צילום של קעקועים

משמעויות קעקוע של סירת מפרש

בחומר ננתח משמעויות קעקוע של סירת מפרש, משמעות והיסטוריה של הציור. בואו להכיר דוגמאות לקעקועים מוכנים שעליהם יש סירת מפרש, אשר תהיה שימושית למי שמתכנן ליישם תמונה כזו על עצמם. אם המידע אינו מספיק, אנו מציעים שני חומרים בנושא:

  • תמונה של קעקוע סירת מפרש
  • סקיצות לקעקוע של סירת מפרש

לעתים קרובות כבר ראית כיצד על ציורי הבד של אמנים גדולים, כאילו האנשת הנצח ומאבק שאין לעמוד בפניו, דמותה של ספינת מפרש בודדה שטה במרחבי האינסוף של עומק הים. דמותו של כלי ים לא הייתה לחינם סמל בלתי נשכח בנושא הספרותי: עדות לכך היא אזכור ספינת המפרשים באגדות רבות, אגדות, וכן פואטיזציה של דימוי זה על ידי אדוני המילה המפורסמים, סופרים.

מה המשמעות של סירת מפרש בקעקוע - דוגמאות בתמונה

מה המשמעות של סירת מפרש בקעקוע – דוגמאות בתמונה

אך תופעה נפוצה יותר היא לראות תמונות של “סירת מפרש” על גופו של אדם בצורת קעקוע. מה שמעניין: לקעקוע של תוכנית כזאת יש היסטוריה ארוכה מאוד ולדעתי כדאי להכיר אותה טוב יותר, כי קעקוע בצורת סירת מפרש קשור וטמון לא בכולם, כי הוא נושא משמעות נסתרת מיוחדת.

אז מה נושאת התמונה המסתורית הזו ואילו תכונות שייכות לבעלים של הקעקוע הזה ומדוע הנושא הימי כל כך נפוץ ופופולרי בנושא זה, נדבר איתך כעת.

מה הפירוש של סירת מפרש בתשחץ??

אך ראשית, בואו לצלול להיסטוריה ולגלות מיהו המייסד, הוא היה הראשון שתיאר את סמל ספינת מפרש על גופו..

אמנות ים כזו התפתחה באופן פעיל עוד בתקופות המפוארות של מסעות הים, כאשר ציור האונייה לא יושם לא בשביל הכיף או כקישוט לגוף, אלא נשא משימה רצינית מאוד ולעתים אפילו עצובה מאוד..

זה לא סוד שמלחים הם אנשים אמיצים ואמיצים מאוד, כיוון שהם יוצאים לקמפיין, הם כל הזמן בסכנה שלפעמים הם צריכים להילחם לא רק על ידי כוחות אויב, למשל, על ידי פיראטים, ועל ידי כוח הטבע, הקרב שכנגדו לפעמים משנה תוצאה קטלנית. הסכנה אורבת מלחים לאורך כל המסע, סערה חזקה שכיסתה את כל מה שמסביב בחשכה וערפל, וספינה שפגעה בשונית צוללת אל תוך הים, שם ממתינים המלחים לממלכה הנצחית במעמקי הים …

אז דווקא הקעקועים עם דמות “סירת המפרש” שימשו סימן ייחודי, הם ביצעו את המשימה של קבורה פולחנית. כך ניתן היה בקלות לזהות את המלחים ולבצע את טקס הקבורה עם כל הכבוד והמסורות הימיות. סירת המפרש היא המסמלת לעתים קרובות את קבר השייט, מסעו האחרון. וחוץ מזה, סוג מסוים של ספינות, קווי מתאר וסמלים נוספים מקנים לציור משמעות מסוימת המיוחדת לו בלבד..

