צילום של קעקועים

קעקוע כנפיים

הכנף היא סמל של מעוף והכל נשגב, מעין תכונה מלאכית. מסיבה זו קעקועי כנף הם נושא מאוד פופולרי בקרב גברים ונשים. דפוס כזה יכול להופיע בכל סגנון של עיצוב קעקועים..

קעקוע כנף – מה זה?

קעקועי כנף יכולים להיות בכל גודל, אך לעתים קרובות יותר הם נמצאים בפורמט של תבנית גדולה או קטנה, הגודל הממוצע של קעקוע עם כנף הוא נדיר.

הכנפיים בקעקוע משויכות לרוב, אם כי במקרים מסוימים ניתן למצוא כנף אחת בנפרד בציור מורכב..

כנפיים קיימות לעיתים קרובות בקעקועי נקבה עדינים, לרוב בשילוב עם כיתוב, אך אין זה אומר שבעזרת הרעיון של כנף בקעקוע לא ניתן לממש קעקוע “ממש רע”. נושא השדים, אנשי הזאב ומלאכי המוות הנופלים עם כנפיים טרם בוטל.

גלריה עם תמונות של קעקועי כנף

המדור מכיל תמונות של קעקועי כנף מוכנים.

מי והיכן גורם לקעקוע הכנפיים?

בנות מעדיפות כנפיים קטנות בין השכמות – זהו מקום “להיט” ומעט מכוער ואופציה לקעקוע בכנפיים. פרקי הידיים, החלק התחתון של הרגל הם גם מקום מועדף על בנות להניח קעקוע עם כנפיים..

גברים מעדיפים קעקועים קיצוניים יותר. קעקוע עם כנפיים על כל הגב, היוצר אפקט של “מלאך” או קעקועים גדולים עם מלאכים מכונפים, שדים או כל יצורים אפלים אחרים..

המשמעות של קעקוע הכנפיים, המתואר אצלנו קטלוג עם משמעויות קעקוע, ובעמוד זה אנו מביאים לידיעתך עבודות מוכנות (תמונות) של קעקועים עם כנפיים, שהם חובה להיכרות עם אומנות הקעקוע, במיוחד אם אתה חושב לעשות קעקוע בכנף.

תמונה מיום 27/09/2014

ילדה עם קעקוע כנפיים גדולות על הגב דוגמה לקעקוע עם כנפיים על גב ילדה. שתי כנפיים על גב ילדה בקעקוע קעקוע מסוגנן על גב ילדה – שתי כנפיים. דוגמא לכנף בקעקוע על רגל ילדה הקעקוע מתבצע בתחתית רגל הילדה. קעקוע כנפיים אחוריות לגברים בתמונה אנו רואים גבר עם קעקוע כנפיים גדול על גבו..

קעקוע ורדים לגברים עם כנפיים וגולגולת על החזה קעקוע בית ספר ישן על חזה של בחור, האם הקעקוע כלול בציור? ורד, גולגולת וכנפיים. כנפי קעקוע של הרמס בתחתית הרגליים קעקוע שושן הרלדי על הגב קעקוע קטן עם כנפיים וכתובת על גב מסטיק צעיר

קעקוע מציאותי עם נוצות וכנפיים על גב ילדה צעירה קעקוע נוצות של כנפיים כחולות על להבי כתף קעקוע כנפי מלאך 11 קעקוע כנפי מלאך על כתפי הנערה קעקועי כנף 12 קעקועי כנף שד על כל גבה של ילדה צעירה

אתה יכול לצפות:

הערך של קעקוע הכנף

סקיצות ל כנפי קעקועים