צילום של קעקועים

המשמעות של קעקוע חיוך הנמר

מתוך המאמר תלמד על משמעות קעקוע נמר, המשמעות וההיסטוריה הנסתרת של עיצוב זה באמנות הקעקוע. למי שכבר החליט לפנות למכון קעקועים, לאחר קריאת המאמר, אנו ממליצים בחום להסתכל על הדוגמאות שאנו מציעים בתוך הגלריה:

  • תמונה של קעקוע חיוך נמר
  • סקיצות לקעקוע חיוך נמר

המשמעות של קעקוע חיוך נמר - מידע על המשמעות והתמונות של קעקועים מגניבים

המשמעות של קעקוע חיוך נמר – מידע על המשמעות והתמונות של קעקועים מגניבים

המשמעות, ההיסטוריה והמשמעות של קעקוע חיוך הנמר

קעקועים המתארים חיות בר זכו לאחרונה לפופולריות. קעקועים עם חיוך של החיה פופולריים במיוחד. דימויים כאלה נבחרים לרוב על ידי נציגי המין החזק יותר כדי להראות את אומץ לבם וכוחם. בעת בחירת קעקוע כזה עם חיוך של נמר, שימו לב למשמעותו.

מה המשמעות של דמותו של נמר במדינות שונות?

המשמעות העיקרית של הנמר החייתי היא כמובן אכזריות ואומץ. עם זאת, בתחומי מדע וחיים שונים, במדינות אחרות, לנמר יש משמעות אחרת. בהרלדה (מדע הסימנים), הנמר נושא סמל של זעם וכוח. ביצירות ספרותיות, הנמר מסמל את הכוחות המסוכנים של האינסטינקטים הטבעיים של בעלי חיים אלה..

בסין דמותו של נמר היא סמל לתשוקה, כוח ועוצמה, אומץ לב, גבורה וגבורה צבאית. ביפן הנמר מפגין אומץ. בהודו, הנמר מייצג אכזריות ותוקפנות. בתאילנד, דמותו של נמר היא סימן לחושניות.

סמל הנמר במיתולוגיה

הנמר הוא בעל חיים טורף, אף עולה על האריה בכוחו. באמונות ובאגדות עתיקות, הנמר נחשב למגשר בין העולם הארצי ועולם המתים. חיוכו של הנמר היה מסוגל להפחיד אפילו את ההרפתקנים הנועזים ביותר. מהירות התנועה, כוח בלתי מידתי והתקפת הפתעה הם המאפיינים העיקריים של בעל חיים זה..

דוגמאות לתמונות:

