צילום של קעקועים

תמונה של קעקוע דמעות

אנו מציעים לך בתוך הקטלוג שלנו, תמונה של קעקוע דמעה, מה שיעזור ליצור רעיון משלך לגבי הקעקוע, והמידע בתוך הדף יאפשר לך לברר את משמעות התמונה ואת משמעותה. למי שמחפש מידע נוסף בנושא, אנו מציעים את חומרי האתר הבאים:

  • סקיצות של קעקוע דמעה
  • המשמעות של קעקוע דמעות

צילום של קעקוע דמעה - אפשרויות לקעקועים מוכנים בתמונה - דוגמאות לציורים

צילום של קעקוע דמעה – אפשרויות לקעקועים מוכנים בתמונה – דוגמאות לציורים

כיסוי קעקוע כזה בפרווה ממכסה המנוע של מעיל פוך לא יעבוד! אבל,

על הדף בחנות השותפים, אתה יכול לחפש מעיל פוך שיתאים לסגנון הקעקועים שלך.

עובדות מעניינות על התמונה של קעקוע דמעה

הקעקוע נראה יפה ורומנטי, אבל זה בדיוק המקרה כשאתה רוצה להגיד – אל תאמין לעיניים שלך, אל תעשה קעקוע כזה בכל מקרה! המשמעות שלו היא אחת המזעזעות ביותר. למה – קרא את המאמר.

לראשונה, קעקוע כזה החל להיעשות בדרום אמריקה לרוצחים, מה שאומר – ככל שגודל הקרע גדול יותר, כך החבר הזה שלח לעולם הבא. ייתכנו מספר דמעות – כל קרע הוא אדם שנהרג. אופציה נוספת היא להראות שהאדם היה בכלא ולא ניתן לגעת בו, הוא יכול להפריע לכל האסירים. משמעות נוספת היא חרטה, אם אדם חזר בתשובה, לעתים רחוקות, אך זה גם קורה. או שמא זה צער על קרובי משפחה שמתו במעצר. לעתים קרובות, קעקועים קליטים יותר מוחלים ליד הקעקוע מתחת לעין בצורה של קרע, למשל, כתובת כלשהי על המצח, המחצלת והז’רגון.

דמעה עלולה לגרום לכך שחבר או בן משפחה של העבריין מת בזמן שהאדם בכלא. זה נותן לקעקוע משמעות אחרת לגמרי, מכיוון שהוא מרמז על צער אמיתי, ולא צחוק על הפשע המושלם. דמעה מקועקעת, שמשמעותה צער על המנוח, אומרת שבעליה, היושב בכלא, אינו יכול לבכות בדמעותיו ונאלץ להשתמש בדיו. אם דמעה מסומנת במתאר – האדם חשב רק על הרצח, נצבע לגמרי – הרצח כבר בוצע.

ברוסיה, קרע הוא סימן ייחודי ל”הנמך “, בדרך כלל מזריקים קעקועים בכוח. לאחר שעזבו את הכלא, הפושעים ניסו למחוק את הדימוי הזה מפניהם, אך אם הם שוב היו מאחורי סורג ובריח על אותם פשעים, והעובדה הזו נודעה לכולם, הבריונות של האסיר התעצמה פעמים רבות.

באוסטרליה קעקוע של דמעות הוא סטיגמה של פדופיל, אדם כזה מציקים לו, הסיכויים לשרוד כמעט אפסיים. אדם כזה נידון לגורל, פדופילים אינם חיים זמן רב מאחורי סורג ובריח בשום מדינה בעולם.

קעקוע מצמרר נוסף הוא עיניים בוכות דמעות מדממות. קעקוע זה נעשה על ידי מעריצי המשחק “עולם החושך”. גיבורי “עולם החושך” הם יצורים שחיו פעם חיים רגילים, היו אנשים רגילים. אבל ברגע מסוים קורה להם משהו יוצא דופן – והם הופכים למפלצות.

בנות גורמות דמעה מעיניהן לאחר שחוו אובדן חמור ביותר – אדם אהוב או אהוב. יחד עם זאת, הם לא חושבים מה זה באמת אומר, הם מאמינים שהעצב והכאב שלהם מועברים בצורה זו..

קרע לא צבוע עשוי גם אומר כי היה ניסיון לרצח, ואולי לא הצליח, או שאחד מחבריו של האסיר נהרג לאחר מכן, והוא רוצה לנקום. כדי לקבל תדמית אכזרית יותר, כמה ראפרים ומפורסמים החלו גם הם לעשות קעקוע כזה..

אל תזלזלו במשמעות הציורים שניתנו לכם. אחרי הכל, קעקוע הוא לא רק קישוט מסוגנן, אלא לפעמים טקס המשפיע על אופיו של האדם ומשנה את חייו. רבים מיישמים את הסמל הזה, ממש לא חושבים על המשמעות, למדו את המשמעויות של הקעקוע, ההיסטוריה שלהם, בחרו מה מתאים לכם!

תמונה של קעקוע דמעה מתאריך 03/07/2017

קעקוע דמעות מספר 147 - גרסה בלעדית של התבנית, שניתן להשתמש בה בהצלחה לתיקון ויישום כקעקוע בצורת קרע על הפנים

צפו בסרטון:

הוכן על ידי: אנגרמה (קסניה)