צילום של קעקועים

סקיצות של קעקועים צבעוניים

כאן אספנו בשבילכם סקיצות של קעקועים צבעוניים, האוסף ממוקם בתחתית הדף ומתעדכן מעת לעת כאשר מופיעים ציורים מעניינים לקעקועי צבע. הדף יאפשר לך לברר עובדות מעניינות על תכונות הציורים, עזרה בבחירה.

אנו מזכירים לך כי כל הציורים של הרישומים שיש לנו, ואלו שאתה מוצא ברשת, עם סבירות גבוהה הוחלו שוב ושוב על הגוף בצורה של קעקוע – קח את הציורים כבסיס, צור קשר עם הקעקוע אמן ועל פי הסקיצה הקיימת, צבע יוצר קעקועים משלך, ייחודיים, על פי כל רצונך. זה בכלל לא יקר היום, במיוחד בהתחשב בכך שהקעקוע הוא לנצח!

עוד על קעקועים צבעוניים כאן:

 • תמונה של קעקועים צבעוניים
 • המשמעות של קעקועי צבע

סקיצות של קעקועי צבע - אוסף רישומים לקעקוע צבע ומידע מעניין אודות תכונות

סקיצות של קעקועי צבע – אוסף רישומים לקעקוע צבע ומידע מעניין על תכונות

הכל על התכונות והאפשרויות לסקיצות של קעקועי צבע

למעשה, קעקוע בצבע הוא אחד האזורים הקשים ביותר מבחינה טכנית בקעקוע, שכן הטעות הקטנה ביותר בבחירת צבע לדוגמה מסוימת תגרום לעבודה להיות ניכרת – איכותית ולא אסתטית, ותיקון תבנית הצבע. של קעקוע היא המשימה הקשה ביותר.

במקרים מסוימים, אמן קעקועים מוכשר ימליץ להפוך את הקעקוע בצבע אחד, רק לשחק קצת בגווני אפור, מה שעשוי להיות מוצדק למדי עבור כמה רישומים או אזורים בגוף..

עם זאת, עם הבחירה הנכונה של הצבע והרכב הצבעים הכללי, המראה של קעקועים צבעוניים ניכר הרבה יותר, מודרני ומושך..

בנות בהירות – רק קעקועים צבעוניים

עבור המחצית הנשית של האנושות, ששמה לב במיוחד למראה ולאטרקטיביות, קעקוע הפך לסוג של כלי המאפשר לך להשיג את מטרותיך ביעילות רבה ככל האפשר. ניתן לראות זאת במספר הכוכבים, סלבריטאים, אנשי תקשורת ופשוט בנות פופולריות מהרשתות החברתיות – קעקועים צבעוניים על גופם מופיעים לעתים קרובות יותר ויותר, הם נראים קליטים ולעיתים סקסית לעזאזל..

נושאים פופולריים לקעקוע נשי בצבע:

 • תמונות מסוגננות חיות. וריאציות צבעוניות בסגנון הגיאומטריה. בעלי חיים בסגנון צבעי מים.
 • קעקועים צבעוניים עם פרחים. רישומים צבעוניים מודגשים ועסיסיים עם פרחים, הן בנפרד והן כחלק מהרכב בקעקוע, מאפשרים לך לממש את הרעיונות הנועזים ביותר הן עבור קעקועים קטנים ויחידים והן עבור קעקועי שרוול או קעקועים ענקיים מהירך ועד העקב..
 • דיוקנאות.
 • קישוטים. דפוסים. משמש לרוב כמילוי לקעקועים גדולים, בדגש על ציור אחר (ראשי).

קעקוע סקיצה צבע בית הספר הישן 16/09/2019 №011 - קעקוע סקיצות צבע בית הספר הישן - קעקוע סקיצות צבע בית הספר הישן 16/09/2019 №010 - קעקוע סקיצות צבע בית הספר הישן -

צבעוני – גדול! בחירת גודל לסקיצה של קעקוע צבעוני.

בהתחלה, אני רוצה לומר שקעקועים צבעוניים בגודל קטן או בינוני לא פחות אטרקטיביים, הציורים שלהם מעניינים ומורגשים, אבל קשה להשוות עם קעקוע צבעוני, שתופס שטח מרשים על הגוף מבחינת האטרקטיביות. ו- “וואו! -השפעה”.

