צילום של קעקועים

המשמעות של קעקוע הצפרדעים

מה המשמעות של קעקוע צפרדעים??

בחומר ננסה לברר המשמעות של קעקוע הצפרדעים, נתעמק בעובדות מעניינות על קעקועים כאלה, ובכלל – נעסוק בקעקועים פופולריים שבתמונה יש צפרדע ואיזו היסטוריה יש לציור כזה.

המשמעות של קעקוע הצפרדעים

המשמעות של קעקוע הצפרדעים

לפני זמן רב, איש קשר את הצפרדע עם גשם. יש דעה שבזכות הקרקור שלה מתחיל לרדת גשם. קעקוע הצפרדע פירושו פוריות, הקשורה קשר הדוק לגשם ולפריון כדור הארץ. מאחר והצפרדע מרפה את עורו, היא החלה לסמל חיים ותחייה. הקלטים מאמינים כי בעל חיים זה הוא האלוהות האמיתית של כדור הארץ ויש לו השפעה חיובית על מעיינות הריפוי. על פי העם הסיני, זה היה יצור ירחי המתואם עם עקרון היין. אם נעשה קעקוע בצורת צפרדע, הממוקמת בבאר, פירוש הדבר שאדם חושב בצמצום. תושבי מצרים האמינו כי הצפרדע קשורה לנילוס ופירושה חיים חדשים, צאצאים גדולים, פוריות, מחזור טבעי אינסופי, אריכות ימים וחוזק. הצפרדע הייתה תכונה של האלה אייסיס, שהיתה פטרונית של אמהות ותינוקות. בימי קדם, הקרפדה נקשרה לאפרודיטה, שייצגה הוללות והרמוניה בין שני אנשים אוהבים. נוצרים, לעומת זאת, מדברים בשלילה על דימוי הצפרדע על הגוף. מסורת הברית הישנה משחקת כאן תפקיד, שם נחשבה לחיה טמאה. זה היה סמל לחטא ולמעשים הנוראים ביותר – חמדנות ותאוות בצע. בקרב האנשים הצפרדע הייתה שווה לרוחות רעות. הדעה הרווחת היא שבכל רוח רעה יכולה להיות דימוי של צפרדע. כיום, הצפרדע מסמלת מזל טוב, טרנספורמציה, אושר, הצלחה ועושר. בדרך כלל, קעקוע פירושו אישה שרוצה למצוא את אהבתה. אם תלתן מתואר על הגוף בנוסף לצפרדע, סמל זה הופך לקסום.

צפרדע היא חיה שהופיעה על כדור הארץ מזמן. לרוב, יצור מדהים זה פירושו יצירה ותחייה. הדימוי המסתורי של צפרדע במשך שנים רבות מספק הזדמנות להכיר אמונות מדהימות, אגדות, אגדות, מיתוסים וסימנים. לדוגמה, בקרב הסלאבים הקדמונים הצפרדע הייתה קשורה לגשם, לחות, פוריות. חיה זו הייתה גבירת המים, היא חיה גם בבארות, במאגרים ובנהרות. הפגאנים האמינו שילדים נולדו עם הופעתה. הצפרדע היא סמל למזל טוב, אושר, טוהר, עושר, הצלחה והרמוניה בכל דבר. אם אדם עשה קעקועים עם תמונה של קרפדה על באר, זה אומר הבנה מוגבלת של העולם והארה. צפרדע על עץ היא סמל להתנהגות לא סטנדרטית ולדעות מקוריות. הצפרדע הירוקה היא סמל לחיים חדשים, פוריות, אריכות ימים, שפע. קעקועים כאלה נעשים על ידי אנשים אינטליגנטים וחושבים במיוחד. לעתים קרובות מאוד מוחלים תמונות של צפרדעים בצבעים עזים. אבל יותר מכל, היצור הדו -חיים הזה מתהדר ברגלו או בזרועו של אדם. התמונות נראות מציאותיות אך ניתנות להנפשה. קעקועים דומים נעשים על ידי נשים וגברים כאחד. עבור הנוצרים, הצפרדע מסמלת חטא, תענוגות עולמיים ותאוות בצע..

משמעות קעקוע הצפרדע 3 משמעות קעקוע הצפרדע 5 המשמעות של קעקוע הצפרדעים 1

המשמעות של קעקוע הצפרדע בעל שלוש הרגליים

הצפרדע בעלת שלוש הרגליים היא יצור רוחני, מיתי. אפילו בימי קדם, כלי כדור עם שלוש רגליים “קאפה” מסמל עושר וכוח. משפחות המלוכה השתמשו בו כאשר ביצעו טקסים וטקסים שונים. בכל האפוסים היפניים, גוף הצפרדע קצר וחזק. לפיכך, הוא דומה לחלוטין לכלי הקפאה. פיו ועיניו של בעל חיים כזה מוגדלים. מכיוון שיש לה פה גדול, צפרדע כזו ממלאת את כל הרצונות של בעליה ובולעת אותם. עיניים מוגזמות מסמלות את אושרו של הלובש. קעקועים עם סמלים כאלה פירושם אושר ועושר..

המשמעות של קעקוע הצפרדע 2 המשמעות של קעקוע הצפרדע 4 קעקוע צפרדע פירוש קעקוע צפרדע 6

הפופולריות של קעקועי צפרדעים

קעקועים המתארים צפרדעים פופולריים מאוד כיום. הם מבטאים משמעויות תרבותיות וסמליות שונות. מלבד זאת, זהו הציור המעניין והמצחיק ביותר באמנות הגוף. קעקועים כאלה מבוקשים בכל רחבי העולם. לרוב הוא סמל ללידה מחדש, הרמוניה וחיים. על פי כמה אנשים, צפרדעים הן מורות וחונכות. בנוסף, יש להם השפעה רבה על הגשם. ישנן התייחסויות שונות, גם מקראיות, לכך שצפרדעים קשורות קשר הדוק להופעת הגשם. אנשים רבים עושים קעקועים של היצורים האלה כדי לשמור על חייהם עשירים ומשגשגים. הם מאמינים שהצפרדע קשורה לירח ולמים. הבריטים, המאמינים בכוח שמימי ובאלוהים, לרוב עושים קעקועים עם הכיתוב “צפרדע” (להסתמך על אלוהים). לרוב, קעקועים כאלה נעשים על ידי בנות שאוהבות צפרדעים צבעוניות מצחיקות. אין להם שום משמעות, אלא פשוט מקשטים את הגוף. בנוסף למשפחות סמליות ותרבותיות שונות, קעקועי צפרדעים יפים מאוד להסתכל עליהם. רוב האנשים כלל לא שמים לב לפרשנות הקעקוע ורק מעריכים את האסתטיקה. לרוב, הצפרדעים הללו הן דמויות מצוירות. כמו חיות רבות אחרות, תמונות של צפרדעים מיושמות בסגנון שבטי. קעקועים אלה מתאימים יותר לגברים, מכיוון שהם בעלי מראה קפדני. כיום אנשים רבים עושים קעקועים עם צפרדעים, כי זה רלוונטי ויפה..

אתה יכול לצפות:

סקיצות של קעקוע עם צפרדע

צילום טאטו צפרדע