צילום של קעקועים

משמעות קעקוע טלה

במאמר, בואו נדבר על משמעות קעקוע טלה, ההיסטוריה והמשמעות של עיצוב הקעקועים של גלגל המזלות הזה. למי שרוצה להשתלט על הנושא בפירוט רב ככל האפשר, אנו מציעים בנוסף את החלקים הבאים של המשאב:

  • תמונה של קעקוע טלה
  • סקיצות קעקוע של טלה

המשמעות של קעקוע טלה - דוגמאות לקעקועים מוגמרים בתמונה

המשמעות של קעקוע טלה – דוגמאות לקעקועים מוגמרים בתמונה

עובדות מעניינות על משמעות קעקוע טלה

קעקועים הפכו פופולריים מאוד. במכוני קעקועים, אתה יכול למצוא כעת לא רק את הדור הצעיר, אלא גם את הדור המבוגר. עבור מישהו, זהו קישוט על מנת להדגיש חלק מסוים בגוף, ומישהו נותן משמעות קדושה.

יותר ויותר הם בוחרים קעקוע בצורה של גלגל המזלות, רבים מתעניינים בקעקוע בדמות טלה – איל. קעקוע “טלה”, שמשמעותו ניתנת לפרשנות בדרכים שונות.

משמעות התמונה

טלה הוא הסימן הראשון בכרונולוגיה של גלגל המזלות, כלומר תחילת החיים, תחילת האביב, חידוש כל היצורים החיים. גלגל המזלות טלה מזוהה עם האלים: במצרים עם אל השמש אמון – רא, וביוון עם זאוס. טלה מסמל אש, תשוקה, מיניות. אנשים הלובשים קעקוע כזה רוצים להראות את מנהיגותם, נחישותם, התמדהם, מסירותם, הביטחון העצמי שלהם.

אפילו בימי קדם, הכבש נחשב לסמלה של האלה אפרודיטה, ולכן, עבור נשים, קעקוע טלה פירושו יופי ונוער. עבור בנות, זהו קמע נגד רוחות רעות, רוחות רעות, הגנה על קסמי הנשים.

דפוס כזה נבחר לא רק על ידי המין החזק יותר, אלא גם על ידי בנות – אישיות בעלת אופי חזק, עיקש, בעל רצון חזק..

דוגמאות לתמונות:

צילום קעקוע טלה (משמעות) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 053צילום קעקוע טלה (ערך) - דוגמא לעיצוב קעקועים מעניין - 052צילום קעקוע טלה (פירוש) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 051צילום קעקוע טלה (ערך) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 050צילום קעקוע טלה (ערך) - דוגמה לציור קעקועים מעניין - 049צילום קעקוע טלה (משמעות) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 048צילום קעקוע טלה (פירוש) - דוגמא לעיצוב קעקועים מעניין - 047צילום קעקוע טלה (ערך) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 046צילום קעקוע טלה (ערך) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 045צילום קעקוע טלה (פירוש) - דוגמה לציור קעקועים מעניין - 044צילום קעקוע טלה (פירוש) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 043צילום קעקוע טלה (פירוש) - דוגמה לציור קעקועים מעניין - 042צילום קעקוע טלה (ערך) - דוגמה לציור קעקועים מעניין - 041צילום קעקוע טלה (פירוש) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 040צילום קעקוע טלה (ערך) - דוגמה לציור קעקועים מעניין - 039צילום קעקוע טלה (פירוש) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 038צילום קעקוע טלה (ערך) - דוגמה לציור קעקועים מעניין - 037צילום קעקוע טלה (פירוש) - דוגמה לציור קעקועים מעניין - 036צילום קעקוע טלה (ערך) - דוגמא לעיצוב קעקועים מעניין - 035צילום קעקוע טלה (פירוש) - דוגמה לציור קעקועים מעניין - 034צילום קעקוע טלה (ערך) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 033צילום קעקוע טלה (ערך) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 032צילום קעקוע טלה (פירוש) - דוגמה לציור קעקועים מעניין - 031צילום קעקוע טלה (ערך) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 030צילום קעקוע טלה (פירוש) - דוגמה לציור קעקועים מעניין - 029צילום קעקוע טלה (משמעות) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 028צילום קעקוע טלה (משמעות) - דוגמא לעיצוב קעקועים מעניין - 027צילום קעקוע טלה (ערך) - דוגמא לעיצוב קעקועים מעניין - 026צילום קעקוע טלה (ערך) - דוגמא לעיצוב קעקועים מעניין - 025צילום קעקוע טלה (פירוש) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 024צילום קעקוע טלה (משמעות) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 023צילום קעקוע טלה (פירוש) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 022צילום קעקוע טלה (משמעות) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 021צילום קעקוע טלה (ערך) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 020צילום קעקוע טלה (ערך) - דוגמה לציור קעקועים מעניין - 019צילום קעקוע טלה (משמעות) - דוגמא לעיצוב קעקועים מעניין - 018צילום קעקוע טלה (משמעות) - דוגמא לעיצוב קעקועים מעניין - 017צילום קעקוע טלה (פירוש) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 016צילום קעקוע טלה (פירוש) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 015צילום קעקוע טלה (ערך) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 014צילום קעקוע טלה (ערך) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 013צילום קעקוע טלה (פירוש) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 012צילום קעקוע טלה (משמעות) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 011צילום קעקוע טלה (ערך) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 010צילום קעקוע טלה (ערך) - דוגמה לציור קעקועים מעניין - 009צילום קעקוע טלה (פירוש) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 008צילום קעקוע טלה (ערך) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 007צילום קעקוע טלה (ערך) - דוגמה לציור קעקועים מעניין - 006צילום קעקוע טלה (ערך) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 005צילום קעקוע טלה (ערך) - דוגמה לציור קעקועים מעניין - 004צילום קעקוע טלה (פירוש) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 003צילום קעקוע טלה (ערך) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 002צילום קעקוע טלה (ערך) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 001

