צילום של קעקועים

הקעקועים של דיאנה ארבנינה

כאן תוכלו לראות הקעקוע של דיאנה ארבנינה, תלמד הכל על המשמעות וההיסטוריה של רישומים, משמעות אפשרית, היכרות עם תמונות מעניינות.

קעקוע מאת דיאנה ארבנינה - אפשרויות לציורים בתמונה

קעקוע מאת דיאנה ארבנינה – אפשרויות לציורים בתמונה

אנו מזכירים לכם שאם פניתם להיסטוריה של הקעקוע של הזמרת לצורך החלת תבנית דומה על גופכם, כדאי לחשוב על הוספת תכשיטים לתמונה. תוכל ללמוד עוד על האפשרויות הראויות ביותר באתר זה.

הכל על הקעקועים של דיאנה ארבנינה

דיאנה ארבנינה היא זמרת הרוק המפורסמת ביותר ברוסיה, חברה וסולנית בלהקה המפורסמת “צלפי לילה”. יחד עם S. Surganova, כישרונה זכה לפופולריות רבה בקרב מעריצים רוסים ומחוצה לה. לאורך הקריירה הבימתית שלה, היא עשתה קעקועים זמניים רבים – כולם נועדו להופעות הקונצרט שלה. על הקעקוע של דיאנה ארבנינה, המשמעות שלהם, למי הם מוקדשים, שאיתם קשורים הכתובות האלה על הגוף – יידון בזה עוד יותר.

קעקוע זמני של דיאנה על הזרוע

בהופעותיה הופיעה דיאנה לעתים קרובות עם קעקוע – הפשטה יפה שנעשתה בצורת ענפי עצים. אמנם זמני, אבל יצירת מופת אמיתית. אבל בשנת 2013 הופיעה ארבנינה על הבמה, מול מעריציה עם קעקוע – כתובת שנעשתה בעברית. רבים הצהירו מיד שמדובר בקעקוע אמיתי – אך הזמרת עצמה עדיין לא נתנה הערות בעניין זה..

עם זאת, סביב הקעקוע על זרועו של ארבנין היו הרבה דיבורים ודיבורים אם זה זמני או קבוע. הכיתוב עצמו עשוי בעברית עתיקה – דיאנה אינה מתייחסת למשמעותה. אבל סביר להניח שהיא מוקדשת לאהובתה – מהכתובת העברית מתורגמת כ”בינינו, רק אנחנו “. באחד הנאומים שלה אמרה ארבנינה כי היא הקדישה את הקעקוע הזה לאמונתה הכנה בכוחות עליונים, והקדישה אותו לאלוהים בלבד..

כתובת כזו הופיעה על הזמרת בשנה שעברה – היא עוברת מפרק כף היד ועד המרפק. רבים טוענים כי היא נעשתה באמצעות חינה מיוחדת. על כל השאלות, הזמר ענה שהכל וכולם צריכים להיות נכונים, באמת. דיאנה ציינה בראיון שלה שאנשים רבים יודעים שאם נילחם, אז לא לצייר, אלא לדם.

הטרנדים האחרונים

בהופעות האחרונות ותצלום של הסולנית, מעריציה יכלו לראות 2 קעקועים חדשים על גופה. אז על כתף ימין של הזמר ניתן לראות את הכיתוב “ARTISTRUTH” – הוא מתורגם כאמנות היא אמת. ולזמרת, אלה לא רק מילים – אלה סגנון חייה וסדרי העדיפויות של חייה, החשיבה והעולם הפנימי המשתקפים בשירי חייה.

כמו כן, החלק הפנימי של ידה השמאלית של דיאנה מעוטר בביטוי מסובך – הקעקוע “אני כותב את הסיפור שלי”. האחרון מתורגם כעובדה שכל יוצר גורלו – המעריצים דנו במרץ על משמעותו ומשמעותו. אבל אותו קעקוע ומשמעותו, המנהיג והסולן של להקת הרוק “צלפי לילה”, למרות שהפגינה בתחילת הסתיו בקונצרט בתיאטרון הירוק, היא עזבה ללא הערות.

עיתונאים רבים שאלו שאלות על עוד ועוד ציורים חדשים, קעקועים על גופה של דיאנה – כולם מתייסרים מהשאלה מה גרם לכמיהה כזו לקעקועי גוף. ארבנינה עונה על כל השאלות כי בדרך זו היא נאבקת בכאב שלה, שהוא עדיין יותר מדי בחייה האישיים. והשאלה אם לדיאנה יש קעקועים זמניים על הגוף או לא לא משנה לרבים, שכן עבודתה של ארבנינה תמיד מושכת מעריצים ומעריצים של אמנותה. וקעקוע הוא סיבה להזכיר לך את עצמך ולהביע את דעתך..

צילום קעקוע מאת דיאנה ארבנינה מיום 04/10/2017

צילום קעקוע מאת דיאנה ארבנינה (קעקוע) (ערך) - ציור לדוגמא - 001 צילום קעקוע מאת דיאנה ארבנינה (קעקוע) (ערך) - דוגמה לציור - 006 צילום קעקוע מאת דיאנה ארבנינה (קעקוע) (ערך) - דוגמה לציור - 005

צילום קעקוע מאת דיאנה ארבנינה (קעקוע) (ערך) - דוגמה לציור - 004 צילום קעקוע מאת דיאנה ארבנינה (קעקוע) (ערך) - ציור לדוגמא - 003 צילום קעקוע מאת דיאנה ארבנינה (קעקוע) (ערך) - ציור לדוגמא - 002

צפו בסרטון:

הוכן על ידי: טירצ’ינה (נטליה טורצ’ינה)