צילום של קעקועים

קעקוע בסגנון מהנדי

כאן תלמד הכל אודות קעקוע מהנדי, ראה דוגמאות צילום של רישומים מוכנים – גלריה בתחתית העמוד, המתעדכנת באופן שוטף ברישומים טריים. מידע נוסף כאן:

  • המשמעות של קעקוע מהנדי
  • רישומי קעקוע בסגנון מהנדי

קעקועים בסגנון מהנדי - מידע ודוגמאות צילום של עיצובים קעקועים מוגמרים

קעקועים בסגנון מהנדי – מידע ודוגמאות צילום של עיצובים קעקועים מוגמרים

הכל על התכונות של רישומים ותמונות של קעקועים בסגנון מהנדי

בחגים בהודו, נשים מעטרות את גופן בדוגמאות מקושטות להפליא המורחות על העור באמצעות חינה. זוהי מהנדי, אמנות שמקורה לפני מאות רבות ועדיין נפוצה בתרבות ההודית והערבית. לכל שורה בציור יש משמעות עמוקה: סמלים מיוחדים מגנים על האדם מפני כוחות אפלים, מביאים לו מזל טוב ושגשוג.

כיום מסורת עתיקה זו ידועה בכל רחבי העולם, ויותר ויותר בנות לובשות מהנדי בשביל היופי..

הציור נמשך מספיק זמן, מספר שבועות, אך עם הזמן הוא עדיין דוהה ונעלם. אם תרצה, ניתן לשמור את התמונה שאתה אוהב לנצח בעזרת קעקוע.

הכנה ליישום קעקוע מהנדי חייב להיות יסודי מאוד. ראשית עליך לבחור באופן מודע את הסגנון והאלמנטים של הציור העתידי..

צילום קעקוע בסגנון mehendi 05.12.2018 №071 - צילום קעקוע mehendi - צילום קעקוע בסגנון mehendi 05.12.2018 №070 - צילום קעקוע mehendi - צילום קעקוע בסגנון mehendi 05.12.2018 №069 - צילום קעקוע mehendi -

סגנונות.

ישנם ארבעה סגנונות עיקריים של מהנדי: הודית, ערבית, מרוקאית ואסיאתית. הציור בסגנון הודי תופס את השטח הגדול ביותר, בדרך כלל את כל הזרוע או הרגל. זה יוצר את האפקט של בד תחרה. מוטיבים פרחוניים נמצאים בשימוש נרחב בסגנונות מרוקאים וערבים, בעוד שהסגנון האסייתי מתאפיין ברישום על קצות האצבעות..

במדינות בהן אמנות המהנדי אינה נחשבת למסורתית, משולבים סגנונות שונים. כמה אומנים אירופאים ואמריקאים יוצרים סגנונות ואלמנטים ייחודיים משלהם הדומים במעט למקור.

סמלים.

כל ציור מייצג סמל מסוים, מציין משהו חשוב.

צילום קעקוע בסגנון mehendi 05.12.2018 №068 - צילום קעקוע mehendi - צילום קעקוע בסגנון mehendi 05.12.2018 №067 - צילום קעקוע mehendi - צילום קעקוע בסגנון mehendi 05.12.2018 №066 - צילום קעקוע mehendi -

צורות גיאומטריות.

בציורים בצורה של צורות גיאומטריות מובחנים המאפיינים הבאים:

  • זווית – דואליות של החיים;
  • כוכב – תקווה, הרמוניה;
  • משולשים – קמע נגד כוחות הרשע;
  • צלב – חיבור בין כדור הארץ לשמים;
  • מעוין – חושניות, רגשות;
  • מרובע – אמינות, יציבות;
  • מתומן – הגנה;
  • מעגל – יושרה, מעגל חיים.

שילוב צורות וקווים שונים, המאסטר יוצר יצירה שלמה הקשורה לאדם ספציפי ומסתירה משמעות מיוחדת.

צילום קעקוע בסגנון מהנדי 05.12.2018 №065 - צילום קעקוע מהנדי - צילום קעקוע בסגנון mehendi 05.12.2018 №064 - צילום קעקוע mehendi - צילום קעקוע בסגנון מהנדי 05.12.2018 №063 - צילום קעקוע מהנדי -

פרחים.

פרח הלוטוס, אחד המרכיבים הנפוצים ביותר, מסמל את לידתם של חיים חדשים, פוריות וטוהר, ולכן הוא כמעט תמיד מצויר לטקס חתונה..

סחלב מדבר על אופי רגיש ועדין..

לילי מסמלת פוריות וחוסר חטא.

חיות.

הפיל הוא סימן לעוצמה, חוכמה, כוח. קודם כל, כוח הרוח.

הטווס מתאים למי שמתאכזב מהחיים ולמי שמחפש השראה, כי ציפור זו מסמלת שמחה וגיוון. זה יכול גם לסמל את העידון והיופי של הבעלים. נוצה הטווס מדברת על כוח, גדולות ותפארת.

ינשוף פירושו עליונות, ובתרבות המודרנית, חוכמה ואינטליגנציה..

צילום קעקוע בסגנון mehendi 05.12.2018 №062 - צילום קעקוע mehendi - צילום קעקוע בסגנון mehendi 05.12.2018 №061 - צילום קעקוע mehendi - צילום קעקוע בסגנון מהנדי 05.12.2018 №060 - צילום קעקוע מהנדי -

קעקוע בסגנון מהנדי מיושם לא רק על ידי נשים. בחירת הדפוסים לגברים מעט פחות, אך אפילו הנציג האכזרי ביותר של המין החזק יכול למצוא דפוס מתאים. דפוסים כאלה נראים מרשימים מאוד..

אתה יכול לצייר ציור קטן מאוד או לכסות כמעט את כל הגוף, לבטא את עצמך או להעביר משמעות סודית. בכל מקרה, דפוסים אלה ימשכו את העין ביופיים ובקווים החלקים שלהם..

קעקוע בסגנון mehendi – דוגמאות צילום מ 05.12.2018

צפו בסרטון:

הוכן על ידי: lkrolik (Lyolya Krolikova)