תמונה של קעקוע חיוך נמר למאמר על המשמעות של קעקוע חיוך - tatufoto.ru - 38תמונה של קעקוע חיוך נמר למאמר על המשמעות של קעקוע חיוך - tatufoto.ru - 37תמונה של קעקוע חיוך נמר למאמר על המשמעות של קעקוע חיוך - tatufoto.ru - 36תמונה של קעקוע חיוך נמר למאמר על המשמעות של קעקוע חיוך - tatufoto.ru - 35תמונה של קעקוע חיוך נמר למאמר על המשמעות של קעקוע חיוך - tatufoto.ru - 34תמונה של קעקוע חיוך נמר למאמר על המשמעות של קעקוע חיוך - tatufoto.ru - 33תמונה של קעקוע חיוך נמר למאמר על המשמעות של קעקוע חיוך - tatufoto.ru - 32תמונה של קעקוע חיוך נמר למאמר על המשמעות של קעקוע חיוך - tatufoto.ru - 31תמונה של קעקוע חיוך נמר למאמר על המשמעות של קעקוע חיוך - tatufoto.ru - 30תמונה של קעקוע חיוך נמר למאמר על המשמעות של קעקוע חיוך - tatufoto.ru - 29תמונה של קעקוע חיוך נמר למאמר על המשמעות של קעקוע חיוך - tatufoto.ru - 28תמונה של קעקוע חיוך נמר למאמר על המשמעות של קעקוע חיוך - tatufoto.ru - 27תמונה של קעקוע חיוך נמר למאמר על המשמעות של קעקוע חיוך - tatufoto.ru - 26תמונה של קעקוע חיוך נמר למאמר על המשמעות של קעקוע חיוך - tatufoto.ru - 25תמונה של קעקוע חיוך נמר למאמר על המשמעות של קעקוע חיוך - tatufoto.ru - 24תמונה של קעקוע חיוך נמר למאמר על המשמעות של קעקוע חיוך - tatufoto.ru - 23תמונה של קעקוע חיוך נמר למאמר על המשמעות של קעקוע חיוך - tatufoto.ru - 22תמונה של קעקוע חיוך נמר למאמר על המשמעות של קעקוע חיוך - tatufoto.ru - 21תמונה של קעקוע חיוך נמר למאמר על המשמעות של קעקוע חיוך - tatufoto.ru - 20תמונה של קעקוע חיוך נמר למאמר על המשמעות של קעקוע חיוך - tatufoto.ru - 19תמונה של קעקוע חיוך נמר למאמר על המשמעות של קעקוע חיוך - tatufoto.ru - 18תמונה של קעקוע חיוך נמר למאמר על המשמעות של קעקוע חיוך - tatufoto.ru - 17תמונה של קעקוע חיוך נמר למאמר על המשמעות של קעקוע חיוך - tatufoto.ru - 16תמונה של קעקוע חיוך נמר למאמר על המשמעות של קעקוע חיוך - tatufoto.ru - 15תמונה של קעקוע חיוך נמר למאמר על המשמעות של קעקוע חיוך - tatufoto.ru - 14תמונה של קעקוע חיוך נמר למאמר על המשמעות של קעקוע חיוך - tatufoto.ru - 13תמונה של קעקוע חיוך נמר למאמר על המשמעות של קעקוע חיוך - tatufoto.ru - 12תמונה של קעקוע חיוך נמר למאמר על המשמעות של קעקוע חיוך - tatufoto.ru - 11תמונה של קעקוע חיוך נמר למאמר על המשמעות של קעקוע חיוך - tatufoto.ru - 10תמונה של קעקוע חיוך נמר למאמר על המשמעות של קעקוע חיוך - tatufoto.ru - 9תמונה של קעקוע חיוך נמר למאמר על המשמעות של קעקוע חיוך - tatufoto.ru - 8תמונה של קעקוע חיוך נמר למאמר על המשמעות של קעקוע חיוך - tatufoto.ru - 7תמונה של קעקוע חיוך נמר למאמר על המשמעות של קעקוע חיוך - tatufoto.ru - 6תמונה של קעקוע חיוך נמר למאמר על המשמעות של קעקוע חיוך - tatufoto.ru - 5תמונה של קעקוע חיוך נמר למאמר על המשמעות של קעקוע חיוך - tatufoto.ru - 4תמונה של קעקוע חיוך נמר למאמר על המשמעות של קעקוע חיוך - tatufoto.ru - 3תמונה של קעקוע חיוך נמר למאמר על המשמעות של קעקוע חיוך - tatufoto.ru - 2תמונה של קעקוע חיוך נמר למאמר על המשמעות של קעקוע חיוך - tatufoto.ru - 1

משמעות הקעקוע של חיוך נמר

ניתן להחיל דפוס חיוך של חיות בר על הכתף או על האמה. בחירה זו בדימוי מדברת על אומץ הלב והביטחון העצמי של הבעלים. תמונה עם חיוך של נמר אמור לבן תביא לכך שהאדם שמחזיק בקעקוע לא רוצה להיות כמו כולם, הוא רוצה להתבלט מההמון ולהראות את עצמו, כוחו וכוחו..

קעקוע חיוך הנמר שנבחר יהיה אומר:

  1. עליונות בכוח על אחרים והרצון לכוח
  2. כוח ותאוות דם
  3. ביטוי לעצמאות וחופש
  4. כבוד וגבורה
  5. אכזריות ואכזריות
  6. אנרגיה פנימית בלתי נדלית

כמה אנשים – כל כך הרבה דעות. כל אדם שיש לו קעקוע חיוך נמר מכניס לתוכו משמעות משלו, שיכולה להיות חיובית ושלילית כאחד. יש המאמינים בכך משמעות קעקוע נמר חיוך יעזור להגן מפני צרות וצרות, אחרים מאמינים שקעקוע הוא סימן של כבוד בחברה וצמא לכוח. נושאים שליליים נושאים את המשמעות של אדם כועס.

וִידֵאוֹ:

קעקוע נמר

הבנות עדיין אינן מעזות לשים את דמותן של חיות הבר על גופן. במיוחד זה נובע מהעובדה שהמין הנשי בוחר רישומים לא אגרסיביים ורגועים. אם בכל זאת הבחורה בחרה בדמותה של חיית בר, סביר להניח שמדובר בגור נמר קטן, המאפיין רוך, שבירות וחוסר הגנה..

בנוסף לחיוך של נמר, לעתים קרובות נבחרים תמונות של חיוכים של חיות בר אחרות: דוב, אריה, זאב. לקעקועים כאלה תהיה משמעות מעט שונה, אך יש להם מאפיין משותף אחד: חיוך פירושו כעס ומחאה..

הוכן על ידי: סבופולו קסניה אולגובנה