צילום של קעקועים

המשמעות של קעקוע צבעונים

בחומר ננתח את המשמעות של קעקוע צבעונים, נדבר על המשמעות וההיסטוריה של קעקוע, נכיר קעקועים מוכנים המכילים ציור של צבעוני. למי שרוצה לעשות קעקוע כזה לעצמנו, אנו מוכנים להציע שני חומרים נושאים:

  • תמונה של קעקוע צבעונים
  • סקיצות לקעקועי צבעונים

עד לפני כמה עשורים, קעקוע היה קשור לכלא או לצבא. אבל הדור המודרני שבר את הסטריאוטיפ הזה. קעקועים נעשים על ידי כולם – גברים, נשים, בני נוער. אבל כדאי לחשוב על בחירת התמונה. ועדיף ללמוד את כל ההיבטים של סוגיה זו ולבצע את הרעיון בראשך עוד, כי התמונה הזו על הגוף תהיה איתך כל חייך..

מה המשמעות של קעקוע צבעונים - תמונות לדוגמא

מה המשמעות של קעקוע צבעונים – תמונות לדוגמא

אין אופנה ככזו עבור קעקועים. הכל בשביל חובבן. מישהו אוהב דמויות סיניות, מישהו תמונות של חיות, ומישהו נותן ציטוטים של פילוסופים בשפות זרות. אבל לרוב בנות בוחרות קעקוע עם מניעים פרחוניים..

הצבעוני הוא פרח המוכר בהיסטוריה, ובו מסתתר האושר. זה הוא, כמו גם מזל טוב, קעקוע כזה יכול להביא. במקורות מסוימים, על משמעות הקעקועים, נאמר כי סמל זה מביא שמחה לחיינו. הוא מסמל את ההנאה מהחיים האמיתיים המלאים, האמונה במיטב, היופי, הרוך האוהב.

בציוויליזציה האירופית, פרח זה הוא האנשת התהילה, מוניטין אידיאלי. אבל לא הכל כל כך פשוט.

בהתאם לצבע, ועכשיו תעשיית חדרי הקעקועים מציעה את כל גווני הצבעים האפשריים, לצבע יכול להיות משמעויות שונות..

אז, צבעוני אדום הוא סמל של אהבה ותשוקה. זה אופייני לאוהבי האידיאל. ובכן, או אלה המחשיבים את עצמם להיות הם.

הלבן הוא סמל לאהבה טהורה ושלווה. לעתים קרובות זו התקווה לאהבת נצח.

לצהוב יש משמעות עצובה יותר. זהו מבשר של אהבה חסרת תקווה או תקווה לכך. ובכן, כמו בשיר, זכור, “צבעונים צהובים הם שליחי ההפרדה”.

אבל אתה צריך להיות זהיר מאוד לשלב את הצבע עם כמה אלמנטים אחרים. אחרי הכל, אז משמעות הקעקוע יכולה להשתנות בפתאומיות רבה..

כמו כן, בעת בחירת קעקוע, כדאי להקדיש את הזמן וללמוד את המשמעות של רעיון הקעקוע שלך בסביבת כלא. לדוגמה, אספר לכם על מספר קעקועים מהמאה הקודמת..

מה המשמעות של קעקוע צבעונים - תמונות לדוגמאמה המשמעות של קעקוע צבעונים – תמונות לדוגמאקעקוע צבעוניםקעקוע צבעוניםקעקוע צבעוניםקעקוע צבעוניםצילום קעקוע צבעונים - פרחי לילך בהישג ידצילום קעקוע צבעונים – פרחי לילך בהישג ידקעקוע צבעוניםקעקוע צבעוניםקעקוע צבעונים על פרק כף היד של ילדהקעקוע צבעונים על פרק כף היד של ילדהקעקוע צבעונים על פרק כף הידקעקוע צבעונים על פרק כף הידתמונות קעקוע צבעונים - פרחים לוהטיםתמונות קעקוע צבעונים – פרחים לוהטיםצילום קעקוע צבעונים - מספר פרחים על הגבצילום קעקוע צבעונים – מספר פרחים על הגבקעקוע צבעוניםקעקוע צבעוניםקעקוע צבעוניםקעקוע צבעוניםקעקוע צבעוני פשוט לילדהקעקוע צבעוני פשוט לילדהקעקוע צבעוניםקעקוע צבעוניםקעקוע צבעוניםקעקוע צבעוניםקעקוע צבעוניםקעקוע צבעוניםצילום קעקוע צבעונים - פרחים אדומים על הזרועצילום קעקוע צבעונים – פרחים אדומים על הזרועקעקוע צבעונים על כתפה של ילדהקעקוע צבעונים על כתפה של ילדהקעקוע צבעוניםקעקוע צבעוניםקעקוע צבעוניםקעקוע צבעוניםצילום קעקוע צבעונים - וריאנט עם מפתח טרבל בצד של בחורצילום קעקוע צבעונים – וריאנט עם מפתח טרבל בצד של בחורצילום קעקוע צבעונים - גרסה עם גולגולת על הרגלצילום קעקוע צבעונים – גרסה עם גולגולת על הרגלצילום קעקוע צבעונים - אופציה עם ציפורים על רצפת הגב לילדהצילום קעקוע צבעונים – אופציה עם ציפורים על רצפת הגב לילדהצילום קעקוע צבעונים - אופציה עם כתובות בצד והצלעותצילום קעקוע צבעונים – אופציה עם כתובות בצד והצלעותקעקוע צבעוניםקעקוע צבעוניםצילום קעקוע צבעונים - אפשרות מתחת לעיקול על הזרועצילום קעקוע צבעונים – אפשרות מתחת לעיקול על הזרועצילום קעקוע צבעונים - אופציה על כתפה של ילדה עם טקסטצילום קעקוע צבעונים – אופציה על כתפה של ילדה עם טקסטקעקוע צבעוניםקעקוע צבעוניםקעקוע צבעוניםקעקוע צבעוניםצילום קעקוע צבעונים - אופציה על רגל הילדה - מוחל על השוקצילום קעקוע צבעונים – אופציה על רגל הילדה – מוחל על השוק

בתמונה הראשונה, הנה צבעוני כזה על הכתף בסביבת הגנבים שהתכוון “לשפוט כקטין לגניבה”..

בתמונה השנייה הקעקוע מיועד לגברים. מציין כי בעליו הורשע בגניבה ובשוד כקטין, ולאחר שהגיע לגיל 18, הועבר ל- ITK-5 כדי לשרת את התקופה הנותרת (3 שנים) “.

כל הקעקועים הבאים מפוענחים כ”פגשתי את יום השנה ה -16 בבתי הכלא “..

לבסוף, אני אגיד שהדבר החשוב ביותר בבחירת קעקוע הוא איזו משמעות אתה בעצמך תסגיר אליו. אחרי הכל, רק אתה עם כל המחשבות שלך תשב מתחת למחט של המאסטר. ורק אתה יכול לפענח אותו.

לאחר החלת הקעקוע, אתה יכול ללכת ו לקנות חולצות פולו בסיטונאות מהיצרן leela. אנו מצידם מציעים לך מקור שמוכר אותם במחיר המשתלם ביותר..

אתה יכול לצפות:

סקיצות לטאטו עם צבעוני

צילום קעקוע צבעוני