צילום של קעקועים

קעקוע דרקון

קעקוע דרקון – הקעקוע הטוב ביותר לאורך מאות שנים

קעקוע דרקון האם הבחירה במספר עצום של אנשים ברחבי כדור הארץ, ללא קשר לגיל, גזע ומין. עם זאת, למרות שקעקוע הדרקון נפוץ ביותר, ציור זה בכל גרסה בודדת אינו דומה לקודמת..

כבר הכנו עבורך חומר בשם “משמעות קעקוע דרקון», אותו תוכל למצוא בדפי האתר tatufoto.ru, ובחומר זה, מעט נמוך יותר, ריכזנו עבורך אוסף קעקוע דרקון, שיעזור לך להכיר קעקועים קיימים, על מנת להכיר את אפשרויות הביצוע, ליצור סקיצה משלך עם קעקוע דרקון וקעקוע דרקון ייחודי בעתיד. אגב, המבחר “סקיצות עם דרקונים לקעקוע“, התכוננו גם עבורך.

קעקוע דרקון

כמה דברים מעניינים לגבי המילה “דרגון”

הוא האמין כי המילה המודרנית “דרקון” באה משתי מילים שונות בשפה היוונית, כלומר:

דראקון ו דרייקין

הראשון תורגם כ – “נחש ארסי ענק”, והשני הוא “אני רואה הכל בבירור”.

למה הכוונה בדרקון בקעקוע היום

הדרקון הוא יצור בדיוני שנראה בעיני רוב כנף ענק מכונף. מספר עצום של עמים ותרבויות מקשרים אמונות ואגדות רבות עם יצורים אלה. הדרקון הוא ריכוז הכוח הבלתי מוגבל, המגובה בחוכמה ושקט שווים..

העובדה שמשמעות קעקוע הדרקון לכל אומה אינה שונה אפילו אין צורך לומר, מספיק להסתכל על ההיסטוריה של מדינות המערב, בהן הדרקון, כמעט ללא יוצא מן הכלל, יצור בעל צבע שלילי וב הכיוון ההפוך להסתכל על מדינות אסיה, שלגביהן הדרקון גילם משהו אחר לגמרי.

היכן ניתן לבצע קעקוע דרקון?

קעקועי דרקון מוחלים על מגוון רחב של אזורי הגוף, אולם בין מספר האפשרויות לביצוע ניתן להבחין בין אזורים פופולריים במיוחד:

  • קעקוע דרקון
  • קעקוע דרקון על הכתף
  • קעקוע דרקון

ועכשיו, אנו מזמינים אתכם להכיר את עצמכם עם תמונות של קעקועי דרקון, שאספנו עבורכם לא רק באוסף שלנו, אלא גם מעדכנים באופן קבוע יצירות טריות ממכונות קעקועים של מאסטרים מנוסים של קעקועים מכל רחבי העולם..

תמונה של קעקוע דרקון מה 28/01/2015

אתה יכול לצפות:

ערך של דרקון טאטו

סקיצות טאטו של דרגון