סימן הטלה על הגוף מתואר בצורת האות “V” עם קרניים מעוגלות. הוא האמין כי ציור כזה נותן לבעלים כוח, התמקדות בתוצאה, מניע אותו לפעול. דימוי האיל עצמו מיושם גם הוא, או חלקים בודדים בצורת ראש או קרן של בעל חיים. הקווים של קבוצת הכוכבים טלה נראים יפים.

סקיצה לגברים

נציגי המין החזק מדגימים קעקועים של טלה עם קרניים מעוותות ועצומות; גולגולת של איל בוערת, עם עיניים מדממות, עם נשק, עם שברי צמר היא גם פופולרית. זה נראה די מפחיד ותוקפני, אבל גברים מקשרים את זה לכוח, התמדה, עיקשות, עם אופי חזק..

כבשים חמודות לילדות

בנות עושות קעקוע עם דפוס רך ושובב יותר, בתוספת אלמנטים רומנטיים: לבבות, פרפרים, פרחים, הגליף “V” עצמו מודגש, או כבש חמוד עם תלתלים. לוח הצבעים של קעקועים לנערות צבעוני יותר. נשים רוצות להראות את נקודות החוזק שלהן, אך אינן שוכחות את נשיותן ומיניותן. המין החלש מבקש לעתים קרובות ליישם קעקוע כזה במקומות המוסתרים מעיניים סקרניות, ובכך לתת סוג של מסתורין.

גם מיקום הקעקוע חשוב. לגברים אזורים גדולים בגוף אופייניים: ראש, גב, חזה, צוואר, כתפיים, פלג גוף עליון. המין ההוגן בוחר בפרקי כף היד, הירכיים, הזרועות, החזה. כקמע, עדיף ליישם ציור על הצוואר, הראש, עצם הבריח השמאלית, מה שמשפר את משמעות הקעקוע, חוץ מזה, זה נראה אכזרי וסקסי.

אסטרולוגים מייעצים שרטוטים עם איל ליישם לאנשים בעלי מאפיין חלש, לא החלטי, חסרי תכונות מנהיגות, אך עדיף להיזהר מנציגי סימני גלגל המזלות אחרים..

צפו בסרטון:

בחירת הקעקוע תלויה באדם, בהעדפות הטעם שלו, בדעותיו הדתיות, אך יש צורך לדעת את משמעות הקעקוע, זה יעזור להימנע מבעיות רבות, להתאים את גורלך.

הוכן על ידי: djamaliya27 (Djamaliya)