צילום של קעקועים

משמעות קעקוע שושן מלכותי

כאן תלמד את הדברים החשובים והמעניינים ביותר אודות משמעות קעקוע השושן המלכותי, הפרשנות, התכונות והמשמעות של הציורים. דוגמאות נוספות כאן:

  • סקיצות של קעקוע השושן המלכותי
  • תמונה של קעקוע שושן מלכותי

המשמעות של קעקוע השושן המלכותי – כל המעניין ביותר

זה טבעי שאדם יחפש בכל דבר סמליות ומשמעות נסתרת. הכל בהחלט: החל מהבזקים המסתוריים בשמי הלילה ועד לדברים הרגילים הסובבים אותו. פרחים הם אחד הפריטים הללו. בעיקר בשל היופי הטבעי והטבעי שלהם. פרחים ניתנים בחגים שונים, ימי נישואין וטקסים פולחניים רבים. נהוג גם לתת פרחים לבנות. כנראה, זה בעיקר בשל התכונות האלה כי פרחים זכו לפופולריות כמו סמלים..

מה המשמעות של שושן מלכותי בתשחץ?

אחד הפרחים המוכרים ביותר הוא פרח השושן. השווה שושן לבן בין פרחים ליהלום בין אבנים יקרות. אנשים רבים מקשרים את דמותה, קודם כל, עם צרפת, והמילה עצמה נשמעת רכה ויראה. אולי בגלל זה צרפת זכתה למוניטין כמדינת אוהבים..

מה המשמעות של שושן מלכותי בקעקוע - דוגמאות מוכנות בתמונה

מה המשמעות של שושן מלכותי בקעקוע – דוגמאות מוכנות בתמונה

יש אגדה יפה על איך שהשושן הפך לסמל של השושלת הצרפתית השלטת. המלך קלוביס הראשון, ששלט אז בפרנקים, תמיד היה מובחן בנאמנותו לכנסייה ותמיד ניסה להשיב לבקשותיהם. עם זאת, הוא לא נטבל. במהלך קרב חשוב אחד, כשהיוזמה החלה לחמוק מידיו, הוא התפלל אל ישוע המשיח, ביקש עזרה, ונשבע שאם ינצח, הוא יאמין בשמו ונטבל. הקרב ניצח אותו. עם שובו, עמד במילתו. לאחר טקס זה, כשהוא נשאר לבדו בחדריו, ירד אליו מלאך ונתן לו שושן מוזהב, שסימל את טיהורו..

כך או כך, הסמל השתרש והיה בשימוש על מעילי הנשק של מלכי צרפת הבאים, המסמלים את טהרת האמונה, האצילות, השלום, הגדולה והרוך..

סמל השושן נמצא גם בתרבויות אחרות. לדוגמה, במצרים, החבצלת נחשבה לסמל פוריות. הם שימשו לקישוט גופותיהן של נערות צעירות שנפטרו, מתוך אמונה שהן ילדו ילדים רבים בחיים שלאחר המוות. בתרבות הרומית, השושן היה סמל לעושר, חקוקה על מטבעות ובתי אצולה מיוחדים. אגדות גרמניות מספרות כי שדונים מתחבאים בפרחי שושן.

מה המשמעות של שושן מלכותי בקעקוע - דוגמאות מוכנות בתמונהמה המשמעות של שושן מלכותי בקעקוע – דוגמאות מוכנות בתמונהקעקוע שושן מלכותי על כתפו של גברקעקוע שושן מלכותי על כתפו של גברתצלום קעקוע של שושן רויאל - דוגמה על להב הכתףתצלום קעקוע רויאל לילי – דוגמה על השכםצילום קעקוע רויאל לילי - דוגמה על פרק כף הידצילום קעקוע רויאל לילי – דוגמה על פרק כף הידצילום קעקוע רויאל לילי - מתחת לצוואר בין השכמות - צבעצילום קעקוע רויאל לילי – מתחת לצוואר בין השכמות – צבעתצלום קעקוע רויאל לילי - על גב גברתצלום קעקוע רויאל לילי – על גב גברתצלום קעקוע רויאל לילי - על שתי כתפיים - עבודת גברתצלום קעקוע רויאל לילי – על שתי כתפיים – עבודת גברצילום קעקוע שושן רויאל - בין שדיה של הילדהצילום קעקוע שושן רויאל – בין שדיה של הילדהתצלום קעקוע של שושן רויאל - בנות בטן תחתונה - אופציה אינטימיתתצלום קעקוע של שושן רויאל – בנות בטן תחתונה – אופציה אינטימית

אבל לשושן המלכותית כקעקוע לא תמיד יש מוניטין חיובי וערך הקעקוע של שושן המלכותי הוא חיובי. ראשית, השושן משמש בעיקר לקעקועים נקבות. המשמעויות הכלליות נשארות בערך זהות ומסמלות את טהרת מריה הבתולה, רוך, הרמוניה רגשית, צניעות. הרבה מזה בהשראת דוגמאות היסטוריות. עם זאת, באותם דיווחים היסטוריים מוזכר שבנות בעלות קלות צוינו עם קעקוע שושן מלכותי על הכתף. זכור, אלכסנדר דומאס ב”שלושת המוסקטרים ​​”מילאדי לבש את הקעקוע הזה? הנה דוגמא עבורך.

אבל עדיין, ברוב המקרים, קעקוע שושן נושא משמעויות חיוביות. מדגיש את היופי הנשי, השבריריות, הטוהר הרוחני שלה, התשוקה.

לסיכום, נוכל להוסיף כי פרח החבצלת פועל בתרבות האירופית כמאזן נגד לפרח הלוטוס, התופס אותו מקום בערך בתרבות המזרח. אבל, אספר לך על פרח הלוטוס בפעם אחרת.

אגב, ראוי לציין שבנות שעושות קעקוע של שושן על גופן לובשות לעתים קרובות חצאיות ושמלות שעשויות מבד. דוגמאות לשילובים כאלה ניתן למצוא כאן: http://yanita.net/yubki.htm.

אתה יכול לצפות:

סקיצות לטאטו רויאל לילי

קעקוע צילום עם לילי רויאל