צילום של קעקועים

המשמעות של קעקוע השושן הרלדי

בדף זה תוכלו לגלות דברים מעניינים אודות המשמעות של קעקוע השושן ההרלדי, משמעות התמונה והפרשנות שלה, אפשרויות פופולריות בקעקוע. למי שעובד על הרעיון של קעקוע לפני פנייה לאמן קעקועים, אנו ממליצים לך לעיין בקטעי הקטלוג:

  • תמונה של קעקוע שושן הרלדי
  • סקיצות של קעקוע שושן הרלדי

המשמעות של קעקוע השושן ההראלדי - דוגמאות לאפשרויות מגניבות לקעקועים מוכנים בתמונה

המשמעות של קעקוע השושן ההראלדי – דוגמאות לאפשרויות מגניבות לקעקועים מוכנים בתמונה

* ברצוננו לציין כי במצבים מסוימים, ייתכן שיהיה צורך להסתיר קעקוע כזה, בכך הוא יכול לעזור מעילי גברים בתוספת גודל, שנראים מסוגננים. אתה יכול לקנות באינטרנט במחיר טוב יותר – mirbl.ru.

עובדות מעניינות על המשמעות של קעקוע השושן ההרלדי

ההיסטוריה של דמותו של ההראלד או, כפי שהיא מכונה גם, שושן הבובני, אפופה בסיפורים ואגדות עתיקות. חלקן קשורות לעובדות היסטוריות אמיתיות.

משמעות היסטורית

באופן מסורתי, דימוי השושן ההראלי שימש את מלכי צרפת, בצרפתית השושן נשמע כמו “פלור דה ליס”, שפירושו פשוט “פרח שושן”. מאז המאה השתים עשרה, לואי השביעי השתמש בסמל זה על מגינו ולפי ההיסטוריונים, “ליס” הוא קיצור של “לואי”. כמו כן, סביר שהסמל גילם את השילוש הקדוש, את השילוש של אלוהים או את מריה הבתולה. בכל מקרה, אפשרות זו נתפסת מנקודת מבט של סמכות אלוהית וברכת מלכים..

כמה נתונים אומרים כי הקו ההראלדי הוא אחד הסימנים של כוורנים שיצרו פעם קהילה משלהם. על פי האגדה, זהו אינו סמל שושן, אלא רק דבורה הפוכה, מה שסימן עבודה קשה ונאמנות..

הוא גם סבור כי הקשקוש או השושן הם סמל של הסלאבים-הארים, שהשתמשו בפרח בקרב בכוח, ריפאו את פצעיהם והקלו את בריחתם לעולם האחר. הלוחם יצא לקרב והצהיר “למען המצפון! למען האמונה! לכבוד! ”, נגע בשתי אצבעות תחילה בשמאל, אחר כך בכתף ​​ימין, ובסוף הניח את אצבעותיו על מצחו. כך נוצר השוק.

דוגמאות לתמונות:

צילום של קעקוע של חבצלת -שושן (כלומר) - דוגמא לעיצוב קעקועים מעניין - 034תצלום של קעקוע her -lily (כלומר) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 033תצלום של קעקוע her -lily (כלומר) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 032תצלום של קעקוע her -lily (כלומר) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 031תצלום של קעקוע של חבצלת -שושן (כלומר) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 030צילום של קעקוע חבצלת -שושן (כלומר) - דוגמא לעיצוב קעקוע מעניין - 029תצלום של קעקוע her -lily (פירוש) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 028תצלום של קעקוע her -lily (כלומר) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 027תצלום של קעקוע her -lily (כלומר) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 026צילום של קעקוע של חבצלת -שושן (כלומר) - דוגמא לעיצוב קעקוע מעניין - 025צילום של קעקוע של חבצלת -שושן (כלומר) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 024גרסת הציור - סקיצה של שושן הרלדיתצלום של קעקוע הר -לילי (פירוש) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 022תצלום של קעקוע הר -לילי (פירוש) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 021צילום של קעקוע של חבצלת -שושן (כלומר) - דוגמא לעיצוב קעקוע מעניין - 020צילום של קעקוע של חבצלת -שושן (כלומר) - דוגמא לעיצוב קעקוע מעניין - 019תצלום של קעקוע הר -לילי (פירוש) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 018תצלום של קעקוע her -lily (כלומר) - דוגמא לעיצוב קעקועים מעניין - 017תצלום של קעקוע של חבצלת -שושן (כלומר) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 016צילום של קעקוע של חבצלת -שושן (כלומר) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 015תצלום של קעקוע הר -לילי (פירוש) - דוגמא לעיצוב קעקועים מעניין - 014צילום של קעקוע של חבצלת -שושן (כלומר) - דוגמא לעיצוב קעקוע מעניין - 013תצלום של קעקוע her -lily (כלומר) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 012ציור לקעקוע שושן הרלדי - סקיצה לקעקועצילום של קעקוע של חבצלת -שושן (כלומר) - דוגמא לעיצוב קעקוע מעניין - 010תצלום של קעקוע her -lily (כלומר) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 009תצלום של קעקוע הר -לילי (פירוש) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 008תצלום של קעקוע הר -לילי (פירוש) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 007תצלום של קעקוע her -lily (כלומר) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 006תצלום של קעקוע her -lily (כלומר) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 005תצלום של קעקוע her -lily (כלומר) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 004תצלום של קעקוע her -lily (כלומר) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 003

מותג או סימן?

תרבויות רבות מפרשות את השושן הלבן כסמל של טוהר ותמימות. מכל מגוון הפרחים, השושן הלבן נחשב “ללא רבב” וקליל. האגדה המקראית אומרת כי המלאך גבריאל החזיק שושן לבן בידיו כשדיבר עם מרי הקדוש על התפיסה ללא רבב..

לילי נערצה בכל עת, ואפילו הפרסים הקדמונים כינו את בירתם סוסה, כ”עיר החבצלות “. הם אפילו קישטו מקדשים בפרח זה, והיו להם כמה אמונות לגבי חבצלות..

באגדות גרמניות עתיקות היו חבצלות מקלט לאלפים שחיים את חייהם עם הפרח. עבור הגרמנים, זה היה סמל לכפרה על חטאים ועל עולם הבא. לשושן הייתה אותה משמעות בערך במצרים העתיקה. גופות הנערות, שחייהן נקטעו מוקדם, היו מעוטרות לעתים קרובות בחבצלות ונשלחו למסען האחרון..

אבל הרנסנס הפך את השושן לסמל של נשים מרושעות, בוגדות ודמויות שליליות אחרות. לילי קיבלה קונוטציה שלילית והפכה לסמל של כל הנבלים. למרות שקצת קודם לכן, היה מנהג, שאמר כי על החתן לשלוח זרי פרחים עד יום החתונה, בהם ודאי היו חבצלות.

ברוסיה עדיין נשמרת המסורת של מתן חבצלות לחתונה כאות לאהבה טהורה ובהירה..

צפו בסרטון:

תמונת קעקוע

לרוב, הפלור-דה-ליס מתואר כסימן לנוער ורגישות. לפעמים דימוי של שושן יכול אפילו להצביע על שנאה והתנשאות, כמו גם על גדלות, לזכר מלכי צרפת. אך הדרך העיקרית לשימוש בחבצלות בקעקועים היא כסימן לתמימות וטוהר. לעתים רחוקות מאוד קעקוע כזה יכול להצביע על מוות או חרטה על חטאים..

הוכן על ידי: res7honda (אנסטסיה)