צילום של קעקועים

המשמעות של קעקוע סנונית

המשמעות של קעקוע סנונית: משמעותו, ההיסטוריה והדוגמאות של קעקועים מוגמרים

אביב, תקווה, אהבה, נוער, מזל טוב – כל זה מסומם על ידי הסנונית. הציפור הקלה, העדינה והיפה הזאת מביאה אביב, חמימות, שמחה על כנפיה. קעקועי סנונית ניתנים לבחירה הן על ידי בנות והן בחורים. אך בהתחשב בנשיות הציפור הזו, עם זאת, לעתים קרובות יותר קעקוע הסנונית נבחר על ידי המין ההוגן יותר. קעקוע סנונית מוחל על כל חלק בגוף ונראה נהדר, לבלוע משמעות קעקוע, עשוי להיות מעורפל.

הכל על המשמעות של קעקוע סנונית

כאן תוכל לגלות הכל אודות קעקוע הסנונית ולראות דוגמאות של עבודות גמורות.

היסטוריה של קעקוע לבלוע

ההיסטוריה של קעקוע זה עשירה למדי. במשך זמן רב, עבור מלחים, קעקוע הסנונית סימל חזרה בטוחה הביתה. ועד היום הוא פופולרי בקרב אנשים שעובדים בים, מטיילים. הסנונית מזכירה בית, משפחה, מולדת. כמו כן, במדינות שונות מאז ימי קדם, הסנונית נקשרה למגוון מושגים, כגון נאמנות, מהירות, מזל וכו ‘. במיתולוגיה היוונית והרומית העתיקה, האמינו כי הסנונית פועלת כשליחת אלת האהבה – ונוס (אפרודיטה). בסין המשמעות של הסנונית היא נאמנות, שינויים חיוביים בחיים, תעוזה, אבל לפעמים זה היה קשור לסיכון ולסכנה. היפנים ייחסו לציפור זו חשיבות כעקרת בית, מסירות ודאגה למשפחה. במצרים העתיקה ליוו סנוניות את האם הגדולה – איזיס. בתרבות השומרית העתיקה ובכרתים, הסנונית גילמה את האמהות הגדולות. בנצרות הסנונית היא סמל לחיים חדשים ותחייה..

מה זאת אומרת קעקוע סנונית?

כפי שכבר צוין, קעקוע הסנונית פופולרי יותר בקרב בנות. לפעמים קעקועי סנונית נבחרים על ידי אנשים שהיו להם אובדן גדול בחייהם. במקרה זה הסנונית מסמלת תקווה. בהתאם להרכב ולסגנון קעקוע הסנונית, ניתנות משמעויות שונות, אך תמיד רק חיוביות. שקול את התמונות הנפוצות ביותר של סנונית ומשמעויותיהן.

  • סנונית במעוף מסמלת את טוהר המחשבות של האדם, את אי נחישות החיים.
  • הסנונית שבקן היא סמל לאהבה ונאמנות למשפחה..
  • דימוי של סנונית עם פרסה או עם תלתן בעל ארבעה עלים פירושו מזל טוב, מזל.
  • סנונית עם פרח במקור מסמלת אביב, נעורים, יופי, תקווה.
  • סנונית הממריאה בשמיים פירושה הרצון לעצמאות, לחופש.

לפעמים קעקוע סנונית משולב עם כיתוב בעל משמעות מיוחדת לאדם..

לעתים קרובות קעקוע הסנונית מוחל על ידי אנשים ששוחררו מהכלא, כדי לא לחזור לשם. לפעמים ניתן לראות את דימוי הסנונית באגרופי המתאגרפים. הוא האמין כי סנוניות מעניקות למהירות מהירות ומהירות..

לקעקוע הסנונית יש חשיבות מיוחדת עבור מלחים. מכיוון שהסנונית היא ציפור שחוזרת תמיד הביתה לקן שלה, המלחים עשו קעקוע כזה על מנת לחזור הביתה בשלום. האמינו כי גם אם ימאי ימות בים, הסנונית תיקח את נשמתו לשמים..

קעקוע הסנונית נראה נהדר בכל חלק בגוף – על הזרוע, הכתף, הגב התחתון, על החזה ועל הבטן, על הרגל. אבל בכל מקום שבו קעקוע כזה מוחל, בכל מקום הוא נראה יפה, חינני, מפואר.

אתה יכול לצפות:

סקצ’ס טאטו בולעים

צילום טאטו לבלוע