קעקועים בצבע מלא או גרסאות משולבות עם מבטאים צבעוניים בחלק מהאלמנטים של הרכב הקעקועים בגרסאות כגון קעקוע כמו: שרוול, חצי שרוול או “פצצה” וכל כך פופולרי כיום קעקועים לנערות על הירך והרגל פופולריות בצדק כיום. הם נראים קליטים ככל האפשר ומסוגלים לשנות לחלוטין את התמונה. אני חושב שאתה, כמונו, שמים לב יותר באופן לא מודע תוך התחשבות בעיצובים קעקועים כאלה המאפשרים לאדון ולבעלים לחשוף באופן מלא יותר את הרעיון של הקעקוע ואת המיומנות האמנותית שלך..

סקיצה של צבע קעקוע יונקי דבש 16/09/2019 №023 - קעקוע קעקוע של יונק הדבש - קעקועי גולגולת צבעוניים 09/16/2019 №012 - סקיצות גולגולות צבעוניות - קעקועי גולגולת צבעוניים 09/16/2019 №009 - סקיצות גולגולות צבעוניות -

סקיצות של קעקועי צבע לגברים

גברים, כמו נשים, אוהבים להתבלט ואינם נרתעים מלחוש מבטים נלהבים על עצמם – קעקוע צבעוני עוזר בכך היטב..

אבל, לקעקוע צבעוני לגבר יש תפקיד שני – סטטוס. קעקוע איכותי, מורכב וגודל בעל ערך אומנותי הוא בזבוז מרשים, שאם נדבר על קעקוע פשוט בינוני, לשם השוואה, יכול להיות שונה במחיר עשרות פעמים. חלק היום יכולים לעשות זאת בצורה כזו. להדגיש את הסטטוס שלך.

קעקועי גולגולת צבעוניים 09/16/2019 №001 - סקיצות גולגולות צבעוניות - רישומי קעקועים של ריאליזם צבע 16/09/2019 №005 - סקיצות קעקועים של ריאליזם צבעוני - רישומי קעקועים של ריאליזם צבע 16/09/2019 №001 - סקיצות קעקועים של ריאליזם צבעוני -

אופציות פופולריות לגברים:

 • סִינִית ו יַפָּנִית לְקַעֲקֵעַ.
 • סצנות קרבות, קרבות, לוחמים, אבירים, מניעים מקראיים.
 • חיות – נשלט על ידי רישומים של טורפים מסוכנים וחזקים בסגנון ריאליזם או תלת מימד.
 • ציפורים.
 • דיוקנאות. לעתים קרובות – גופות נשיות.
 • סגנונות: “Dia de los Muertos” וקעקועים מנוגדים בסגנון “בית ספר ישן“.

סקיצה לקעקוע מנדלה צבע 09/16/2019 №003 - סקיצה לקעקוע מנדלה בצבע - צבע סקיצות קעקוע של עוף החול 16/09/2019 №027 - צבע קעקוע של עוף החול צבע - עיצובים קעקוע נחש צבעוניים 09/16/2019 №004 - עיצובים קעקועים נחש קעקועים -

מתי עדיף לא לעשות ציור קעקוע צבעוני??

אפילו לאדם ללא השכלה מיוחדת, המכיר באופן שטחי את אומנות הקעקוע, סגנונות וטכניקות, יהיה ברור שצבעים אחרים מלבד שחור (כהה) לא יהיו מתאימים ל:

 • אותיות קעקועים. נדיר למצוא קעקוע עם כתובת בצבע – זה לפחות יוצא דופן מבחינה פסיכולוגית, אנו כותבים בשחור לבן.
 • עבודה שחורה. הטרנד הזה בקעקוע עצמו קבע את הגבולות לשימוש בצבע, קווי הגבול הברורים בין הצללה צפופה לעור ללא נגע הם שהופכים את הסגנון הזה למעט ומהפנט..
 • עבודת נקודות. לציורי קעקוע, שנעשים עם נקודות, יש סגוליות מסוימת, הכוללת עבודה בצבע אחד, ואולי הצללת המתאר במקרים מסוימים. נדיר ביותר למצוא תערובות יוצאות דופן של סגנון וצבעים של DotWork בקעקוע..
 • גרפיקה (דמות, פיסול, מרדף). הכיוון הספציפי בקעקוע, שברוב המכריע אינו מרמז על דיו צבעוני, נושא קווי דמיון לשתי הנקודות לעיל..

