צילום של קעקועים

תמונה של הקעקוע של ניימאר

כאן תוכלו לראות תמונה של הקעקוע של ניימאר, למד על המאפיינים של ציורי קעקועים של שחקן כדורגל מפורסם, פירושם, משמעותם, היסטוריה ומשמעותם.

צילום הקעקוע של ניימאר - אוסף דוגמאות של ציורי קעקועים מוכנים על גופו של שחקן כדורגל

צילום הקעקוע של ניימאר – אוסף דוגמאות של ציורי קעקועים מוכנים על גופו של שחקן כדורגל

תמונה של הקעקוע של ניימאר – כל המעניין ביותר לגבי תכונות הקעקועים

כרגע, לגופו של החלוץ הברזילאי ניימאר יש יותר משלושים קעקועים. הוא אמר שהוא עצמו לא יודע כמה מהם יש לו. עם זאת, לכל אחד יש משמעות ומשמעות מסוימים..

על קרסוליו של ניימאר מופיעות המילים “אוסדיה“(אומץ) ו”אלגריה” (ג’וי), שהם עמדות חייו העיקריות של שחקן כדורגל.

כיתוב “Forma parte de mi historia”(תהיה חלק מהסיפור שלי) עם אגרוף מושט הוא על האמה השמאלית. לשלושה מחבריו הקרובים יש את הקעקוע הזה. על אותה זרוע יש את המילה “Fe” (אמונה) וכפות הידיים מקופלות בתפילה, מה שמעיד על הדתיות של השחקן. הכתובות על צווארו “ברוך” (ברוך) ו”דיוס אס פיעל “(אני מאמין באלוהים) מדברות גם על אמונתו העמוקה. בצד ימין היה גם הביטוי “החיים הם בדיחה”, כלומר אין צורך לתת לדברים רבים בחיים יותר חשיבות ממה שמגיע להם.

יש אפילו התייחסויות לכתבי הקודש על גופו של ניימאר, כגון צלב, סרט עם מסר מתוכו והמילים “כולם בורחים”..

על הזרוע הימנית מופיעים הנתונים האישיים של בנו של דוי לוקה ב- 24/08/11, אותם מילא יחד עם לידתו של היורש..

על כף ידו השמאלית של ניימאר, אתה יכול לראות את הכיתוב “אהבה” (אהבה), המציין את התשוקה של שחקן כדורגל לקעקועים.

כיתוב “ששש”(ששש) על האצבע מופנית למבקרים ולאנשים מקנאים. ניימאר אמר שהקעקוע עוזר לו להישאר רגוע גם במצבים הקשים ביותר. לעתים קרובות זה עוזר לו יותר לתפוס תבוסה במגרש הכדורגל. לזמרת המפורסמת ריהאנה יש גם כיתוב כזה..

המילים “Tudo passa”(הכל עובר) נמצא בצד ימין של הצוואר ופירושו שאפילו הרגעים הגרועים ביותר נוטים להסתיים. ניימאר ציין כי יש צורך ליהנות מהחיים ולשאוף להיות מאושר.

האצבע ביד ימין מעוטרת בכתר, שייסגר על ידי הטבעת כאשר שחקן כדורגל יתחתן.

לניימאר מספר קעקועים משפחתיים. לדוגמה, ארבעת הרומאים על הצוואר מסמלים את האחדות של כל ארבעת בני המשפחה. אחותו הצעירה רפאלה מתוארת על כתף ימין, ושמה כתוב על פרק כף היד הימנית. לרפאלה יש גם קעקוע עם אחיה, מה שמעיד על יחסים חמים עם אחיה. בנוסף, ליד הסיסמה “הישאר חזק”, יש יהלום מקועקע על הכתף השמאלית עם המילה “סורלה” (אחות). הכדורגלן מעריץ את משפחתו ולכבוד זה הוא קיבל קעקוע “משפחה” על זרועו השמאלית.

תמונה של קעקוע של שחקן כדורגל ניימאר 16.11.2018 №099 - קעקוע ניימאר - תמונה של קעקוע של שחקן כדורגל ניימאר 16.11.2018 №104 - קעקוע ניימאר - תמונה של קעקוע של שחקן כדורגל ניימאר 16.11.2018 №092 - קעקוע ניימאר -

הקעקוע של ניימאר על חזהו בצורת קלף עם תפילה הוא מחווה לאביו ובמקביל מילות הפרידה שלו מבנו, לפיו הלשון והכדור הם הנשק העיקרי של שחקן כדורגל.

אולי נראה שכמעט ואין קעקועים הקשורים לכדורגל על ​​גופו של ניימאר, אך זה לא כך. על פרק ידו השמאלית, יש תמונה של הטבעות האולימפיות, המוקדשות למשחק הגמר מול גרמניה במשחקים האולימפיים בריו 2016. תרומתו של ניימאר לניצחון זה היא עצומה – הוא כבש שער לא רק במשחק, אלא גם בעיטת הפנדלים..

תמונות של הקעקוע של ניימאר – דוגמאות לציורים מה- 16/11/2018

צפו בסרטון:

הוכן על ידי: nesmcopy (## FIO ##)