צילום של קעקועים

המשמעות של קעקוע אריה

היסטוריה, משמעות ומשמעות של קעקוע האריה

במשך מאות שנים, האריה היה סמל לאומץ, כוח, כוח, גאווה, מכיוון שהאריה הוא מלך החיות, לא קשה להניח כי משמעות קעקוע אריה, צריך להיות דומה. קעקועים של אריה פופולריים בכל רחבי העולם. לרוב, גברים מעדיפים קעקועים של אריות, אך יש גם קעקועים נקבות. בנות בוחרות לרוב קעקועים של לביאה ואריות, או משפחת אריות.

משמעות קעקוע האריה 1

דוגמא לקעקוע אריות פשוט

היסטוריה של קעקועי אריות

סמל האריה מצוי במיתוסים ובדתות של עמים רבים בעולם. בדרך כלל, האריה מסמל מלכות, גדולות, אומץ לב, אצילות, צדק, נאמנות והרמוניה. במצרים, האלה העונשית הוצגה כלביאה, והאריה סימל הגנה. ברומא העתיקה, האריה היה סמל למלוכה ולניצחון על המוות, תכונה של הרקולס, אפולו ומזל. במיתולוגיה של יוון העתיקה רתמו אריות למרכבות של סייבל וג’ונו. בעלי חיים גאים אלה ליוו את ארטמיס. בדת הנוצרית דמותו של אריה מוזכרת מספר פעמים לצד סימן השליח. בבודהיזם, האריה מציין את חוכמת הבודהה, הוא מגן החוק, מסמל אומץ לב, וגם מביא אושר ומזל טוב. באיסלאם, חיה מלכותית זו מייצגת הגנה מפני הרוע. כמו כן, האריה קיים במסורות היהודיות כסמל של כוח ואכזריות. בסין, בעל חיים זה מסמל אנרגיה חזקה ואומץ. בתרבויות אפריקאיות, האריה הוא גם יוצר וגם משמיד. כמו כן, אריה הוא אחד מסימני גלגל המזלות. אנשים שנולדו בסימן האריה הם חכמים, חזקים, נדיבים, אך יחד עם זאת הם אוהבים לפקד, יהירים.

משמעות קעקוע האריה 2

אריות גאווה קעקועים (ילדים, אמא ואבא)

מה המשמעות של קעקוע אריה?

האריה הוא סמל של כוח, הגנה, אצילות וצדק, ולכן לרוב גברים בוחרים את תמונתו לקעקוע. קעקוע כזה צריך להתאים. האדם שבחר בקעקוע האריה, ככל הנראה, מבקש להראות את כוחו, כוחו, אומץ לבו. ישנם סוגים שונים של קעקועים של אריות. הבה נבחן כמה מהם.

משמעות קעקוע האריה 3

קעקוע נורא עם אריה על כתף של בחור

  • אריה היושב בתנוחה רגועה מעיד על הביטחון והעוצמה של אדם שיודע להשתמש בו..
  • אריה תוקף – היכולת לעמוד על שלך או הרצון ללמוד כיצד לעשות זאת.
  • אריה שואג פירושו שאדם הוא רגוע מטבעו ואינו מאחל לאף אחד רע, אך מזהיר כי במקרה של התקפה הוא יכול לעמוד על שלו.
  • האריה הלוחם מסמל את הנכונות להילחם על כל היקר לו, במה שהוא מאמין.
  • אריה בהרכב עם בעל חיים חלש ממנו אומר שאדם שואף לרוגע ולשלום..
  • דמותה של לביאה היא סמל לאמהות. בנוסף, הלביאה קשורה להצלחה, לעצמאות, לרצון להגן על יקיריהם, ובעיקר על ילדים..

משמעות קעקוע האריה 4

קעקוע אריה מציאותי

מכיוון שליאו הוא סימן גלגל המזלות, אנשים שנולדים תחת סימן זה לעתים קרובות עושים קעקוע כזה. אך לפני שבוחרים קעקוע אריה, עליכם לחשוב על איזה חלק של הגוף הוא יוצב ובאיזו צורה – רק ראש האריה, או כל הגוף של החיה החזקה המפוארת הזו. והדבר החשוב ביותר שיש לזכור בעת בחירת קעקוע אריה הוא שלא מדובר רק במלך החיות, אלא בשליט אצילי פשוט שצריך לכבד אותו, לא לפחד ממנו..

אתה יכול לצפות:

ליאו טאטו סקיצות

צילום TATTOO LEO