מה המשמעות של סירת מפרש בקעקוע - דוגמאות בתמונהמה המשמעות של סירת מפרש בקעקוע – דוגמאות בתמונהתצלום של סירת מפרש קעקוע שבורה על אבנים על הגבתצלום של סירת מפרש קעקוע שבורה על אבנים על הגבצילום של קעקוע של סירת מפרש במרכז הגב של ילדה - עבודת צבעצילום של קעקוע של מפרש במרכז הגב של ילדה – עבודת צבעתמונה של קעקוע סירת מפרש על גב וכתףתמונה של קעקוע סירת מפרש על גב וכתףתמונה של קעקוע סירת מפרש בהישג יד לאישה - צבעתמונה של קעקוע סירת מפרש בהישג יד לאישה – צבעתמונה של קעקוע של סירת מפרש על צלעות הגברתמונה של קעקוע של סירת מפרש על צלעות הגברתמונה של קעקוע של סירת מפרש על האמהתמונה של קעקוע של סירת מפרש על האמהתמונה של קעקוע של מפרש על האמה - גרסה גבריתתמונה של קעקוע של מפרש על האמה – גרסה גבריתתמונה של קעקוע של מפרש על להב הכתף הימניתתמונה של קעקוע של מפרש על להב הכתף הימניתתצלום של קעקוע בסירת מפרש על כתפה של ברונטית צעירהתצלום של קעקוע בסירת מפרש על כתפה של ברונטית צעירהתמונה של קעקוע של מפרש על כתף וזרועתמונה של קעקוע של מפרש על כתף וזרועתמונה של קעקוע של סירת מפרש על רגל הילדהתמונה של קעקוע של סירת מפרש על רגל הילדהתצלום של קעקוע של סירת מפרש על הרגל עם לוויתןתצלום של קעקוע של סירת מפרש על הרגל עם לוויתןתמונה של קעקוע סירת מפרש באגרוף לגברתמונה של קעקוע סירת מפרש באגרוף לגברתמונה של קעקוע סירת מפרש על פרק כף היד לאישהתמונה של קעקוע סירת מפרש על פרק כף היד לאישהתצלום של קעקוע סירת מפרש על פרק כף היד - ציור קטןתמונה של קעקוע של מפרש על פרק כף היד – ציור קטןתצלום של קעקוע של סירת מפרש על חזה של ילדה יפהתצלום של קעקוע של סירת מפרש על חזה של ילדה יפהתמונה של קעקוע סירת מפרש על כל הגבתמונה של קעקוע סירת מפרש על כל הגבתמונה של קעקוע סירת מפרש בצד הבחורתמונה של קעקוע סירת מפרש בצד הבחורתצלום של קעקוע בסירת מפרש בצד ילדה צעירהתצלום של קעקוע בסירת מפרש בצד ילדה צעירהתצלום של קעקוע של סירת מפרש בצד ובישבן של הילדהתצלום של קעקוע של סירת מפרש בצד ובישבן של הילדהתמונה של קעקוע של מפרש בצד ובירך של ילדהתמונה של קעקוע של מפרש בצד ובירך של ילדהתמונת קעקוע של סירת מפרש על ביספסיס לגברתצלום של קעקוע של סירת מפרש על ביספסיס לגברתצלום של קעקוע של מפרש עשוי ניירתצלום של קעקוע של מפרש עשוי ניירתמונה של קעקוע של סירת מפרש וורדים בהישג ידתמונה של קעקוע של סירת מפרש וורדים בהישג ידתצלום של סירת מפרש וקעקוע תמנון על ירכה של ילדהתצלום של סירת מפרש וקעקוע תמנון על ירכה של ילדהתצלום של קעקוע של סירת מפרש מאחורי אוזנה של ילדהתצלום של קעקוע של סירת מפרש מאחורי אוזנה של ילדה

ומלבד תפקיד הקבורה, הקמיע חשוב עבור מלחים. לדוגמה, הקעקוע שהוחל בצורה של ספינת מפרש שטסה לתוך שונית ונהרסה, או עם חור, משמש כקמע עבור מלחים במהלך הקמפיינים. ספינת מלחמה-מדבר על כוח הרוח של הבעלים, הרצון שלו לקרבות מתמידים. קעקוע זה מסמל גם את האחווה הימית ומהווה חלק בלתי נפרד מהמסורות הימיות..

למרות העובדה שחלפו שנים רבות, קעקוע זה לא איבד את הרלוונטיות שלו וממשיך לקשט את גופי זמננו. ובעליה הם כיום אנשים שאין להם שום קשר לים, אבל זה בכלל לא מונע מהקעקוע את משמעותו הנסתרת וזה עדיין נשאר סמל, אלא רק מזמננו. אם אתה צולל לעולם הכלא המודרני, שבו חוקים וחוקים משלו, אז כאן ספינת המפרש קשורה בגדול לרצון לברוח, לתחושת המרחב הפנוי. אחרי הכל, רק בחופש אדם יכול להרגיש מאושר באמת. והאונייה היא האנשה של מרחבים עצומים, כוח שאין לעמוד בפניו והמאבק במכשולים..

חשוב גם לדעת שהקעקוע הזה מיושם כעת לא רק על ידי גברים, אלא גם על ידי נשים שמגיעות להן להיות הבעלים של התמונה הזו. אחרי הכל, נושאי תכנית קעקועים כזו טבועים בתכונות אופי חזקות, רצון מתמיד לשיפור עצמי, לנטייה להיות אישה עצמאית, חזקה ומשוחררת. היא משמשת כקמע לילדות ועוזרת בהגשמת הרצונות היקרים ביותר שלהן. בתורו, גבר הלובש קעקוע של “כלי ים” מאופיין בסיבולת ובעקביות, מה שיכול להפוך לתמיכה חזקה לאישה. עבור האיש הזה, האיכות הטבועה של “מעשים הם מעשים טובים, לא מילים”. אז, נשים יקרות, אנו שמים לב: אם גבר בעל סמל דומה נפגש בדרכך, קח זאת מבלי להביט לאחור.

היינו צריכים לנסוע במסע כל כך קטן כדי לברר את המשמעות של הקעקוע המסתורי “סירת מפרש” שלנו..

אתה יכול לצפות:

מפרשי קעקוע טאטו

צילום טאטו מפליג