כקעקוע בסגנון מצרי לגברים TATTOO IN EGYPTIAN STYLE №107 - גרסה מעניינת של הציור, שניתן להשתמש בו בקלות לתיקון ויישום כקעקוע בג'אז בסגנון מצרי TATTOO IN EGYPTIAN STYLE №992 - גרסה מעניינת של התמונה, שניתן להשתמש בה היטב לתיקון ויישום כקעקוע בסגנון לופט המצרי

TATTOO IN EGYPTIAN STYLE # 930 - גרסה ייחודית של התבנית שניתן להשתמש בה בהצלחה לשינוי ויישום כקעקוע בסגנון לופט המצרי קעקוע בסגנון מצרי # 585 היא גרסה מגניבה של ציור שניתן להשתמש בו היטב לגמר וליישם כתובות כמו קעקוע בסגנון מצרי TATTOO IN EGYPTIAN STYLE # 370 היא גרסה מעניינת של התבנית, שיכולה לשמש היטב עידון ויישום כקעקוע בסגנון מצרי לגברים

TATTOO IN EGYPTIAN STYLE # 674 - גרסה מגניבה של התבנית שניתן להשתמש בה בהצלחה לשינוי ויישום כקעקוע בסגנון לופט המצרי TATTOO IN EGYPTIAN STYLE №310 - גרסה בלעדית של התבנית, שניתן להשתמש בה בהצלחה לשינוי ויישום כקעקוע בסגנון מצרי על הזרוע TATTOO IN EGYPTIAN STYLE # 751 - גרסה מגניבה של התבנית, שניתן להשתמש בה בהצלחה לשינוי ויישום כקעקוע בסגנון סוואג מצרי.

TATTOO IN EGYPTIAN STYLE # 355 היא גרסה מגניבה של ציור שיכול לשמש היטב עידון ויישום כקעקוע בג'אז בסגנון מצרי TATTOO IN EGYPTIAN STYLE # 2 - גרסה מעניינת של התבנית, שיכולה לשמש היטב לעיבוד ויישום כקעקוע בסווג בסגנון מצרי TATTOO IN EGYPTIAN STYLE №558 - גרסה ייחודית של התבנית, שניתן להשתמש בה היטב לתיקון ויישום כקעקוע בסגנון מצרי

TATTOO IN EGYPTIAN STYLE # 37 היא גרסה מגניבה של התבנית שיכולה לשמש היטב לשינוי ויישום כקעקוע בסגנון מצרי על הזרוע EGYPTIAN STYLE TATTOO # 41 הוא עיצוב מגניב שניתן להשתמש בו היטב לשינוי ויישום כקעקוע בסגנון מצרי לנשים TATTOO IN EGYPTIAN STYLE # 953 - גרסה ייחודית של התבנית שיכולה לשמש היטב לשינוי ויישום כקעקוע בסגנון שיקגו המצרי.

TATTOO IN EGYPTIAN STYLE # 933 היא גרסה מעניינת של התבנית שניתן להשתמש בה בקלות לתיקון ויישום כקעקוע בסגנון מצרי לגברים

צפו בסרטון

הוכן על ידי: ilucha123 (בקשייבה אירינה ניקולייבנה)