צילום של קעקועים

המשמעות של קעקוע קמומיל

עכשיו הרבה בנות יותר ויותר מקעקעות על הגוף שלהן. עם זאת, הקעקוע היפה ביותר למין ההוגן היה דמות הפרחים. לכל אחד מהפרחים יש פרשנות משלו. נכון לעכשיו, רישומי פרחים הם לא רק דקורטיביים באופיים, אלא גם סמנטיים. כעת קעקועי פרחים של נשים, המורחים על פרק כף היד, הם בעלי משמעות של נאמנות, מסירות נפש.

מה המשמעות של קמומיל בקעקוע - דוגמאות בתמונה

מה המשמעות של קמומיל בקעקוע – דוגמאות בתמונה

להלן מספר מפענחי המשמעויות של פרחים:

  • ורד – אהבה, תשוקה;
  • חמניות – אהבה;
  • פרג – בדידות;
  • סחלב – גדולות;
  • לוטוס – התגברות על מכשולים;
  • נרקיס – נרקיסיזם;
  • צבעוני – אמונה;
  • סאקורה – נוער;
  • יסמין – אהבה.

אחד מקעקועי הפרחים הפופולריים הוא קמומיל, שעומד זמן רב בשמש, אהבה, נוער, רוך, נאיביות, אדיבות, טוהר. עכשיו דימוי של פרח מוחל לעתים קרובות על גוף הילדה..

עבודת צבע קעקוע חיננית על כתף ועצם הבריח קעקוע של חיננית

קמומיל הוא צמח מרפא, ומאז ימי קדם הוא שימש במהלך טקסי פולחן, אמירת עתידות, לריפוי מחלות. הוא האמין כי פרח זה מושך אנרגיה חיובית, הנחוצה לכל החיים. הרבה מגדי עתידות, מרפאים האמינו שקמומיל מייצג את הדרך לידיעה עצמית..

מה המשמעות של קעקוע קמומיל??

בסוף המאה הקודמת, ערך קעקוע הקמומיל היה בעל כיוון פלילי. נשים שהיו אסירות, אך פחדו מלגלוג וכוונות רעות, הציבו לעצמן דימוי של הפרח החמוד הזה. הדעה הרווחת היא שציור יכול לנקות את בעליו..

קעקועים של קמומיל פופולריים מאוד במדינות ברית המועצות לשעבר. במערב פחות תשומת לב לפרח הזה, למרות שהוא מגיע מאמריקה..

קעקוע חיננית על ירך ליד תחתונים קעקוע חיננית על האצבע כטבעת נישואין

במצרים העתיקה, קמומיל מסמל את אל השמש המקומי – רא. בשטח המדינות הגרמניות והסקנדינביות, פרח זה נחשב לקדוש, מכיוון שהציג אותו לאנשים על ידי אלוהים אודין..

במסורות הסלאביות יש דעה כי חינניות גדלו במקומות של כוכבים שנפלו. כמו כן, פרח זה עדיין משמש לשם ניחוש לאהבה, ולכן אחד הפרשנויות של קמומיל נחשב כמתנה של ניבוי..

המשמעות של קעקוע קמומיל היא טוהר, נשימה עמוקה, המאבק במחלות ריאה. כעת ברוסיה דמותו של פרח זכתה לייעוד חדש – מדובר במשפחה. יש המפרשים את הקמומיל כסמל לנאיביות, נוער..

קעקוע עם תבנית קמומיל מושלם לאדם בעל תכונות של פתיחות, כנות, נאמנות, עליזות..

לפעמים לפרח הזה יש משמעות של הפרדה, בדידות, עצב..

קעקועי קמומיל מוחלים על הגוף על ידי אישים עדינים ורומנטיים, בעיקר בנות. ערך קעקוע הקמומיל מסמל פשטות, ספונטניות ילדותית, קלילות, אווריריות, יופי טבעי של הבעלים.

מה המשמעות של קמומיל בקעקוע - דוגמאות בתמונהמה המשמעות של קמומיל בקעקוע – דוגמאות בתמונהעבודת צבע קעקוע חיננית על כתף ועצם הבריחעבודת צבע קעקוע חיננית על כתף ועצם הבריחקעקוע חיננית עם דוגמאות בתחתית רגליה של ילדהקעקוע חיננית עם דוגמאות בתחתית רגליה של ילדהקעקוע קמומיל עם סמל יין-יאנג בחלק האחורי של הצווארקעקוע קמומיל עם סמל יין-יאנג בחלק האחורי של הצווארקעקוע קמומיל עם פרפרים וכתובת - לאישה על כתףקעקוע קמומיל עם פרפרים וכתובת – לאישה על כתףקעקוע קמומיל מתחת לשד לאישהקעקוע קמומיל מתחת לשד לאישהקעקוע חיננית על קו עמוד השדרה מאחורקעקוע חיננית על קו עמוד השדרה מאחורקעקוע חיננית מהירך עד הצווארקעקוע חיננית מהירך עד הצווארקעקוע דייזי על הבוהן הגדולהקעקוע דייזי על הבוהן הגדולהקעקוע של חינניתקעקוע של חינניתקעקוע קמומיל על הגבעול - עבודה על הידקעקוע קמומיל על הגבעול – עבודה על הידקעקוע חיננית ביד עם פנים מצחיקותקעקוע חיננית ביד עם פנים מצחיקותקעקוע חיננית על היד ליד האצבעותקעקוע חיננית על היד ליד האצבעותקעקוע קמומיל בחלק האחורי של הגבקעקוע קמומיל בחלק האחורי של הגבקעקוע דייזי על כתף ילדהקעקוע דייזי על כתף ילדהקעקוע חיננית על האצבע כטבעת נישואיןקעקוע חיננית על האצבע כטבעת נישואיןקעקוע חיננית בצד הרגל - על הירךקעקוע חיננית בצד הרגל – על הירךקעקוע דייזי על הרגל והצד - קוקעקוע דייזי על הרגל והצד – קוקעקוע חיננית על הרגל מעל הברךקעקוע חיננית על הרגל מעל הברךקעקוע חיננית על להב הכתף עם דיוקן של כלבקעקוע חיננית על כתף עם דיוקן של כלב

פרח זה אינו נושא שום שלילי, ולכן דמותו של קמומיל יכולה להפוך לקישוט לגופה של כל נערה..

לפיכך, קמומיל הוא פרח ששימש לעתים קרובות אנשים למטרות רפואיות, כמו גם לטקסי עתידות וטקסי פולחן, ולכן הקעקוע של פרח זה נושא משמעות עמוקה – טוהר, שמש, כנות, נוער. פרח זה מוחל על הגוף בעיקר על ידי בנות שרוצות להדגיש את יופיין, נעוריהן, תמימותן, עליזתן.

מוכן על בסיס חומרי האתר www.tattoo.rf.

אתה יכול לצפות:

סקיצות עבור קמומיל טאטו

קמומיל טאטו צילום