צילום של קעקועים

המשמעות של קעקוע שושן מים

בחומר ננסה לברר משמעות קעקוע שושן מים, גלו את המשמעות וההיסטוריה של דפוס לא כל כך נפוץ, אך אטרקטיבי בקעקוע. למי שהולך למכון קעקועים, אנו מציעים לפתח את רעיון הציור שלהם על ידי קריאת הדוגמאות שלנו, אותן אנו אוספים בחלקים הבאים:

  • תמונה של קעקוע של שושן מים
  • סקיצות לקעקוע של שושן מים

המשמעות של קעקוע שושן מים - אפשרויות מעניינות בתמונה ובמידע

המשמעות של קעקוע שושן מים – אפשרויות מעניינות בתמונה ובמידע

המשמעות, ההיסטוריה והמשמעות של קעקוע שושן המים

לאחרונה, הפופולריות של תמונות על עור הלוטוס וחבצלות המים הולכת וגדלה. למרות ששני הפרחים דומים מאוד: שניהם גדלים במים ובעלי צורה דמוית כוס, יש להם משמעויות שונות מאוד. הלוטוסים אופייניים למדינות המזרח, הסמליות שלהם טמונה באיחוד כוחות החושך והאור, התגלמות ההתרחקות הקרה והתחכום. רישומים עם חבצלות מים הפכו נפוצים בקרב אירופאים שחובבים לקשט את גופם בקעקועים. פרחים לבנים שלג על העור נראים לא רק מרהיבים ויוצאי דופן, אלא גם מסמלים רוך, יופי, משאלות משונות ותעלומת נשמתה של נערה. המשמעות של קעקוע שושן מים היא חיבור בין זמני העבר וההווה, ביטוי ליופי החיים, לאווריריות הטבעית והרוך..

אגדות יפות על שושנת המים

לפרחי שושן מים יש יופי וחן לא ארציים. אחת לשנה מתרחש נס אמיתי על פני המאגרים – פני המים מכוסים לחלוטין בפרחים עדינים דמוי שלג. בכל הגילאים, סגדו לפרחים היפים ביותר של שושנת המים, עלי הכותרת הממריאים שלה. על פי אגדה עתיקה, שושן מים נולד מכוכב שנפל על אגם. בגלל זה משמעות קעקוע שושן מים – זוהי משאלת לב שבוודאי תתגשם.

דוגמאות לתמונות:

תמונה של קעקוע שושן מים למאמר על משמעות קעקוע עם שושן מים - tatufoto.ru - 29תמונה של קעקוע שושן מים למאמר על המשמעות של קעקוע עם שושן מים - tatufoto.ru - 28תמונה של קעקוע שושן מים למאמר על משמעות קעקוע עם שושן מים - tatufoto.ru - 27תמונה של קעקוע שושן מים למאמר על המשמעות של קעקוע שושן מים - tatufoto.ru - 26תמונה של קעקוע שושן מים למאמר על המשמעות של קעקוע עם שושן מים - tatufoto.ru - 25תמונה של קעקוע שושן מים למאמר על המשמעות של קעקוע שושן מים - tatufoto.ru - 24foto-tatu-kuvshinka-dlya-stati-pro-znachenie-tatuirovki-s-kuvshinkoj-023-tatufoto-ruתמונה של קעקוע שושן מים למאמר על המשמעות של קעקוע עם שושן מים - tatufoto.ru - 22תמונה של קעקוע שושן מים למאמר על המשמעות של קעקוע עם שושן מים - tatufoto.ru - 21תמונה של קעקוע שושן מים למאמר על המשמעות של קעקוע שושן מים - tatufoto.ru - 20תמונה של קעקוע שושן מים למאמר על המשמעות של קעקוע שושן מים - tatufoto.ru - 19תמונה של קעקוע שושן מים למאמר על המשמעות של קעקוע עם שושן מים - tatufoto.ru - 18תמונה של קעקוע שושן מים למאמר על המשמעות של קעקוע שושן מים - tatufoto.ru - 17תמונה של קעקוע שושן מים למאמר על המשמעות של קעקוע עם שושן מים - tatufoto.ru - 16תמונה של קעקוע שושן מים למאמר על המשמעות של קעקוע שושן מים - tatufoto.ru - 15תמונה של קעקוע שושן מים למאמר על המשמעות של קעקוע שושן מים - tatufoto.ru - 14תמונה של קעקוע שושן מים למאמר על המשמעות של קעקוע עם שושן מים - tatufoto.ru - 13תמונה של קעקוע שושן מים למאמר על המשמעות של קעקוע שושן מים - tatufoto.ru - 12תמונה של קעקוע שושן מים למאמר על משמעות קעקוע עם שושן מים - tatufoto.ru - 11תמונה של קעקוע שושן מים למאמר על משמעות קעקוע עם שושן מים - tatufoto.ru - 10תמונה של קעקוע שושן מים למאמר על המשמעות של קעקוע שושן מים - tatufoto.ru - 9תמונה של קעקוע שושן מים למאמר על משמעות קעקוע עם שושן מים - tatufoto.ru - 8תמונה של קעקוע שושן מים למאמר על המשמעות של קעקוע שושן מים - tatufoto.ru - 7תמונה של קעקוע שושן מים למאמר על המשמעות של קעקוע עם שושן מים - tatufoto.ru - 6תמונה של קעקוע שושן מים למאמר על המשמעות של קעקוע עם שושן מים - tatufoto.ru - 5תמונה של קעקוע שושן מים למאמר על המשמעות של קעקוע עם שושן מים - tatufoto.ru - 4תמונה של קעקוע שושן מים למאמר על משמעות קעקוע עם שושן מים - tatufoto.ru - 3תמונה של קעקוע שושן מים למאמר על המשמעות של קעקוע עם שושן מים - tatufoto.ru - 2תמונה של קעקוע שושן מים למאמר על המשמעות של קעקוע שושן מים - tatufoto.ru - 1

