צילום של קעקועים

המשמעות של קעקוע נמר

מה הפירוש של קעקוע נמר?

בתרבויות שונות, הנמר מסמל תכונות שונות. בעל חיים זה מאופיין בדרכים שונות בהתאם לסביבה התרבותית הספציפית. עם זאת, ישנן מגמות כלליות הקובעות משמעות קעקוע נמר. ברוב מדינות העולם, הנמר הוא סמל של כוח, מהירות ולפעמים תוקפנות. בתרבויות רבות, הנמר היה נערץ מאוד ועורו היה בעל ערך רב. לעתים קרובות מאוד לבשו שמאנים עור של נמר במהלך טקסים קדושים. הכתמים על העור שלו סימלו את העיניים..

קעקוע נמר פירושו 1

קעקוע על הכתף המחקה את צבעו של נמר

ביוון העתיקה נחשב הנמר לאחד מחבריו של אל ייצור היין דיוניסוס, המכונה באכוס במסורת הרומית. אלוהים זה תואר לעתים קרובות במרכבה שצוירה על ידי נמרים..

בנצרות, לחיה זו יש צבע שלילי. זה נובע מהתגלות המקראית של דניאל. בה הופיעה חיה כמו נמר כאחת ממבילות האפוקליפסה.

הודות לסימבוליות אלה ואחרות הקשורות לנמר, קעקוע עם דמותו פופולרי למדי..

מה המשמעות של קעקוע נמר?

קעקוע נמר ריאליסטי

מה המשמעות של קעקוע נמר??

קעקוע המתאר נמר מבטא לרוב תכונות ספציפיות של אדם., שעליו הוא ממולא. קעקוע כזה מדגיש את האומץ, הכוח, הנחישות או אפילו התוקפנות של אדם. הוא האמין כי הוא ממולא על ידי גברים אמיצים ואמיצים..

הנמר יכול להיות קעקוע עצמאי או חלק מהרכב. הם מתוארים בשילוב עם סכינים, פגיונות או פרחים. לפעמים ניתן לתאר אותם נלחמים בבעלי חיים אחרים, כגון נחש..

הנמר מופיע לעתים קרובות בקרב קעקועים בכלא.. באופן עקרוני, קעקוע כזה על אסיר יכול להתכוון לאותן תכונות. עם זאת, לפעמים זה, כמו תמונות אחרות של חיות טורפות, עשוי להצביע על כך שאדם הורשע ברצח..

אתה יכול לצפות:

סקיצות לאנשי קעקועים

צילום TATTOO LEOPARD