צילום של קעקועים

המשמעות של קעקוע הירח

על הפופולריות של קעקוע הירח בקרב אנשים שונים לגמרי לא כדאי לדבר. מסיבה זו נבין את הנושא ונגלה משמעות קעקוע ירח, בווריאציה כזו או אחרת.

למועמדים לסקיצה לקעקוע, אנו מוכנים להציע 2 קטעים בקטלוג בנושא:

  • צילום עם קעקועי ירח מוכנים
  • סקיצות לקעקוע עם הירח

מה המשמעות, ההיסטוריה והמשמעות של קעקוע הירח

משמעות קעקוע הירח - דוגמאות בתמונה

משמעות קעקוע הירח – דוגמאות בתמונה

לכל קעקוע יש משמעות נסתרת משלו. אנשים בעלי רושם במיוחד מאמינים כי יישום קעקוע ירח על חלקים מסוימים של הגוף יכול להיות כרוך בתוצאות בעלות אופי מיתי. עם זאת, מלבד יופי, זה לא יכול לגרום לשום דבר – אין תחזיות מדויקות בנוגע לסמליות של ציור כזה. לכן, אתה לא צריך לפחד לעשות קעקוע..

במה הם בוחרים כשעושים קעקוע עם הירח?

  • קעקוע שמש וירח
  • קעקוע זאב וירח
  • קעקוע ירח וכוכב
  • פולינזיה קעקוע ירח
  • קעקוע חתולים על הירח
  • קעקוע ירח ירח

הירח משפיע על אנשים, בעיקר בלילה – במהלך חלומות. ומכיוון שצורת קיום זו של המוח האנושי לא נחקרה מעט, הקהילה העולמית רוחנית כל הזמן את הסמליות של הירח, רואה בה משמעות אלוהית. ההשלכות השליליות על כדור הארץ קשורות לשלבי הירח לאורך כל השנה. כמו כן, ישנם ימים “נוחים” לביצוע דברים שונים. למעשה, הירח מגן על שלום האנשים על ידי כיסוי שעות הלילה. לכן, אתה יכול ליישם בבטחה קעקוע בצורת סהר על כל אזור, שישמש סמל ליופי ולעורר אהדה בין היתר. ומשמעותו המיתולוגית כביכול תעטוף את הקעקוע ובעליו במסתורין – אדם חווה את קסם המשיכה אל הלא נודע והמסתורי, אם כי לפעמים המציא אותו בעצמו.

מה המשמעות של קעקועי ירח??

בכל התרבויות, הירח מגלם כוחות על טבעיים שאינם נגישים לאדם הארצי. המוסלמים, למשל, מאמינים כי הסהר הוא סמל להתקדמות. הוא מתנשא; היא קשורה קשר בל יינתק לדת עצמה (במדינות מוסלמיות, הירח יחד עם הכוכב מתואר גם על דגלי המדינה). לקעקוע “ירח” יש שם משמעות מיוחדת – הוא נחשב לתכונה העיקרית, הן בחיים והן במהלך המעבר לעולם אחר. יש מדינות שבהן תכונות הירח קשורות לסמלים נקביים (ארטמיס בתרבות העם היווני והרומי הצטיירה כאלת הירח – היא הודתה על ידי בניית מקדשים). סנט מאיה נקראה גם אלת הירח, היא נחשבה לפטרונית של נשים בהריון ולפטרונית של הנאמנות..

משמעות קעקוע הירח 1 משמעות קעקוע הירח 3 משמעות קעקוע הירח 5

בחודש הירח ראו העמים הסינים פניה של אישה באנרגיה קרה של ציביליזציות חוץ -ארציות. הירח, על פי אמונתם, השפיע רבות על כל הטבע הארצי, שימש כמקור העיקרי לכל מיני תהליכים חריגים בעולם. מה שבתורו השפיע על התפתחות האנושות. בנוסף, האמינו כי הירח חזק יותר ממערכת השמש, שכן ליקויי ירח מכסים אפילו את השמש. הירח נתפס כ”עונש “מלמעלה, מעין עונש לאדם על עוולה. מיתוסים אלה עדיין חיים כיום. ישנם לוחות שנה רבים של הירח, אוספים הורוסקופים. יום חג הפסחא הגדול נקבע על פי מיקום הירח ונופל על הירח החדש – הרי בירח מלא יש הרבה מאוד רוחות רעות על כדור הארץ, ש”זוחלות החוצה ומתחילות לזנות “..

משמעות קעקוע הירח - דוגמאות בתמונהמשמעות קעקוע הירח – דוגמאות בתמונהמשמעות קעקוע הירח 6משמעות קעקוע הירח 6משמעות קעקוע הירח 5משמעות קעקוע הירח 5משמעות קעקוע הירח 4משמעות קעקוע הירח 4משמעות קעקוע הירח 3משמעות קעקוע הירח 3משמעות קעקוע הירח 2משמעות קעקוע הירח 2משמעות קעקוע הירח 1משמעות קעקוע הירח 1

עכשיו נחזור לקעקועים. הירח הזורח בעננים הוא, על פי אמונות טפלות, השפעה ישירה של כוחות מעולמים על אדם (כמו הולכי שינה). ההשפעה מתרחשת גם אם הציד של חיות בר מתואר על רקע הירח – זאבים, ינשופים, פנתרים, עטלפים ואפילו חתולים (האחרונים הם כביכול התכונה העיקרית של מכשפה). בנוסף, עיני חתול זוהרות בלילה – כאלה הן השתקפות הירח. אבל באסטרולוגיה, קעקוע הירח הוא אהבה אימהית, החמה והקלה ביותר. אז הבחירה היא שלך.

אתה יכול לצפות:

סקיצות לירח קעקוע

קעקוע צילום עם ירח