צילום של קעקועים

קעקועים של ויקטוריה בקהאם

אנו מזמינים אתכם לברר הכל אודות קעקועים של ויקטוריה בקהאם, להכיר את האפשרויות לציורים, לברר את משמעותן, ההיסטוריה והמשמעות שלהן, לקרוא עובדות מעניינות על קעקועים מפורסמים.

קעקועים של ויקטוריה בקהאם - אפשרויות לציורים בתמונה

קעקועים של ויקטוריה בקהאם – אפשרויות לציורים בתמונה

עובדות מעניינות על הקעקועים של ויקטוריה בקהאם – צילום

ויקטוריה בקהאם (נולדה אדאמס) החלה את הקריירה העסקית שלה בתור חברה בספייס גירלס הפופולרית ביותר. היא בלטה משאר הבנות עם תלבושות אלגנטיות, שבגינן קיבלה את הכינוי “פוש” (“מהמם”) מהמעריצים.

בשנת 1997, כבר כוכב, ויקטוריה מתחילה להיפגש עם שחקנית מועדון הכדורגל “מנצ’סטר יונייטד” דיוויד בקהאם, בשנת 1999 הופכת לגברת בקהאם.

לאחר התפרקות הקבוצה, פוש מחליטה להמשיך בקריירת סולו, אך ניסיונותיה אינם מוצלחים במיוחד. ויקטוריה מחליטה להפוך את התשוקה הוותיקה שלה לאופנה ולסגנון לעסקים, הופכת לדוגמנית בתערוכות של מעצבים מפורסמים, ומצולמת עבור בתי אופנה פרסומיים. היא גם מנסה את עצמה כמעצבת – היא מפתחת קולקציית ג’ינסים עבור המותג Rock & Republic, המוצלח להפליא. מאוחר יותר, ויקטוריה מתחילה לפתח מותג בגדים ואביזרים משלה, והופכת לאחת ממעצבות האופנה הטובות ביותר בזמננו..

קעקוע ויקטוריה

הקעקועים של ויקטוריה בקהאם, יש רק 5 כאלה, מצאו מעריצים וחקיינים רבים ברחבי העולם.

בפעם הראשונה גברת בקהאם עשתה קעקוע בגב התחתון – שלושה כוכבים, המסמלים את עצמה, בעלה דוד ובנם הראשון, ברוקלין כריסטופר. עם הופעתם של שני בנים נוספים, רומיאו ג’יימס וקרוז דיוויד, הכוכבים על גבה של ויקטוריה הפכו לחמישה.

על פרק ידה השמאלית מופיעים ראשי התיבות של בעלה, דוד, כאות לאהבה חסרת גבולות כלפיו. להלן כתובת נוספת בעברית, שניתן לתרגם כך: “ביחד, תמיד, נצח”.

לאחר הסיפור השערורייתי על הרומן של בן הזוג עם עוזרו, שעלה בחצוצרה על ידי צהובונים ברחבי העולם, כולם חיכו לגירושין של אחד מבני הזוג הכוכבים היפים ביותר. עם זאת, בני הזוג מצאו את הכוח ללכת רחוק יותר והביאו זה לזה נדרים חוזרים ונשנים של אהבה ונאמנות, כמו גם לעשות קעקועים עם הכיתוב “De Integro”, שפירושו “שוב” בלטינית. הכתובות משלימות את תאריכי השבועות החוזרות על עצמן – 8 במאי 2006.

על עמוד השדרה של הפלפל לשעבר מקועקע ביטוי בעברית: “אני שייך לאהובתי, ואהובי הוא בשבילי”..

ויקטוריה עושה קעקועים?

הכוכב של משפחת בקהאם, כמו כל אחד אחר, מוקף תמיד בשמועות ורכילות רבות. בני הזוג עברו הרבה שערוריות ונסיגות יחד, אבל הם הצליחו לשמור על אהבה ואמון אחד בשני..

אולם בשנים האחרונות שמועות על גירושין קרובים עלולים להופיע יותר ויותר. זה נובע בחלקו מהעומס הרב של ויקטוריה, שמרחיבה את אימפריית האופנה שלה, מה שאומר שבני הזוג מבלים הרבה זמן בנפרד. נראה כי המידע שהבקהאם יחיו בנפרד לא מותיר ספק שהקשר התיישן. אבל בני הזוג מכחישים בעיות משפחתיות – הם נאלצים לחיות ביבשות שונות על ידי עשיית עסקים..

מדוע אם כן, מסירה גברת בקהאם את כל הקעקועים המוקדשים לבעלה? האותיות העבריות נעלמו מגבה, והקעקועים שעל פרקי ידיה הופכים להיות קלושים יותר. העובדה היא שקעקועים, לדברי ויקטוריה עצמה, אינם תואמים את מעמדה החברתי הנוכחי, ולכן החליטה להיפטר מהם. כהוכחה, בני הזוג מפרסמים באופן קבוע תמונות מהחופשה המשותפת שלהם..

תמונה קעקועים של ויקטוריה בקהאם מה -17/03/2017

קעקועים של ויקטוריה בקהאם - אפשרויות לציורים בתמונה קעקועים של ויקטוריה בקהאם – אפשרויות לציורים בתמונה קעקועים של ויקטוריה בקהאם תמונה 1 קעקועים של ויקטוריה בקהאם תמונה 2

ויקטוריה בקהאם קעקועים תמונה 3 ויקטוריה בקהאם קעקועים תמונה 4 ויקטוריה בקהאם קעקועים תמונה 5

הוכן על ידי: ברברדינה (טטיאנה ברדינה)