צילום של קעקועים

המשמעות של קעקוע יונק הדבש

מה שאתה צריך לדעת על המשמעות של קעקועים של יונק הדבש

יונק הדבש הוא הציפור הקטנה ביותר ובמקביל אחת הציפורים המקסימות ביותר בעולם. בית הגידול של יונקי הדבש אינו כה נרחב, כך שקעקועים המתארים ציפור כזו אינם נפוצים מדי ומשמעותיים.

יונק הדבש מגלם איכויות כמו רוך, קלילות, ייאוש, ויכולתו להמריא במקום שימחה ומשכה תשומת לב אנושית מאז ימי קדם. זה, אגב, הוליד את האמונה בקרב כמה עמים כי הדבש קשור בקסם ובכוחות על טבעיים אחרים..

קעקוע יונק הדבש ומשמעותו

דוגמה לקעקוע יוצא דופן עם יונק דבש על גב ילדה

נוצות הציפורים היפות האלה מסמלות אהבה נלהבת. יונק הדבש החמקמק זוהה בכל עת בזריזות ובמהירות. היא סמל לאנרגיה והיכולת לבצע משימות אדירות. חוץ מזה, קעקוע יונק הדבש יכול להיות אנרגיה מינית, כמו גם רווחת האדם. ברוב המקרים הוא מתואר מרחף במקום ושותה צוף מפרח, התואם את הצוף המשכר של אהבה חסרת מעצורים..

הדבש זכה למקום של כבוד במיתולוגיה ובאמונות של העמים האצטקים הקדומים, שם היא נחשבה לאלוהות. יונק הדבש ותמונותיו פופולריות מאוד באיים הקריביים, שם הוא נחשב לסימן לעושר ולגיוון הטבע..

המשמעות של קעקוע יונק הדבש

קעקועים של יונק הדבש משדרים אופטימיות, עליזות, תוך שימת דגש על הטבע הכנה והפתיחות של נפש האדם. הם מאוד פופולריים בקרב המחצית היפה של האוכלוסייה, יחד עם פרחים, פרפרים שונים, מכיוון שהם מסמלים חסד, קלילות ומקוריות. קעקוע יונק הדבש פירושו שלווה, אושר וטיפול. ציפור מדהימה זו יכולה לשמש סימן לנדירות, מעט שמחה ובהירות, כפי שהיא מצויה בג’ונגל הצפוף הבלתי חדיר.

המשמעות והמשמעות של יונקי הדבש בקעקוע

קעקוע גדול של יונק הדבש על ילדה

על פי אגדת האינדיאנים, יונקי הדבש העפים בזוגות הם נשמותיהם של אוהבים ששמרו על אהבתם גם לאחר המוות. לאגדה זו קשורים אגדות רבות ושונות, בהן הדבש עוזר לאנשים לצאת ממצבים קשים, או שהוא מוציא את עצמו ממצבים כאלה, וכתוצאה מכך הוא לעתים קרובות סמל להתגברות על מכשולים..

כיום ידועים בעולם כ -300 מינים של יונקי הדבש, שהם מגוונים בצבעם, באורך הזנב ובמאפיינים אחרים, כך שאם תחליט לעשות קעקוע של יונק הדבש, יהיה הרבה מבחירה..

אתה יכול לצפות:

סקיצות לטאטו קוליברי

צילום TATTOO KOLIBRI