צילום של קעקועים

משמעות הקעקוע “Svarog”

במאמר זה ננסה להבין משמעות הקעקוע “Svarog”, משמעות, היסטוריה ופרשנות של ציור עתיק זה. למי שלפני החלת קעקוע רוצה להשתלט על הנושא באופן מקיף, אנו מציעים לך להכיר בנוסף את חומרי האתר הבאים בנושא:

  • תמונת הקעקוע “Svarog”
  • סקיצות של הקעקוע “Svarog”

משמעות הקעקוע

משמעות הקעקוע “Svarog” – דוגמאות מעניינות לבחירה

משמעות הקעקוע “Svarog” – היסטוריה, משמעות, עובדות מעניינות

מָקוֹר

הסמל שנקרא ריבוע Svarog הוא סימן סלאבי עתיק. בפנתיאון האלים הסלאביים נחשב סווארוג ליוצר כל העולם, חומרי וחסר חומרי, כמו גם אביו של דאזדבוג, יוצר הגזע האנושי. כאבי האלים, בורא העולם ומורה האנשים, סברוג הוא גם סמל של חוכמה וצדק. הוא אינו שייך לאלים טובים או רעים, ולכן ניתן להשתמש בסמל שלו למטרות שונות..

סווארוג יוצג כנפח שכרך את עולם האנשים והאלים בפטיש שלו. לכן הסימן שלו הופץ לרוב בקרב נפחים. הוא האמין גם שהוא זה שהעביר לאנשים ידע על מלאכה ופעילויות אינסטרומנטליות, ובכך הפריד בין אנשים לבין בעלי חיים..

משמעות הקעקוע

הדבר הראשון שפירושו של הקעקוע בכיכר סווארוג הוא יחסו הרציני של האדם לתרבות הסלאבית העתיקה והקפדה על הדת הפגאנית הסלאבית. ניתן לפרש את השלט עצמו בדרכים שונות. להלן כמה מהאפשרויות הנפוצות יותר:

  • סמל של אומן, יוצר, אדם היוצר באופן אישי אובייקטים הדרושים לאנושות.
  • הגנה וסיוע לאדם בעבודתו הפיזית, בייצור.
  • משמעות חלופית לקעקוע Svarog היא אח עם ארבעה אורות. האח בקרב הסלאבים הקדמונים היה סמל למשפחה, לבית ולחיים.
  • ארבע נקודות קרדינליות – פרשנות נוספת לסמל זה.
  • בכיכר סווארוג אפשר לראות גם כוכב שמאיר את דרכו של אדם ומעביר לו את הניסיון והידע של אבותיו.
  • מסמל קעקוע כזה וכבוד לעולם, לטבע ולאלים.

דוגמאות לתמונות:

ריבוע קעקוע Svarog - תמונה למאמר על משמעות קעקוע - tatufoto.ru - 16ריבוע קעקוע Svarog - תמונה למאמר על משמעות קעקוע - tatufoto.ru - 15ריבוע קעקוע Svarog - תמונה למאמר על משמעות קעקוע - tatufoto.ru - 14קעקוע Svarog Square - תמונה למאמר על משמעות קעקוע - tatufoto.ru - 13ריבוע קעקוע Svarog - תמונה למאמר על משמעות קעקוע - tatufoto.ru - 12ריבוע קעקוע Svarog - תמונה למאמר על משמעות קעקוע - tatufoto.ru - 11ריבוע קעקוע Svarog - תמונה למאמר על משמעות קעקוע - tatufoto.ru - 10ריבוע קעקוע Svarog - תמונה למאמר על משמעות קעקוע - tatufoto.ru - 9ריבוע קעקוע Svarog - תמונה למאמר על משמעות קעקוע - tatufoto.ru - 8ריבוע קעקוע Svarog - תמונה למאמר על משמעות קעקוע - tatufoto.ru - 7כיכר Svarog קעקוע - תמונה למאמר על משמעות קעקוע - tatufoto.ru - 6ריבוע קעקוע Svarog - תמונה למאמר על משמעות קעקוע - tatufoto.ru - 5ריבוע קעקוע Svarog - תמונה למאמר על משמעות קעקוע - tatufoto.ru - 4ריבוע קעקוע Svarog - תמונה למאמר על משמעות קעקוע - tatufoto.ru - 3ריבוע קעקוע Svarog - תמונה למאמר על משמעות קעקוע - tatufoto.ru - 2ריבוע קעקוע Svarog - תמונה למאמר על משמעות קעקוע - tatufoto.ru - 1

שמות חלופיים לקעקועי svarog

בהתאם למשמעות שאדם מכניס לסימן זה, היא נקראת כיכר סווארוג, כוכב רוסיה וכוכב לאדה. כוכב לאדה הוא הגרסה הנשית של הסמל, המציין אח משפחתי והרמוניה שהביאה אישה. הוא האמין שסימן כזה עוזר לאישה לבנות משפחה ולשמור עליה אהבה והבנה..

כוכב רוסיה הוא סימן לאור שעוזר למצוא את הדרך הנכונה בחיים. בסמל זה אתה יכול לראות את חוכמתך ואת האלים שלך, המפזרת את אפלת הבורות..

למי מיועד הקעקוע?

יש לציין כי קעקוע Svarog הוא צעד רציני. משמעותו עשויה להשתנות, אך בתחילה סמל זה מתאים לגברים העוסקים בעבודת כפיים או בעבודת יד. כיכר סווארוג מתאימה גם לנשים שבחרו בעיסוק גברי יותר כמקצוע שלהן. אם כוכב לאדה נבחר כמשמעות הקעקוע, אז הוא מתאים לנשים כקמע התורם לבניית אושר משפחתי. לא מומלץ לאנשים העוסקים בעבודה משרדית ומנהלים אורח חיים בישיבה לעשות קעקוע כזה..

צפו בסרטון:

קעקוע Svarog יהיה בחירה טובה לאדם החותר לשיפור עצמי גופני ורוחני. אבל אסור ליישם סימן זה למען היופי, מכיוון שהוא פוגע בחסידי התרבות הפגאנית הסלאבית העתיקה.

הוכן על ידי: צער לעולם (אלכסנדר אולגוביץ ‘)