צילום של קעקועים

המשמעות של קעקוע היער

בחומר נדבר על ציור יער בקעקוע ועל המשמעות של קעקוע יער. שקול את ההיסטוריה ואת משמעות הציור, היכרות עם אפשרויות מעניינות לקעקועים מוכנים. למי שאינו שבע רצון, אנו מציעים להסתכל על החלקים התמטיים:

  • תמונה של קעקוע יער
  • סקיצות לטאטו ליער

משמעות קעקוע היער - דוגמאות בתמונה

משמעות קעקוע היער – דוגמאות בתמונה

קודם כל, קעקוע הוא אחת מדרכי הביטוי העצמי, דרך להדגיש את האינדיבידואליות והמקוריות שלך. לעתים קרובות, קעקוע אינו אלא קישוט לאדם מסוים, אך כל בעל סמל על הגוף מבטא בכך את יחסו לעולם, לאנשים, לדת או למשהו אחר. לא רק לסמלים יש משמעות לאדם, אלא גם למיקום בחלקים מסוימים של הגוף..

אין צורך לומר שקעקועים גדולים דורשים הרבה מקום, כמו הגב או החזה. אבל רוב האנשים מעדיפים קעקועים על הידיים – החלקים החשופים והנפוצים ביותר של הגוף. אתה לא צריך להיות יותר מדי הבחנה כדי להבין מדוע. לאחר שיש לו דעות מיוחדות לגבי משהו ספציפי, אדם חולק את זה עם אחרים, כך אנשים מסודרים.

מה המשמעות של קעקוע יער??

בואו נסתכל על המשמעות של קעקוע היער על הזרוע. קודם כל, היער הוא טבע המספק לכל יצור חי חיים, כמו גם מסתיר כוח ותעלומה בלתי מעורערים. במבט אל היער העמוק, חלקם נתפסים מפחד, חלקם מתוך הרצון ללמוד על הטבע, תוך הסחת דעת מחיי היומיום. כלומר, בעל קעקוע יער על זרועו מבטא את תעלומתו, צמא לחיות על פי חוקי הטבע, אולי איזושהי סכנה.

מאידך גיסא, היער הוא עצים הנושאים גם הם משמעות ספציפית, כלומר סמל לחוזק ויופי פיזי ומוסרי. שוב, בהתבסס על סוג היער, אנו יכולים לדבר על סמליות ספציפית יותר. אז יער ליבנה הפך לסמל של נשיות, תמימות וטוהר. אשור פירושו סיבולת אופי, כבוד ומלאות חיים. אלון הוא סמל של כוח, כוח של נפש וגוף. המשמעות של קעקוע עץ האשוחית היא אריכות ימים, ייחודיות ואמינות, כמו גם סמל לשיקום הבריאות.. במבוק קשור לנוער ולמוות. ערבה היא סמל של עצב, רוגע ורכות נשית, במצרים העתיקה היא הייתה סימן לזמרים ולמשוררים..

קעקוע של חיות יער - שרוול על כל הזרועקעקוע של חיות יער – שרוול על כל הזרועקעקוע יער על גב הילדהקעקוע יער על גב הילדהקעקוע יער על הזרוע לגברקעקוע יער על הזרוע לגברקעקוע יער ביד ימין של גבר ליד פרק כף היד עם צמידקעקוע יער ביד ימין של גבר ליד פרק כף היד עם צמידקעקוע יער על הכתףקעקוע יער על הכתףקעקוע יערקעקוע יערקעקוע יער על המרפקקעקוע יער על המרפקקעקוע יער על זרוע שמאלקעקוע יער על זרוע שמאלקעקוע יערקעקוע יערקעקוע יער וברקקעקוע יער וברקקעקוע יער ואייליםקעקוע יער ואייליםקעקוע יער ודוב על פרק כף הידקעקוע יער ודוב על פרק כף הידקעקוע יער ודוב על כל הגבקעקוע יער ודוב על כל הגבקעקוע יער וירחקעקוע יער וירחקעקוע של עלה יער וקנהקעקוע של עלה יער וקנהיער קעקועים וילדה עם יוניםיער קעקועים וילדה עם יוניםקעקוע יער קעקועקעקוע יער קעקועמשמעות קעקוע היער - דוגמאות בתמונהמשמעות קעקוע היער – דוגמאות בתמונה

כפי שכבר צוין, הקעקוע “יער על הזרוע” יכול להיות גם סכנה, שכן זהו מקום שבו אתה יכול ללכת לאיבוד או להיתקל בחיית בר. ובמיתולוגיה הסקנדינבית היער הוא בית הגידול של מכשפות, שדים ורוחות. המשמעות היא שאדם עם קעקוע יער יכול להזהיר אחרים על מצב רוחו האגרסיבי למי שמנסה לחדור למרחב האישי שלו. לכן, הקעקוע ממוקם על היד, כביכול, לצפייה בציבור..

בכל מקרה, אתה לא יכול להדאיג אנשים עם קעקועים, שיכולים להיות מפחידים או דוחים. כל אדם מבטא את מקומו בעולם מתוך עמדה אינדיבידואלית, ורק בהתנהגותו הוא יכול להבהיר כיצד הוא מכוון לאנשים סביבו או מתייחס לעולם הרוחני.

אגב, אחד הקעקועים המוצגים בתמונה שייך לאדון שעושה מפואר שיער על סיכות שיער בקייב. אתה יכול להכיר את המבחר באמצעות הרמז שלנו. המחיר מקובל, האיכות גבוהה.

אתה יכול לצפות:

סקיצות טאטו ליער

צילום טאטו יער