צילום של קעקועים

המשמעות של קעקוע כוכב על הברכיים

בחומר ננתח המשמעות של קעקוע הכוכבים על הברכיים, המשמעות וההיסטוריה של קעקוע פלילי זה בעיקר. למי שצריך להכיר רישומים ודוגמאות בכמויות גדולות, אנו מציעים את החלקים הבאים בקטלוג שלנו:

  • תמונה של קעקוע כוכבים על הברכיים
  • סקיצות של קעקוע סטאר על ברכיים

המשמעות של קעקוע כוכב על הברכיים - מידע בנושא ודוגמאות צילום של קעקועים

המשמעות של קעקוע כוכב על הברכיים – מידע בנושא ודוגמאות צילום של קעקועים

המשמעות, ההיסטוריה והמשמעות של קעקוע הכוכבים על הברכיים

כיום קעקועים על הגוף צוברים פופולריות. אתה יכול לפגוש אדם מקועקע כמעט בכל קטגוריית גיל, החל מגיל צעיר ועד גיל מבוגר.

קעקוע כוכב

אולי הקעקוע הנפוץ והמפורסם ביותר מבין כל המגוון הוא דמותו של כוכב. הוא נוקב בכל מקום בגוף, ובקרב אנשים רגילים הוא אומנותי ודקורטיבי בלבד, אך בעולם הכלא הוא בעל משמעות הרבה יותר גדולה, המצביעה על מקום בהיררכיה בקרב אסירים..

לפני שאתה עושה לעצמך דימוי כזה על גופך, עליך להיות זהיר ושקול ביותר בבחירת המקום והשרטוט של הכוכב. לפני כן, כדאי לשאול לגבי הפרטים של דקירת כוכבי “הכלא”. אחרת, אם עליך לתקשר עם גורמי אכיפת החוק או, למשל, עם רופאים, קעקוע שנבחר בצורה לא נכונה יכול להפוך את הנסיבות נגדך..

“כוכבים” על הברכיים

קעקוע ה”כוכבים “על הברכיים ננקב בדרך כלל על ידי גנבים בחוק, שלטונות גנבים ואותם אסירים המשוכנעים שהם ראויים לתארים כאלה..

הכוכב המוטבע על הברך יכול להיות בצבעים שונים (אדום, שחור וכחול) וריאציות שונות:

  • שש מחודדות;
  • שמונה נקודות;
  • עשר מחודדות;
  • שתים עשרה נקודות;
  • כוכב פולאר;
  • ורד הרוח.

דוגמאות לתמונות:

תמונה של קעקוע כוכב על הברכיים למאמר על משמעות - tatufoto.ru - 21תמונה של קעקוע כוכב על הברכיים למאמר על משמעות - tatufoto.ru - 20תמונה של קעקוע כוכב על הברכיים למאמר על משמעות - tatufoto.ru - 19תמונה של קעקוע כוכב על הברכיים למאמר על משמעות - tatufoto.ru - 18תמונה של קעקוע כוכב על הברכיים למאמר על משמעות - tatufoto.ru - 17תמונה של קעקוע כוכב על הברכיים למאמר על משמעות - tatufoto.ru - 16תמונה של קעקוע כוכב על הברכיים למאמר על משמעות - tatufoto.ru - 15תמונה של קעקוע כוכב על ברכיו לכתבה על המשמעות - tatufoto.ru - 14תמונה של קעקוע כוכב על הברכיים למאמר על משמעות - tatufoto.ru - 13תמונה של קעקוע כוכב על הברכיים למאמר על משמעות - tatufoto.ru - 12תמונה של קעקוע כוכב על הברכיים למאמר על משמעות - tatufoto.ru - 11תמונה של קעקוע כוכב על הברכיים למאמר על משמעות - tatufoto.ru - 10תמונה של קעקוע כוכב על ברכיו לכתבה על המשמעות - tatufoto.ru - 9תמונה של קעקוע כוכב על הברכיים למאמר על משמעות - tatufoto.ru - 8תמונה של קעקוע כוכב על הברכיים למאמר על משמעות - tatufoto.ru - 7תמונה של קעקוע כוכב על הברכיים למאמר על משמעות - tatufoto.ru - 6תמונה של קעקוע כוכב על הברכיים למאמר על משמעות - tatufoto.ru - 5תמונה של קעקוע כוכב על הברכיים למאמר על משמעות - tatufoto.ru - 4תמונה של קעקוע כוכב על הברכיים למאמר על משמעות - tatufoto.ru - 3תמונה של קעקוע כוכב על ברכיו לכתבה על המשמעות - tatufoto.ru - 2תמונה של קעקוע כוכב על הברכיים למאמר על משמעות - tatufoto.ru - 1

בכל מקרה, כל אחד מקעקועי הברכיים התחתונים האלה מצביע על כך שהאדם משתייך לקבוצת העילית שלו. אין ספק, על מנת למלא תמונה כזו, תחילה עליך להרוויח אותה. ובמידה ואסיר קעקוע יישלח למקום אחר, הוא יצטרך לעבור שם בדיקות שונות, המאשרות את מצב הכוכבים על ברכיו..

קעקועי כוכבים על ברכיים, שמשמעותם עלולה להיות מסוכנת לאנשים מן השורה, בעולם הכלא מכונים “כוכב הפקרות” או “כוכב ההכחשה”. נושאי הקעקועים הללו הם הכחשות וחוקי האזור. בשום מקרה אסור לאנשים כאלה לפנות לרשויות החוק ולבקש חנינה ושחרור על תנאי. במקרה של הפרה של חוקי האזור, הבעלים של קעקוע כזה יבייש אותה ויצטרך להיפטר ממנו..

משמעות הכוכבים על ברכיהם

המשמעות של קעקוע “אסיר” כזה היא שלילית. אדם זה יכול להיות אנס, שודד או עבריין אלים. אנשים כאלה לא רוצים לעבוד או לעשות כל עבודה אחרת במקומות מעצר, תוך שהם מסיתים עבריינים אחרים לבצע מהומות, ולהפוך את כולם נגד השומרים. המוטו שלהם הוא שהם לא יצייתו לאף אחד וכורעו.

בעולם המודרני, עדיין ישנם אנשים שבשום אופן לא קשור לעולם הפשע ממלאים קעקועים כאלה. במקרה שלהם, הדימוי הממולא מצביע על חוסר סובלנות מול הרשויות, חוסר שביעות רצון מהן ומעין זלזול בממשלה כולה. אפשר לקרוא לזה סוג של מחאה, המתבטאת בצורה זו.

וִידֵאוֹ:

עם זאת, גם במקרה של מחאתך ורצון נלהב לדחוף כוכב על ברכיך, לא מומלץ מאוד לעשות זאת. כי אם אדם שחי “לפי תקופות מאסר” רואה אותם בטעות, תמצא בעיות עצומות, עד למניעת קעקועים יחד עם העור. כן, וחוץ מזה החלתם היא תהליך כואב ביותר, עם תקופת ריפוי ארוכה עקב הכיפוף המתמיד של הרגל בברך. וגם שכבת הצבע המושלמת של הצבע לא מושגת, מכיוון שהעור במקומות אלה מחוספס..

אם אתה רוצה, אתה יכול לעשות קעקוע בצורת כוכב, למשל, על האמה או על הכתף..

הוכן על ידי: זייצבבה אירינה רפיילובנה