צילום של קעקועים

משמעות מפתח קעקוע

בחומר ננתח משמעות קעקוע מפתח, משמעות הקעקוע וההיסטוריה של הציור. למי שרוצה לקבל מידע נוסף, אנו מוכנים להציע קטעים נושאים בקטלוג שלנו:

  • תמונה של קעקוע מפתח
  • סקיצות לקעקוע מפתח

אומנות הקעקוע הופכת פופולרית במיוחד כעת. רבים מאלה שלובשים קעקועים ממקמים את גופם כבד ריק, ורואים בזה טיפשי להשאיר אותו ריק כל חייהם. אחרים מסתכלים על המוזרים עם קעקועים ותוהים איך אפשר היה לעשות זאת לעצמם. אבל, לא משנה מה הגישה שלך לנושא זה, העובדה נשארת ללא שינוי, קעקועים נכנסו בחוזקה לחיינו, ועכשיו הם יצירות אמנות ולא סטיגמה כמו פעם.

מה פירוש המפתח בקעקוע - דוגמאות בתמונה

מה המשמעות של המפתח בקעקוע – דוגמאות בתמונה

קעקוע מפתח יכול להיות בעל מספר רב של משמעויות ואפשרויות. אין לו שורשים היסטוריים עמוקים, ועקרונית הוא פשוט פרי דמיונו של האמן או משאלותיו של הלקוח. אבל, כמו כל קעקועים, זו לא רק תמונה יפה על גוף האדם. הוא נושא עמו משמעות מסוימת, מוסתרת מאדם לא מואר..

מהו בעצם קעקוע המפתח הזה? ראשית, הוא אוניברסאלי לחלוטין: הוא מתאים לגברים ונשים כאחד, ניתן ליישם אותו על כל חלק בגוף, ציורו מוגבל רק על ידי דמיונו של האמן. זה יכול להיות רק ציור של מפתח רגיל לגמרי, או מפתח עם ידית משוכללת. המפתח יכול להיות במקור הציפור, או שהוא יכול לבלוט מתוך חור המנעול המצויר לידו. היופי של הקעקוע הזה הוא שניתן להוסיף אותו לאורך זמן כרצונך..

מה המשמעות של המפתח בקעקוע - דוגמאות בתמונהמה המשמעות של המפתח בקעקוע – דוגמאות בתמונהקעקוע מפתח בחלק האחורי של הצוואר - בין השכמותקעקוע מפתח בחלק האחורי של הצוואר – בין השכמותקעקוע מפתח גולגולת על עצם הבריחקעקוע מפתח גולגולת על עצם הבריחקעקוע עם מפתח צולבקעקוע חוצה מפתחותקעקוע מפתח עם קשת ואותיות על צלעות הילדהקעקוע מפתח עם קשת ואותיות על צלעות הילדהקעקוע מחזיק מפתחותקעקוע מחזיק מפתחותקעקוע מפתח על צלעות הילדהקעקוע מפתח על צלעות הילדהקעקוע מפתח על ילדהקעקוע מפתח על ילדהקעקוע מפתח על סרט ומנעול יוצא דופן - עשוי על כתףקעקוע מפתח על סרט ומנעול יוצא דופן – עשוי על להב כתףקעקוע מפתח על כל אצבעקעקוע מפתח על כל אצבעקעקוע מפתח על פרק כף היד - גרסה קטנהקעקוע מפתח על פרק כף היד – גרסה קטנהקעקוע מפתחות ודוגמאות על הרגלקעקוע מפתחות ודוגמאות על הרגלקעקוע מפתח וינשוף על כתף ילדהקעקוע מפתח וינשוף על כתף ילדהקעקוע מפתח וציפור בצד הנערהקעקוע מפתח וציפור בצד הנערהקעקוע מפתח וכתובת על אהבהקעקוע מפתח וכתובת על אהבהסט קעקוע מפתחות ואותיות שיחרר אותי לילדהסט קעקוע מפתחות ואותיות שיחרר אותי לילדהקעקוע מפתח וכיתוב על הרגלקעקוע מפתח וכיתוב על הרגלקעקוע מפתח וכתובת בצד הילדהקעקוע מפתח וכתובת בצד הילדהקעקוע מפתח וסרט על הזרועקעקוע מפתח וסרט על הזרועקעקוע מפתח וכתר על הזרועקעקוע מפתח וכתר על הזרוע

מה המשמעות של קעקועי מפתח??

מבחינה היסטורית או קונסטרוקטיבית – המפתח תמיד מגיע עם המנעול. במובן הרחב, המפתח פועל כדרך לפתיחת משהו, החל מהדלת וכלה בלבה של אותה נערה (על ילדה, לא במובן המילולי, כמובן). לכן, קודם כל, המשמעות של קעקוע זה היא דרך או פתרון למשהו. רעיון זה מצא חן בעיני זוגות מאוהבים רבים, מה שהופך את הקעקוע הזה לאדם מהביל. לדוגמא, לבן זוג אחד יש מנעול בצורת לב, ולשני יש מפתח, המסמל את קרבתם הרגשית, האחד נושא את המפתח לליבו של האחר. או, שני מפתחות קשורים בסרט יפה. קעקוע כזה מתגלה במלוא הדרו כאשר אוהבים מחזיקים ידיים או מרכיבים את הידיים ביחד. אבל זו רק אחת האפשרויות.

מכיוון שהמפתח אינו נחוץ מעצמו, אלא המנעול, משהו תמיד מסתתר מאחורי עצמו, זה מוביל אותנו למשמעות השנייה: תזכורת למשהו. זה יכול להיות כמעט הכל. לעתים קרובות, זהו סוג של אירוע שאסור להכיר אותו למגוון רחב של אנשים. מעין סוד או תזכורת לאירוע חיים שממנו נלמד לקח. ידע הוא המפתח להכל. המפתח יכול גם להוות תזכורת ללובש כי אין להפיץ חלק מהידע שלו באופן נרחב..

אם כבר מדברים על מפתחות אחיזה מפוארים! עדיין צפיתם בסרט “שודדי הקאריביים”, שם סחב איתו קפטן ג’ק ספארו ציור מפתח? אז לרגע הזה יש אנלוגי היסטורי. היו תקופות שבהן מחסנים עשירים הסתירו את אוצרותיהם בכספות אמינות בעבודת יד שניתן לפתוח אותן בעזרת מפתח ייחודי. המפתח, כמו הכספת, הוסתר במקומות מסתור או אצל אנשים אמינים, וכפתרון, הם פשוט עשו קעקוע עם תמונת הידית של המפתח החולה לאחד המלחים הקרובים אליהם. אז הסרט אינו פיקציה כזו, אם מסתכלים עליו..

אתה יכול לצפות:

מפתח קעקועים של סקצ’ס

צילום של קעקועים עם מפתח