צילום של קעקועים

המשמעות של מסכת קעקועים

“כל העולם הוא תיאטרון.

יש נשים, גברים – כולם שחקנים.

יש להם יציאות משלהם, יציאות,

וכולם משחקים יותר מתפקיד אחד “

כך הוא מבטא את מחשבותיו בקומדיה שלו כפי שאתה אוהב, וויליאם שייקספיר.

מה המשמעות של קעקוע עם מסכה??

בחומר ננסה לחשוף משמעות קעקוע מסכה, רשום עובדות מעניינות מההיסטוריה של הציור ופרשנויות אפשריות.

המשמעות של מסכת קעקועים

המשמעות של מסכת קעקועים

כיום אנשים מפורסמים ויצירתיים רבים מביעים רצון לעשות לעצמם קעקוע ולבחור בדיוק קעקוע עם דימוי של מסכות. מיכאיל גלוסטיאן עשה לעצמו קעקוע כה יוצא דופן על זרועו.

זהו קעקוע חדש ומעניין מאוד. אופנתי ויפה, היא משלבת מרכיבים רבים, למשל, ריאליזם חיים, פילוסופיה פנימית והאמת חסרת הרחמים של העולם.

אפשרויות שונות למשמעות מסכות קעקוע

בהתאם להקשר שבו ואיזה מסכה מתוארת באיור, ניתן לפרש את משמעותה. ישנם ארבעה סוגים עיקריים של מסכות הנפוצות ביותר באמנות קעקועים: מסכות תיאטרון, מסכות ונציאניות, מסכות חאניה ומסכות הוליווד. הבה נבחן בפירוט רב יותר את כל אחד מן המפורטים.

מסכת קעקועים 2 מסכת קעקועים 3 מסכת קעקועים 4

מסכות תיאטרון  הופיע לראשונה בבתי הקולנוע של היוונים והרומאים הקדמונים, היו שני סוגים מהם: קומיים וטראגיים, הם גם “צחוק” ו”עצב “. זוג המסכות הזה הוא שהפך בסופו של דבר לסמל אמנות התיאטרון. המסכה שימשה דרך להעביר את הביטוי הרגשי של השחקן. לכבודו של אל היינן דיוניסוס, נערכו מופעי התיאטרון הראשונים, בהם השתתפו אלים ואנשים, שיחקו שם תסריטים ומיתוסים. המסכות הטרגיות שהשתמשו בהן פירושן עצב עמוק וייאוש עצוב, וקומיות, להיפך, פירושן שמחה וצחוק. זוג מסכות כאלה פירושו השונות של תפקידים ותמונות אנושיים בחיים האלה..

מסכות ונציאניות שימשו במקור לקרנבלים הוונציאנים המפורסמים בעולם. החומר העיקרי ממנו עשויים הוא עלה זהב, והם היו מעוטרים באבנים יקרות. הייעוד העיקרי של המסכות הוונציאניות הוא לרמות את כל משתתפי הקרנבל לפחות לזמן קצר, ולמחוק את כל הגבולות ביניהם: הבדלים חיצוניים חברתיים, חומריים ומושכי עיניים. קעקוע מסיכה ונציאנית אומר לצופים שכל האנשים אותו דבר ושווים. אבל מותר היה ללבוש מסכה כזו רק למשך הקרנבל, לבישתה בחיי היומיום גררה ענישה. במקרה של הפרת האיסור, המתינו לגברים שנתיים מאסר, ולנשים – מוטות ציבוריים.

האיש לא הרגיש בושה, לא הפקרות, או פזיזות כאשר לבש מסכה, כך שהקרנבל היה לגימה של חופש המיוחל לאנשים, הזדמנות להנות ולפגוע טוב מהעבודה היומיומית ואיסורים קבועים..

מה המשמעות של קעקוע מסכה? מסכת קעקועים 6

מסכת חאניה (האניה) בולט בעומקו. מקורו בסמליות יפנית, הוא הופיע בצורה של קעקועים. על פי האגדה, מסכה זו מתארת ​​נערה זועמת, נקמנית וקנאית שהפכה לשד. זה קרה בגלל אהבה נכזבת אך חזקה לנזיר משוטט. המסכה הנוראית הזו עם קרניים, שיניים איומות ועיניים אפורות מבטאת את רגשות הכעס והזעם, זו מפלצת ארצית ואין לה שום קשר לשטן. כמו כן, המשמעות של קעקוע מסכת חאניה היא נשימה מוחלטת של תשוקה, כפי שאומרים הסיפורים, הילדה בדמות שד עדיין מצאה את אהובה ושרפה אותו בנשימתה הלוהטת.

מסכות הוליווד הופכים פופולריים מאוד כיום. הם נכנסו לחיינו, ואז לקעקוע מעלילות סרטי האימה ההוליוודיים. קעקוע כזה, המשרה פחד אצל אחרים, הוא סמל של מסתורין, הגנה, אשליה וסכנה, סמל להטעיה, אכזריות וחוסר אנושיות וסאדיזם.

מה המשמעות של מסכה בקעקוע??

קעקוע המסכות הפך לאנשי צביעות ואישיות נסתרת מבחוץ. כמו כן, מסכת קעקועים יכולה להפוך לקמע טוב, כמו השמאנים של אפריקה ואוקיאניה.

קעקוע בצורת מסכה אחת או זוג מסכות הוא פתרון אקסצנטרי, יוצא דופן ומעניין. המשמעויות של קעקוע המסכה דומות במידה מסוימת במשמעותן למשמעויות הקעקוע “ליצן עצוב”.

אתה יכול לצפות:

קעקועי טאטו עם מסכה

מסכת טאטו לצילום