צילום של קעקועים

המשמעות של קעקוע פומה

בדף ננתח משמעות הקעקוע של פומה, ההיסטוריה והמשמעות של דפוס זה באמנות הקעקוע. למי שמעבר למידע על המשמעות צריך להכיר את הציורים כדי ליצור קשר עם מכון הקעקועים, אנו מציעים שני חומרים בנושא זה:

  • תמונה של קעקוע פומה
  • סקיצות טאטו של פומה

המשמעות של קעקוע פומה - מידע על המשמעות ודוגמאות צילום של קעקועים מוגמרים

המשמעות של קעקוע פומה – מידע על המשמעות ודוגמאות צילום של קעקועים מוגמרים

פומה בטבע

פומה שייכת למשפחת החתולים, וכמו כל חתול, היא משלבת את כל התכונות הגלומות במין זה. הזוגות הם חיות בודדות, סוררות וחינניות למדי. דירת הפומות מגוונת: הם אוהבים הרים ומישורים כאחד, לעתים קרובות הם עושים לעצמם מאורה במערה, והשעה האהובה עליהם ביום היא דמדומים ולילה. חתולי הבר האלה הם ציידים מצוינים וטרפם יכול להיות גדול פי כמה מהם. התזונה העיקרית של הפוגות היא צבאים, אך הפומה לא כל כך סלקטיבית במזון ואף יכולה להאכיל מחרקים, מכרסמים קטנים ובינוניים. הפומה היא חיה חזקה מאוד, אורך הקפיצה שלה יכול להגיע לאורך של 14 מטרים ועד לגובה של 6 מטרים, שבזכותו הוא יכול לנוח על ענף עץ לאחר ציד ואף לטפס על צמרות העצים. פומה, כמו כל חתול, נוחתת רק על כפותיה ויכולה לקפוץ מגובה של כ -20 מטר. עם זאת, בציד, הפומה מונחית יותר על ידי גורם ההפתעה – היא מתגנבת בשקט והורסת את טרפו, אבל היא לא אוהבת לרוץ למרחקים ארוכים.

דוגמאות לתמונות:

קעקוע פומה - תמונות של קעקועים מוכנים למאמר על המשמעות של 25קעקוע פומה - תמונות של קעקועים מוכנים למאמר על המשמעות של 24קעקוע פומה - תמונות של קעקועים מוכנים למאמר על המשמעות של 23קעקוע פומה - תמונות של קעקועים מוכנים למאמר על המשמעות של 22קעקוע פומה - תמונות של קעקועים מוכנים למאמר על המשמעות של 21קעקוע פומה - תמונות של קעקועים מוכנים למאמר על ערך 20קעקוע פומה - תמונות של קעקועים מוכנים למאמר על המשמעות של 19קעקוע פומה - תמונות של קעקועים מוכנים למאמר על ערך 18קעקוע פומה - תמונות של קעקועים מוכנים למאמר על המשמעות של 17קעקוע פומה - תמונות של קעקועים מוכנים למאמר על המשמעות של 16קעקוע פומה - תמונות של קעקועים מוכנים למאמר על המשמעות של 15tatu-puma-foto-gotovyx-tatu-dlya-stati-pro-znachenie-014-tatufoto-ruקעקוע פומה - תמונות של קעקועים מוכנים למאמר על המשמעות של 13קעקוע פומה - תמונות של קעקועים מוכנים למאמר על המשמעות של 12קעקוע פומה - תמונות של קעקועים מוכנים למאמר על המשמעות של 11קעקוע פומה - תמונות של קעקועים מוכנים למאמר על המשמעות של 10קעקוע פומה - תמונות של קעקועים מוכנים למאמר על המשמעות של 9קעקוע פומה - תמונות של קעקועים מוכנים למאמר על המשמעות של 8קעקוע פומה - תמונות של קעקועים מוכנים למאמר על המשמעות של 7קעקוע פומה - תמונות של קעקועים מוכנים למאמר על המשמעות של 6קעקוע פומה - תמונות של קעקועים מוכנים למאמר על המשמעות של 5קעקוע פומה - תמונות של קעקועים מוכנים למאמר על המשמעות של 4קעקוע פומה - תמונות של קעקועים מוכנים למאמר על המשמעות של 3קעקוע פומה - תמונות של קעקועים מוכנים למאמר על המשמעות של 2קעקוע פומה - תמונות של קעקועים מוכנים למאמר על המשמעות של 1

סמליות של קוגר

מעריציה העיקריים של הפומה היו העמים משתי אמריקה, והם יצרו את המשמעות המקובלת של קעקוע הפומה. עם זאת, בחלקה הדרומי, הפומה הצטיירה למרגלות האל הרחום ויראוצ’ה וקיוותה לתכונות של מעלה והגנה, ובחלק הצפוני, להיפך, היא נחשבה לחיה חתרנית וקודרת שחיה בה העולם התחתון והבליט צרות עם זעקתו. בתרבות הצפוניים, זהו החתול היחיד שיש לו ערמומיות וחי בקרבת בני אדם. כיום, הפומה מופיעה לעתים קרובות בחוות ובעיירות קטנות בצפון אמריקה, מה שמעניק לתמונה גוונים של סכנה ממשית, קרובה. עם זאת, במציאות, פומות אינן תוקפניות ולעתים רחוקות תוקפות אנשים..

פומה היא אחת מחיות הטוטם, סגדו לה, כיבדו אותה ופחדו ממנה. הוא האמין כי דמותו של פומה יכולה להגן מפני השפעה רעה, למשוך מזל טוב בעניינים מסוכנים..

המשמעות של קעקוע פומה

קעקועי פומה נבחרים כדי להראות קווי דמיון לאיכויות של בעל חיים זה: מקוריות המחשבה, ערמומיות, היכולת להגיב במהירות לנסיבות, היכולת לחכות לרגע הנכון, בררנות והיכולת להסתפק במועט, כמו גם רוצה להדגיש יופי וחן, זריזות.

בשל יכולתו של הפוגר לקפוץ מגובה רב ולא לקבל נזק, הוא נבחר על ידי אנשים הקשורים בסיכון על מנת להצליח בעסקים. קעקועים של פומה נעשים לרוב על ידי בנות כדי להראות את חיבתן, העדינות, הערמומיות והסקרנות הטבועות בהן, והן גם משתמשות בדימוי זה כדי להדגיש את החן והיופי שלהן..

וִידֵאוֹ:

פומה באורך מלא מתוארת לעתים קרובות בתנועה או בקפיצה, אורבת ליד נחל או מחכה להיזרק. לעתים רחוקות כאשר משתמשים בדימוי של חיה במנוחה, כי התכונות העיקריות של פומה הן התחלה חדה ותוצאה מהירה של הציד..

כמו כן, רק ראשו של בעל חיים זה מתואר על מנת להדגיש את התכונות האישיות של הבעלים של קעקוע כזה – כוח, מהירות, הפתעה ויחד עם זאת שלווה..

תלוי במה מתווסף קעקוע הפומה, המשמעות עשויה להשתנות, למשל, פומה עם פרחים מדברת על יופי ונשיות, ופומה עם טרף בשיניה מדברת על אכזריות ותוקפנות..

הוכן על ידי: פנטליבה אירינה