צילום של קעקועים

המשמעות של קעקוע הגרזן

במאמר, בואו נדבר על משמעות קעקוע גרזן, ההיסטוריה והמשמעות של דפוס זה באמנות הקעקוע. למי שעובד על הרעיון של קעקוע ייחודי עם גרזן, כתוספת, אנו מציעים לצפות בחלקים הבאים של הקטלוג שלנו, לאחר קריאת המאמר:

  • תמונה של קעקוע גרזן
  • סקיצות של קעקוע גרזן

משמעות קעקוע גרזן - תמונות של קעקועים מוגמרים

משמעות קעקוע גרזן – תמונות של קעקועים מוגמרים

עובדות מעניינות על משמעות קעקוע הגרזן

קעקוע גרזן – רק ללוחם חסר פחד ולעובד בלתי נלאה.

הגרזן הוא סימן לכוח מוחץ, בונה והרסני כאחד. במסורות דתיות שונות, מיתולוגיות, הוא מקבל מקום מיוחד. צורת הגרזן עם להבים כפולים סימטריים היא לוויה תכופה של טקסים חשובים בתרבויות שונות. דמותם של האלים המיתולוגיים אגני, רמאמן, פרון, תששוב ניחנה בגרזן. הוא נתן להם כוח רב וכוח בלתי מוגבל..

בכל עת הגרזן הוא נשק ונמצא בשריון הלוחמים של אומות שונות. הוא יכול להגן לא רק מפני חיה עזה ואויב מרושע, אלא גם לעזור לכרות עץ כדי להדליק אש מחממת. לאורך ההיסטוריה של האנושות, חייו של אדם היו בלתי נתפסים ללא גרזן. כלי לעזור לבנות בית, להאכיל משפחה ולחמם בית.

משמעות קעקוע גרזן כוח, כוח, אמינות. הוא מתאים היטב לגברים חזקים שרוצים לממש בהצלחה את גבריותם כלוחם אמיץ וחסר פחד ושותף אכפתי ואמין. קעקוע כזה ייתן להם יותר גבריות וביטחון עצמי, יעזור לחזק את כוחם ברמה המנטלית..

דוגמאות לתמונות:

צילום קעקוע גרזן (ערך) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 035צילום קעקוע גרזן (ערך) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 034צילום קעקוע גרזן (ערך) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 033צילום קעקוע גרזן (ערך) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 032צילום קעקוע גרזן (ערך) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 031צילום קעקוע גרזן (פירוש) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 030צילום קעקוע גרזן (ערך) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 029צילום קעקוע גרזן (ערך) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 028צילום קעקוע גרזן (ערך) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 027צילום קעקוע גרזן (ערך) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 026צילום קעקוע גרזן (ערך) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 025צילום קעקוע גרזן (ערך) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 024צילום קעקוע גרזן (ערך) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 023צילום קעקוע גרזן (ערך) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 022צילום קעקוע גרזן (פירוש) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 021צילום קעקוע גרזן (ערך) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 020צילום קעקוע גרזן (ערך) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 019צילום קעקוע גרזן (ערך) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 018צילום קעקוע גרזן (ערך) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 017צילום קעקוע גרזן (ערך) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 016צילום קעקוע גרזן (ערך) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 015צילום קעקוע גרזן (ערך) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 014צילום קעקוע גרזן (ערך) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 013צילום קעקוע גרזן (ערך) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 012צילום קעקוע גרזן (פירוש) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 011צילום קעקוע גרזן (ערך) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 010צילום קעקוע גרזן (ערך) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 009צילום קעקוע גרזן (ערך) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 008צילום קעקוע גרזן (ערך) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 007צילום קעקוע גרזן (ערך) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 006צילום קעקוע גרזן (ערך) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 005צילום קעקוע גרזן (ערך) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 004צילום קעקוע גרזן (ערך) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 003צילום קעקוע גרזן (ערך) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 002צילום קעקוע גרזן (ערך) - דוגמה לציור קעקוע מעניין - 001

בשל העובדה שבסימבוליות הנוצרית הגרזן הוא תכונה של מות קדושים, לא מומלץ לשלב אותו עם לפיד. שילוב כזה של סימנים על הגוף יכול לעורר אירועים טרגיים בחיים. מכיוון שבמסורת הנוצרית זה סימל קדושה.

במסורות הרוחניות של הבונים החופשיים גרזן הקרב הדו צדדי נועד לטהר אותו מבוגדים ואויבים, תוך ניתוק הכופרים. במובן זה, קעקוע גרזן יעניק לבעלים הגנה מיוחדת..

קעקוע של התמונה של שני צירים מעיד על חוסר הפחד והאומץ של לוחם. עדיף לדחוף אותו על הכתף הימנית. זהו החלק העליון של היד שנבחר, מכיוון שכוח היד הופך את הגרזן לנשק רב עוצמה והופך את הלוחם לבלתי מנוצח וחזק בלחימה יד ביד..

סוג של גרזן עם להבים כפולים בצורת סהרונים הוא סימן קסום לציוויליזציה המינואית, אחת התרבויות העתיקות ביותר. סימן זה היה אמור לקרוא לכוחות האלוהיים לפטרון..

בקעקועים עם דימוי של גרזן, חשוב לשקול היטב את ההמלצות להרכב:

– שמור על זוג הלהבים. זה צריך להיות שני צירים או אחד עם להב כפול;

– אינך יכול לשלב גרזן עם תמונת אש;

– ממוקם טוב יותר על הכתף הימנית.

הקפדה על המלצות אלה, קעקוע הגרזן, כסמל הגברי החזק ביותר, יפעל עבור הבעלים, והופך אותו ללוחם חסר פחד ויוצר בלתי נלאה בעולם החומרי. מי שמבין את סמלי הקעקועים יעריך גוף גברי חזק בעל דימוי כזה..

צפו בסרטון:

אם אתה רוצה להיות זוכה ומגן אמיתי לסוג שלך, הקעקוע הזה הוא בשבילך. דמותו של גרזן לעולם לא תהיה טעות, ותמיד תעניק הגנה מיוחדת מפני כופרים ובוגדים, תקל על הפחדים ותחזק את הכוח. מה מאוד חשוב בעולם התשוקות המודרניות.

הוכן על ידי: svetremiga (סבטלנה פטרובנה רמיגה)