צילום של קעקועים

המשמעות של קעקוע האטום

כאן תוכל לגלות את כל הדברים החשובים ביותר בנושא משמעות הקעקוע “אטום”, תכונות וריאציות של הדפוס בקעקועים מודרניים, פרשנות התבנית בהתאם למיקום. דוגמאות נוספות כאן:

  • תמונת הקעקוע “אטום”
  • סקיצות של קעקוע “אטום”

המשמעות של קעקוע האטום - אוסף דוגמאות צילום עם ציורים לקעקוע

המשמעות של קעקוע האטום – אוסף דוגמאות צילום עם ציורים לקעקוע

הכל על תכונות התמונה ומשמעות הקעקוע “אטום”

לרוב, קעקועים קשורים איכשהו לטבע – צמחים, בעלי חיים, תופעות. לפעמים הקעקוע מתאר איזה סמל עתיק. כל זה משלב את סימן האטום..

האטום בחברה המודרנית נתפס כסמל לפיזיקה ולהתקדמות מדעית. מיוונית עתיקה פירוש מילה זו הוא “בלתי ניתן לחלוקה”. הקעקוע עם תמונת האטום מתאים לכל מין וגיל. את המשמעות של קעקוע עם תמונה והמקומות המומלצים למיקומה ניתן למצוא במאמר זה..

סמליות בסיסית

קעקוע האטום הוא סמל לאתאיזם או אמונה בכוח המדע. בעל הקעקוע שלו חושב בהדרגה, אולי הוא נלהב מהמדע או רואה בכך ייעוד שלו. האטום אינו סמל עתיק, לא רונה מיסטית – הוא משהו חדש ומקורי, סמל להתקדמות ולציוויליזציה, פריצת דרך במדע.

שמעת פעם את המשפט שקעקועים אינם מיועדים לחנונים? ובכן, זה טיפשי. לכל הפחות, הקעקוע הזה בהחלט יתאים לאנשים עם אורח חיים אינטלקטואלי. זה לא וולגרי, אבל זה נושא אתגר מסוים לחברה. הוא מזכיר לכולם שגם המדע יכול להיות יפה ונועז. אדם עם קעקוע כזה ממקם את עצמו פתוח, אמיץ ונאור..

תמונה של ציור קעקוע אטום 06.10.2018 №114 - אטום קעקוע -

תמונה של אטום הקעקועים 06.10.2018 №002 - אטום קעקועים - תמונה של ציור קעקוע אטום 06.10.2018 №004 - אטום קעקוע - תמונה של ציור קעקוע אטום 06.10.2018 №137 - אטום קעקוע -

לכן, אם קעקוע נושא רעיון כזה, עדיף למקם אותו במקומות בולטים, כגון:

  • מפרק כף היד
  • אַמָה
  • קרסול
  • צווארון

אפשרויות קעקוע שונות

הוספת פרטים דקורטיביים שונים לאטום יכולה לשנות את המשמעות. האטום קשור לחלל, לחלוקה, ידע ולא נודע. הכל תלוי ברצונות הבעלים.

דוגמאות צילום לעיצוב קעקוע עם אטום:

קעקועים רומנטיים

אטום יכול לקבל את המשמעות הרומנטית של קעקוע אם מוסיפים כוכבים או דימוי של חלל. האטום יכול להפוך גם לקעקוע מזווג, גם אם הוא מבוצע בסגנון מינימליסטי. במקרה זה, המשמעות היא התרוממות רוח ומוח, ולכן, הבנה הדדית בזוג.

קעקוע עם לב או חץ באמצע פירושו תחושות חזקות, נצחיות, כמו אטום. כאן עצם המשמעות של תחושת האטום מזכירה את עצמה – בלתי ניתנת לחלוקה, שלמה.

סמלי קעקועים של אתאיזם

הסמל הלא רשמי של האתאיזם הפך לדימוי מסוגנן של אטום – עם האות “א” באמצע. קעקוע כזה מייעד אדם שזז בהתאם להבנת המוסר שלו וחופש המחשבה שלו. אדם זה מאוזן, רגוע ובטוח בעצמו ובעקרונותיו..

תמונה של ציור קעקוע אטום 06.10.2018 №134 - אטום קעקוע - תמונה של ציור קעקוע אטום 06.10.2018 №120 - אטום קעקוע - תמונה של ציור קעקוע אטום 06.10.2018 №116 - אטום קעקוע -

קעקועים בצבע

לצבע בקעקוע אטום יש משמעות משלו. אם הקעקוע אינו מינימליסטי, כלומר הוא מתאר חלקיקים המעופפים במסלולים, ניתן להפוך אותם לאדום וכחול – זה אומר הרמוניה ואיזון..

ניתן ליצור חלל או כוכבים בעזרת אלמנטים צבעוניים. זה מראה התחלה פילוסופית באדם..

כך או כך, האטום הוא קעקוע ייחודי, נדיר ויוצא דופן המראה אישיות נועזת ואינטליגנטית. קעקוע כזה יכול להיות תוספת מצוינת לתמונה, להגיד הרבה על האופי המקורי והייחודי של בעליה, תוך שימת דגש על המוח, השקפת החיים ואהבת המדע..

צפו בסרטון:

הוכן על ידי: צ’אלי (אוקסנה)