באירופה של ימי הביניים סימנה פרח שושן המים תמימות וחוסר חטא, בהקשר זה נאספו זרעיו, שנאכלו במנזרים, כאמצעי להרגעת התשוקות ולהרגעת התשוקות הגשמיות. לכן, למנזרים הייתה תמיד כמות מספקת של תרופות עממיות..

ביוון העתיקה התייחסו לפרח העדין ביראת כבוד ובכבוד, ראו בו סמל ליופי שמימי והיכולת לתת רהוט. קוקטים צעירים שרו שירים ורקמו לעצמם זרים, ואז שזרו שושן מים בשיערם וקישטו את בגדיהם. שם נוסף לשושן מים זכה לתהילה – פרח של בתולות ים או פרג מים. עמי צפון גרמניה נערצו וסגדו לשושנת המים השלג, כאן נתנו לה את השם פרח ברבור. אם לוחם מפורסם הניח שבע חבצלות מים שלג על מעיל הנשק, אז הוא הפך ללוחם בלתי מנוצח וחסר פחד, שערי הערים המובסות עצמן נפתחו לפניו..

פרח קסם של הסלאבים

מאבותינו של הסלאבים, שושנת המים קיבלה את השם הפופולרי של עשב גובר, תכונות קסומות ומרפאות מיוחסות לה. היא לא רק ריפאה מחלות, אלא היא נלקחה איתן לנסיעות ארוכות. האמינו שבדרך היא תציל אנשים מאסונות ומרמה..

וגם עכשיו לא יהיה מיותר לקחת איתך שושן מים לנסיעות עסקים ונסיעות ארוכות. במיוחד הקמיע הזה יעזור לאנשים שהטיולים שלהם קשורים לסיכונים והפתעות. שושנת המים תתגבר על הרוע המקיף אותך בכביש ותסיט את מחשבותיהם הרעות של אחרים. ויברציות הפרח מפיצות אנרגיה שלילית, מאזנות את קרינת הפרעות ותוהו ובוהו, ובכך מביאות לרגיעה ולריכוז במטרה העיקרית של המסע..

וִידֵאוֹ:

למי מיועד קעקוע של שושן מים?

לרוב, דפוס כזה נבחר על ידי המין ההוגן כדי להדגיש תחכום, נשיות, מגנטיות וחן. קעקוע שושן מים הוא הרכב שלם והוליסטי ואין צורך להשלים אותו. אבל כמה מבעלי היצירתיות של חבצלות המים הולכים מעט מעבר לדמיונם שלהם ויוצרים פרח על רקע נופי מים בהירים, כמו גם משלימים עם אותיות וכתובות. שושן המים נראה הרמוני על הגב, השכמות, הצוואר, החזה, הבטן והאמות.

הוכן על ידי: וסיוצ’נו, נליה וסילייבנה