צילום של קעקועים

המשמעות של קעקוע שחף

השחף מסמל חופש ועצמאות, ואז תלמד הכל המשמעות של קעקוע השחף. הטיסה שלה היא כמו דו -קיום שליו וחלק עם כוחות הטבע. כמו כן, השחף מסמן את היבשה, מלחים מונחים על ידי ציפורים אלה, המתקרבים אל היבשה.

מידע נוסף:

  • תמונה של קעקוע שחף
  • סקיצות של קעקוע שחף

משמעות קעקוע השחף 1

דוגמא לקעקוע שחף

מה הפירוש של קעקוע בתשחץ?

לאור כל האמור לעיל, אנשים חופשיים ועצמאים ממלאים את עצמם בקעקועים של שחפים. לרוב ניתן לראות קעקוע כזה על גופו של מלח, דייג או אדם אחר שחייו קשורים לים. ימאים ומטיילים מכים את עצמם בולעים לזכר ביתם. הם מזכירים להם את ארץ מולדתם ואת החיים ביבשה בכלל..

כמו כן, שחף הממולא על הגוף יכול לסמל מזל טוב. אחרי הכל, הופעתה של ציפור זו על הספינה נחשבה זה מכבר כסימן טוב והעידה על חזרה מהירה הביתה..

תמונת השחפים מצויה גם בקרב קעקועים בכלא. הערך עשוי להשתנות מעט בהתאם להרכב הספציפי. לדוגמה, שחף המעופף מעל הים פירושו אובדן חירות וחרטה, שחף על רקע מגן פירושו קשרים ומערכות יחסים עקב מאסר. נשים שהיו במקומות מעצר לפעמים דוחפים שחף המופרד מהשמש בקו אלכסוני. זה אומר צעירים אבודים.

המשמעות של קעקוע שחף נקבה

קעקוע עם שחפים על עצם הבריח של ילדה

שחף יכול להיות גם אהבה, רוך וטוב לב. עם זאת, במקרים מסוימים הוא מתפרש כסמל בגידה. אדם עם קעקוע כזה נחשב לפעמים הפכפך, סוער, שכן השחף הוא ציפור נודדת.

קעקועים המתארים שחפים, ככלל, ממולאים באנשים המעריכים חופש ועצמאות, מטיילים או סתם אנשים עם תחושת הרפתקנות..

לרוב, שחפים בקעקוע מתוארים כמעופפים, בדינמיקה. לפעמים שחפים מתוארים עם רקע כלשהו. לרוב זה הים. הם יכולים להיות מתוארים גם על רקע השמש, השמים או ספינה..

אתה יכול לצפות:

סקיצות של הטאטו צ’איקה

צילום TATTOO CHAIKA