קעקוע סקיצות צבע ילדה 09/16/2019 №003 - סקיצות קעקוע צבע ילדה - סקיצה קעקוע תמנון צבעוני 16/09/2019 №004 - סקיצה לקעקוע צבע יפה - קעקוע סקיצה בצבע ורוד 09/16/2019 №019 - קעקוע ורד סקיצה צבעוני -

השוואה בין היתרונות והחסרונות של קעקועים בצבע ובמונוכרום
קעקועים בשחור לבן
יתרונות של קעקוע בשחור לבן חסרונות של קעקוע בשחור לבן

מראה קפדני ומוצק

· קל יותר לעשות קעקוע הגון (לא כל המאסטרים עובדים בצבע, אפילו פחות מקעקעים יכולים לעשות קעקוע צבעוני “סביר”)

קל להוסיף או לשנות את הציור (כולל תוספת צבע)

שומר על מראה מקובל לאורך זמן, נוטה פחות לדהות ולאובדן ניגודיות

· יותר זול

מנוקד – קודר מראה -דיסקרטי, משעמם

· “יש לי הכל על המינוסים!”

קעקועים בצבע
יתרונות של קעקועים בצבע חסרונות של קעקועים בצבע
בהיר, אטרקטיבי, טרי

תחום רחב יותר ליצירתיות – יישום הרעיונות והכישורים שלך של הקעקוע

סגנונות נוספים זמינים לעיצוב קעקועים

נוער, מודרני

קשיי ביצוע (דורש מיומנות גבוהה של הקעקוע, במיוחד בתלת מימד וריאליזם)

יקר יותר מ- BW

לא תמיד בהירות ותפיסה מתאימות

טיפול – לרוב דורשים טיפול ושיפוץ

קעקוע סקיצה בצבע ורוד 09/16/2019 №013 - קעקוע ורד סקיצה צבעוני -קעקוע סקיצה בצבע ורוד 09/16/2019 №011 - קעקוע ורד סקיצה צבעוני -קעקוע ורד סקיצה צבעוני 16/09/2019 №009 - קעקוע ורד סקיצה צבעוני -קעקוע ורד סקיצה צבעוני 16/09/2019 №008 - קעקוע ורד סקיצה צבעוני -קעקוע סקיצה בצבע ורד 16.09.2019 №006 - קעקוע ורד סקיצה צבעוני -קעקוע סקיצה בצבע ורד 16.09.2019 №003 - קעקוע ורד סקיצה צבעוני -קעקוע שועל סקיצות צבעוניות 09/16/2019 №012 - סקיצות קעקוע שועל צבעוניות -קעקוע שועל סקיצות צבעוניות 09/16/2019 №009 - סקיצות קעקוע שועל צבעוניות -רישומי צבע של קעקוע אריה 16/09/2019 №005 - סקיצות צבע של קעקוע אריה -רישומי צבע של קעקוע אריה 16/09/2019 №002 - סקיצות צבע של קעקוע אריה -צבע סקיצות קעקוע פרפר 16/09/2019 №001 - סקיצות קעקוע פרפר קולו -קעקוע סקיצות בצבע אדמוניות 16/09/2019 №011 - קעקוע סקיצות בצבע אדמוניות -dreamcatcher סקיצות קעקועים צבע 09/16/2019 №004 - סקייט קעקוע dreamcatcher -

טיפים לבחירת סקיצה לקעקוע צבעוני
 • זה קשה ליישום, אבל חשוב ביותר! חישבו על הרעיון והרעיון הכללי של עיצובי קעקועים על גופכם. מטבע הדברים, כולם חושבים שהם לא יכסו את עצמם בקעקועים מכפות הרגליים עד הראש – אבל זה קורה. אפילו עם תוצאה פחות קיצונית, לאחר 10-30 שנים, עשויים להופיע על גופך עוד כמה עשרות קעקועים, כדאי שתחשוב מה הם יהיו, איך כל זה ישולב ו”שיחק “. צבעים וסגנונות שאינם חופפים לחלוטין הופכים ל”בלגן “של ממש על הגוף.
 • נסה לבחור לוחות צבעים לקעקוע על סמך מאפייני הגוף: צבע עור, שיער, עיניים – תן לציור הקעקוע להמשיך אותך ולא להפוך להכלה זרה.
 • שקול שילוב של גדלי קעקועים – אתה לא מקרר המודבק במדבקות באותו גודל וצורה.
 • נסו לבחור תבנית קעקוע שאינה סותרת את הפעילות שלכם או בחרו מקום בגוף שלא ייצור בעיות ב”שאלה “זו..
 • הקשיב לעצמך ולליבך – זה יעזור לך ב -100% לעשות את הבחירה הנכונה של קעקוע צבע.
 • קח זמן ל ללמוד על סגנונות קעקועים – לפחות הכיר אותם, לעתים קרובות קורה שאנשים רוצים אחד כי הם לא ראו את השני.

סקיצות של קעקועים צבעוניים – אוסף רישומים מ -17.09.2019 (354 סקיצות)

צפו בסרטון: