צילום של קעקועים

משמעות קעקוע שן הארי

מה הפירוש של קעקוע שן הארי?

בין כל מגוון הקעקועים הבחירה בדימוי של פרח קשה במיוחד, שכן מגוון עצום מהם כולל לא פחות משמעויות וסמלים. קעקועים בצבעים שונים הם תכונה נשית אופיינית ולרוב, על דימויים כאלה על הגוף הבחירה שלהם נופלת..

משמעות קעקוע שן הארי 1

קעקוע של שן הארי

מה המשמעות של קעקוע שן הארי??

שלא כמו הרוב המכריע של הקעקועים, למשמעות התמונה של שן הארי יש את הפרשנות הישירה והספציפית ביותר. שן הארי הוא פרח קליל ועדין מאוד המתפורר בנשימה קלה ביותר של רוח. עבור בנות, הוא יכול לרכוש את המשמעות של קוקטריות ומשחקיות מסוימות, שכן הוא התגלמות רעננות האביב של הנשמה. אופציה מצוינת לקעקוע שן הארי תהיה לילדות עליזות ועליזות..

משמעות קעקוע שן הארי 2

שן הארי מקועקעת בציפורים

כמו כן, אם אדם מחפש משמעות סמלית עמוקה יותר לפרח נתון, אז הוא יכול לשמש סימן של עצב ואבל – זהו גם משמעות קעקוע שן הארי. זה נובע בחלקו מהעובדה שלפרח עצמו יש טעם מר. אבל פירוש והסבר קרוב יותר לפרשנות כה עצובה של סמל זה הוא שבמדינות נוצריות רבות שן הארי מזוהה עם תשוקתו של ישו. ככזה, פרח שן הארי משמש לעתים קרובות בענפי אמנות שונים, בפרט בציור, שם הוא משקף במלואו את כל הסבל, הכאב והאימה של הייסורים שסבל בן האלוהים..

משמעות קעקוע שן הארי 3

קעקוע וכיתוב של שן הארי לילדה

דמותו של שן הארי, במובן פילוסופי ורומנטי, מסמלת את שבריריות וחולפות החיים, בעת ובעונה אחת, ומדגישה את יופיים המדהים. בתקופת הפריחה שלו, שן הארי הוא פרח יפהפה, שזרעיו עפים מן ההיסוס הקטן ביותר, הדומה לחיי אדם – כיום הוא ומתמלא בחוויות ורגשות שונים, אך לאחר רגע הוא יכול להתנתק . פרשנות זו של קעקוע שן הארי מתאימה גם לתחושת האהבה, הכוללת את כל ההיבטים היפים של חיי אדם, אך גם מביאה סבל..

אתה יכול לצפות:

סקיצות לטאטו עם דנסל

צילום TATTOO שן הארי