צילום של קעקועים

המשמעות של קעקועי דובים

משמעות, היסטוריה ומשמעות של קעקוע דובי

הדוב הוא חיית בר שנויה במחלוקת וייחודית. טורף זה מאופיין בתכונות כמו חסד ורכות, כוח וחוסר פחד, אכזריות ורמאות, כעס וזעם. קעקוע הדוב פופולרי בקרב גברים חזקים ובטוחים בעצמם. ובקרב בנות, דמותו של דוב, דובון או צעצוע קטיפה – דוב, כמובן, פופולרי המשמעות של קעקוע הדוב – שונה.

היסטוריה של קעקועי דובים

במשך זמן רב, לדוב הייתה משמעות משלו בתרבויות ודתות שונות. ישנם סיפורים, אגדות, מיתוסים רבים עליו. בסין, דוב פירושו גבריות, כוח, גבריות. ביפן הוא מגלם צדק, סבלנות, חוכמה, צדקה. בתרבות הקלטית הדוב מסמל את הירח, הנשיות, האימהות. טורף זה הפך לסמל הלוחמים הקלטים. האינדיאנים ראו בדוב חיה שלווה ואדיבה וייחסו לו את הכוח על אסונות טבע שונים. ראג’ות הודיות ופרעונים מצריים ראו בחיה אדירה זו סמל לכוח ולבשו קעקועים של דובים. ברומא העתיקה וביוון העתיקה ליווה הדוב את אלת הציד והפריון. באסלאם ובנצרות, לדוב יש משמעות של כוח אפל – חמדן, נקמני ואכזרי. אל תשכח שחיה זו הייתה סמל לאומי של רוסיה במשך זמן רב. יש הרבה אגדות, אגדות, סיפורים שונים עליו. ככלל, הוא מסמל ציד מזל, אומץ, אומץ גברי..

משמעות הסיפור ומשמעות הדוב בקעקוע

מה המשמעות של קעקוע דובי??

מה המשמעות של קעקוע דובי?

מכיוון שלדוב יש ייחודיות – הוא נכנס למצב שינה, אז הוא נחשב לסמל לתחייה וללידה מחדש. בנוסף, ישנם סוגים שונים של דובים: גריזלי, פנדה, חום, לבן ואחרים. תלוי איזה דוב מתואר, באיזה הרכב, פירוש המשמעות של הקעקוע. בדרך כלל, קעקוע של דובי מתואר כמציאותי למדי, כך שכדי ליישם תמונה של בעל חיים זה, עליך ליצור קשר עם אמן קעקועים מנוסה ומיומן..

קעקוע של דוב קוטב פירושו בדידות, אהבה לחיים, חוסר פחד, רצון לשרוד בכל מצב. קעקוע כזה יכול להיות מיושם עם צבע לבן מיוחד, וזה די נדיר באמנות הקעקוע..

דוב גריז מסמל נחישות, את היכולת להתמודד עם כל סכנה שעולה..

דוב חום המתואר על שפת יער, נח ליד נהר, שוכב מתחת לשמש, ככלל, פירושו כוח וחוכמה, חוסר נכונות לסכסוך.

חיוך דובים מתוארים כאנשים אמיצים, חזקים, אמיצים, מוכנים להילחם בכל אויב המתעורר בדרך אל הרצוי.

דוב חום שואג פירושו תוקפנות, זעם, זעם.

דמותו של קואלה או פנדה מייצגת את הטבע הטוב והאופטימיות של האדם.

כפתו של הדוב מסמלת כוח ומעין עוצמה מיסטית. סימן הטופר מעיד על גבורה ואצילות צבאית.

הדוב הוא סמל לאמהות ולפוריות..

קעקוע המתאר דוב מוחל לרוב על החזה העליון, הכתף, הגב.

לקעקוע של דובי יש משמעות חיובית, שכן תחת האגרסיביות החיצונית של בעל חיים זה מסתתרות אינטליגנציה, כוח, אדיבות ואכפתיות..

אתה יכול לצפות:

סקיצות לטאטו עם דוב

דגם TATTOO BEAR