צילום של קעקועים

המשמעות של קעקוע עוף החול

מה המשמעות והמשמעות של קעקוע עוף החול?

אנו מזמינים אתכם לברר על מקורו של ציור עוף החול בקעקוע, אודות משמעות הקעקוע של פיניקס ופרשנויות אפשריות של קעקוע כזה. ברצוני לציין כי עבור מועמדים לסקיצה לצורך קעקוע עם עוף החול הכנו שני קטעי קעקוע נושאים בקטלוג הקעקועים שלנו:

  • תמונות קעקוע עוף החול
  • סקיצות לקעקוע עוף החול

המשמעות של קעקוע עוף החול

המשמעות של קעקוע עוף החול

מקורות.

אז פניקס. יצור מסתורי ומיתולוגי, המיוצג בצורת ציפור בגודל של נשר, בעל צבע נוצות זהוב-לוהט בוהק וקול ניגון נפלא. מקורות יצירת דמותה של ציפור קסומה זו נובעים מהעיר העתיקה הליופוליס, המרכז המצרי של מתפללי השמש, ומתנהלים כחוט דק, על וריאציות שונות, דרך המיתולוגיה של עמים רבים, כולל סינים, סלאבים , ארמני, יהודי ורבים אחרים. דימוי זה הגיע לימינו בצורה של אגדות, מיתוסים ונרטיבים. על פי האגדה, פיניקס חיה כ -500 שנה ומעלה, וצופה את מותו הקרוב, והוא שורף את עצמו בקן שלו כדי להיוולד מחדש. האגדה היהודית מספרת כי ציפור הפניקס הייתה היצור החי היחיד בגן עדן שסירב לטעום מהפרי האסור, וכך הצליח לשמור על יכולתו להיוולד מחדש..

בתרבות הנוצרית, הציפור הפניקס סימלה את הניצחון על המוות, את ניצחון חיי הנצח, האמונה, הקביעות והצניעות, והיה קשור גם לצליבתו ותחייתו של ישו..

סקיצה מעניינת לקעקוע עם עוף החול מה המשמעות של קעקוע עוף החול - צילום המשמעות של קעקוע עוף החול על גב ילדה

בתרבות הסינית, עוף החול היה אחד מארבעת בעלי החיים הקדושים שהיו בעלי רוחניות ושילבו בין יין ויאנג, וגוף הציפור סימל חמש סגולות אנושיות: ראש – סגולה, כנפיים – ייעוד, גב – נכונות ודיוק הביצוע הטקסי, חזה – חסד, אנושיות ופילנתרופיה, ובטן – אמינות ונאמנות.

מה המשמעות של הציור עם עוף החול בקעקוע כיום??

מַשְׁמָעוּת.

סמל הפניקס הוא בעל משמעות ורב -תכליתיות. היא נושאת כשלעצמה את האידיאלים והשאיפות העתיקות ביותר של האנושות, אנרגיה עוצמתית, כוח נפש ורצון לחיות, היא משקפת ניצחון וחוסר נוחות לפני מצוקת המציאות, לא כפוף לגורל ולרצון להיות אדון חייך.

ציור של ציפור במעוף נושא את חותמת הרצון לחופש פנימי וחיצוני, למעוף המחשבה החופשי והאינסופי, להזדמנות להתנתק מהשגרה, הבנאליות והשגרתיות של החיים. אלה התכונות המאפיינות את חובשי קעקוע הציפורים של הפניקס..

קעקוע עוף החול קעקוע עוף החול בלילה תצלום קעקוע לוהט של עוף החול

כיום, זה הפך להיות מאוד פופולרי לעשות קעקועים עם התמונה של הציפור הפניקס. קנה המידה הסמנטי מגוון מאוד, ועבור כל אדם הוא אינדיבידואלי, כל אחד מביא רק לו את המשמעות המדויקת והמובנת לדמותה של ציפור, המיושמת על הגוף. עבור מישהו, הפניקס יכולה להתכוון ולסמל לידה מחדש במובן הרוחני, המיסטי והמטאפיזי, עבור מישהו זה מגן, תמיכה ותמיכה בחיים, עבור מישהו סמל לעושר, כוח, הצלחה ואצילות. אבל לרבים, קודם כל – סמל לחיי אלמוות. וציפור הפניקס, כמו כלום אחר, כמו אף אחד אחר הקיים והמוכר לסמל העולמי, מתארת ​​את המושג הזה בצורה הטובה ביותר – אלמוות, אם כי לא במובן הפיזי הישיר, אלא במובן הרוחני, כל כך בטוח.

קעקוע הציפורים של פיניקס נותן כוח ומוטיבציה גדולה לבעליו. אך אל תשכח כי לאנרגיה העוצמתית והעוצמה של קעקוע כזה יכולה להיות השפעה שלילית, במיוחד לאנשים שיש להם תכונות ושאיפות שליליות, טמאים ומרושעים, לפעמים הרסניים לעצמם ולאנשים סביבם, במחשבה. לכן, אנשים כאלה, מכיוון שעדיין יש בהם משהו אנושי, צריכים לחשוב היטב אם הם צריכים את זה, האם הם יכולים להתמודד עם הכוח הקסום שהקעקוע של הפניקס נותן ולכוון אותו בכיוון הנכון והמועיל, כמו לעצמם התפנית הראשונה, ועבור העולם הסובב אותם ואנשים..?

אתה יכול לצפות:

סקיצות של טאטו PHOENIX

קעקוע צילום עם PHOENIX